Nezapomenutelné herní zážitky

Napadlo mě založit jedno vlákno na to, aby se lidé mohli podělit o své zážitky z her. Zažili jste při hraní něco, o čem jste se bavili ještě týden nebo na to vzpomínáte do teď? sem s tím!

Začnu tím, co mě k tomuto vláknu inspirovalo - sobotní partie Cosmic Encounteru:
Kontroluji 4 planety, mám před svým kolem a mám vyloženou technologii Xenon Lasers (přidává nebo odebírá 1 z mého bojového součtu) - technologii, které se každý smál, když jsme ji vyložil a já se přiznám, že jsme z ní také nebyl nadšený, ale byla levná, tak proč ne. Začínám své kolo a soupeři hned reagují - vzhledem k tomu, že mám 4 planety jsem největší hrozba, alien Kamikaze tedy vytahuje svůj trumf - Střelu Omega. Nerozmýšlí dlouho a pálí, jedna z mých kolonií je rozmetána po celém vesmíru spolu s planetou, na které stála - jsem zpět na 3 koloniích. Otáčím svůj cíl a útočím, obránce si věří a nezve do obrany nikoho, v ruce má svou obrannou Flare, kterou se zatím úspěšně bránil, tu mu svým artefaktem ruším a obsazuji 4. kolonii. Opět jsme jedno kolo od vítězství a mám nárok na druhý útok. Určuji soupeře a šikuji lodě do útoku. Obránci jde každý na pomoc a proti mě tak stojí flotila 12 lodí. Rozhodnu se hrát vše nebo nic a pomocí své Flare karty obětuji téměř celou mou flotilu rozloženou na planetách a za každou obětovanou loď posiluji útok o 3. Pokud prohraji, je to se mnou bledé, bo bych měl na každé planetě jen jednu loď a jeden Artefakt Mor (bere hráči 3 lodě a karty) by mě vyřadil. Hrajeme útočné karty, soupeř přihazuje posilování, já mu ho svou schopností ruším, soupeř mé rušení ruší artefaktem. Skóre je 32:32 (při remíze vyhrává obránce) a soupeři si plácají rukama nad stolem. Pár vteřin smutně koukám a... uhodli jste - Xenon laser se zapojuje do hry. Soupeřům tuhnou úsměvy, má pěst vítězně letí ke stropu spolu s oslavným křikem. Servírka leknutím pouští solničku, štamgasti gratulují, soupeři znechuceně koukají na Xenon Laser. Dokáže tohle váš kečup (nebo Puerto Rico)?

A teď vy, pochlubte se.
2.2.2009 08:43:09

SSZGSA
az na to osetrovani lepidlem se poznavam ... pridej si k tomu jeste zavarovani karticek ... zabava na dlouhe zimni vecery .. jeste ze je tolik serialu :)

4.5.2009 10:54:50

SSZGSA
Porid si toho Titana a zblaznis se:D

4.5.2009 11:48:20

Čerstvý nezapomenutelný zážitek
Už jsem toho nahrál a prohrál hodně, ale na dnešek budu dlouho vzpomínat :( Projel jsem co se dalo. Nejdříve mě nejstarší syn rozdrtil v Cabo da Roca, pak se mi prostřední syn vysmál ve WOW AG, po pauze na vydýchání jsem se chtěl uklidnit při neškodícím Poštovním kurýrovi, ale znovu jsem to prohrál, i když tady se mi většinou dařívává no a na závěr jsme si dali všichni Střelené kachny a i když se mě nejmladší synátor pokoušel zachraňovat, stejně jsem to projel.....Pro uklidnění jsem se kouknul do našeho herního deníku a zjistil, že je pár her, ve kterