Space Bastards - pomozte mi prosím vybrat motiv na krabici

Ahoj, připravuji hru Space Bastards a mám dva finální motivy - obrázky na krabici. Potřebuji se rozhodnout, který z nich je lepší. Připravil jsem jednoduchý webový formulář zde: http://form.jotform.com/Jiri/12003959751

Prosím pokud byste tam mohli podívat a jednoduše obrázky ohodnotit. Jedno hodnocení je klasické se stupnicí hvězdiček - kde 5 je nejlepší a druhé hodnocení je slovní na dovysvětlení.
Snad bude vše ok, nemám s tímto editorem dotazníků moc velké zkušenosti...
20.7.2011 12:05:02

Obrázky
Ahoj, juknul jsem na oba obrázky a možná by stálo za to nastínit o co ve hře jde. Asi by ten obrázek měl vzbuzovat podobné emoce o jaký se bude snažit hra a nějak jí tím dokreslit.
Ty dva motivy - pozadí popředí - jsou dost odlišné (konfrontačně - rodinný) a jde jen o to rozhodnout, co atmosféru dokreslí lépe a to je bez znalosti souvislostí těžké - alespoň pro mě.

// Možná ten popis někde tu je, mám dojem že se to řešilo, ale v rychlosti jsem jej nedohledal :(

20.7.2011 12:29:20

rbx

Jiraman
mic hezke obaly! Těším se na hru! Zahlasovano.

20.7.2011 12:48:51

to Jiraman
Mě se to taky moc líbí. Líbí se mi víc první návrh ale prostorově je vyváženější druhý. Pokud trošinku zmenšíš dinosauří matku, tak ten první nebude mít chybu.

20.7.2011 12:51:51

form submited
:) druhý

20.7.2011 12:55:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Joe

Jirko
Osobne druhý...

20.7.2011 12:59:33

prvnííííí

20.7.2011 13:01:18

první
ALe jak říká křen. zmenšit tu matku. Přeci jenom název mluví právě o těch zpanchartělejch dětech. A požírání je v pozadí.

20.7.2011 13:02:26

formulář
vyplněn a odeslán :)

20.7.2011 13:03:16

Jirka..
tak slzy stastia v ociach cerstvej mamicky su EPIC! :D ..rozhodne prvy..
imho:
-ak mamku zmensis, slzy zvacsi/zvirazni
-urco nech je vidno tatkovi ten gun v ruke!

GO BASTARDS GO!!!

20.7.2011 13:03:31

Jirka
stavíš se na warconu s touhle hrou?

20.7.2011 13:06:20

Díky!
Díky moc všem co mi pomáhají se rozhodnout. Jak to tu zaznělo, je to opravdu dilema - více výrazný a rodinnější motiv s dráčkem nebo "vtipnější" a agresivnější motiv s bramborou (spíše pro hráče). O co ve hře jde není až tak podstatné, protože oba motivy to svým způsobem vyjadřují a obal je především samostatná entita - musí zaujmout, líbit se, být výrazný a vzbuzovat zvědavost a zájem. I to hlasování je zatím rozporuplné... chjo

20.7.2011 13:22:11

Zahlasováno
V tom případě jsem pro první obrázek, ale aby byl rozložením více podobný tomu druhému.

Ten první je rozmanitější, hlubší, ale už dost zasahuje do názvu hry a je dost výrazný. Pokud se zmenší trochu popředí, tak volím ten.

20.7.2011 13:35:08

první
zahlasováno

btw. možná u té maminky nejde ani o slzy štěstí, vždyť to miminko má s kaktusem :-))

20.7.2011 13:43:12

Jiraman
To je dilema, mne se libi obe a ani nevidim duvod pro zmenseni matky na prvni verzi.

Nezkousels to hodit i na geek? Tam dostanes odpovedi od mnoha lidi a uvidis, co chteji ve svete, kam mas urcite ambice se dostat.

Kyrys: Presne to me napadlo tez :D

20.7.2011 13:45:23

rbx

Jiraman
ten druhy mi přijde méně výrazný, protože převládá zelena a hnědá. Pokud bys je prebarvil tak, aby byly potvory výraznější, tak bych to měl těžší. takto je to jednička. A taky v tom vidím chladný kalkul, je to rodinne korektnejsi obal :-)

20.7.2011 14:01:50 | Upraveno autorem (porovnej)

zmenšení matky
To malinké (nijak výrazné) zmenšení matky jsem uváděl z důvodu proporcí zaplněnosti scény a volného prostoru. Ten zoban se mi zdál příliš blízko okolních vzdálených objektů a myslím, že zbytečně hodně zaplňuje ten prostor vesmíru. Pokud by ten zoban byl menší (nebo celá matka), tak by to přidalo celé scéně na prostorovosti, nehledě na to, že ušima nepříjemně překrývá část postavy svého partnera.

20.7.2011 14:18:59

Jiraman
Kazdopadne jestlis nas chtel navnadit, tak u me se ti to povedlo maximalne (ja slintal uz kdyz jsem videl prototyp komponent). Btw kdo to kreslil?

20.7.2011 14:21:46

Jiraman
Určitě první obrázek. Jenom škoda, že pan Kaktus na něm není vidět celý i s laserovou pistolkou. To mě pobavilo nejvíc.

20.7.2011 14:25:47

Ilustrátor
Ilustrátor je i pro mne velkým překvapením. Našel jsem jej nakonec v Čechách a hodně mile mne překvapil svým profesionálním přístupem a zatím se mu daří i dodržovat termíny. Skutečně potřebuji rozčísnout do dilema s titulkou, abych mohl začít obesílat zahraniční recenzenty...:) Asi zkusím ten geek - dobrý tip.

20.7.2011 14:29:53

Jiraman
Hlasoval jsem pro první.

20.7.2011 15:19:06

DD

Prvni
Taky jsem zvolil prvni, ackoliv pan bramburek na te 2. je taky luxusni :o)

20.7.2011 16:06:21

Ten druhý...
Tak koukám,že jsem jeden z mála, kdo zvolil druhý.. Holt mi přišel více bastardější a temnější.. A takový přeci space je..:-)) To bude asi povinnost koupit.. Už šetřim..

20.7.2011 17:39:21

Prvni
Ja jsem hlasoval uz na FB, tak snad se to i tak pocita;) Ale libi se mi to s tim drackem, ten je luxusni;)

20.7.2011 20:06:49

Druhý, ale ...
... ten zelený žabák (nebo co to je) docela splývá s trávou a planetkou kolem. Udělat třeba trávu víc do modra a planetku tmavší, bal bych naprosto spokojen :-)

21.7.2011 09:25:42

PRVNÍ
Ahoj, já hlasoval pro první a to z následujících důvodů:

SUBJEKTIVNÍ: První je barevnější, přijde mi i vtipnější, když vidím tátu kaktuse, tak si myslím, že je jasný, proč paní Draková bulí. Nevím, o jakou hru jde, ale celkově mi ten obal přijde jako víc crazy... Pan Brambora a pan Zelený Blemc jsou taky super, ale přijde mi, že na pozadí udělaj stejnou parádu, jako na popředí. Nevšiml jsem si tam žádnýho detailu, který by na pozadí zanikl... U pana Kaktuse a paní Drakové se na pozadí některé věci ztrácejí.

OBJEKTIVNÍ: (je to čistě subjektivní názor :D). Myslím, že hráči se na obal až tak zaměřovat nebudou. Pokud se to bude třeba rbxovi líbit, tak si to koupí, i kdyby na tom byla Hello Kitty. Na druhou stranu si myslím, že obal má přitáhnout spíš náhodné kupující, kupující dárků a "nehráče" a tam si myslím, že zaboduje víc první obal.


Každopídně oba jsou parádní!!

21.7.2011 10:23:35

Vybíráme z Bazaru

Papírové doupě
Papírové doupě
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas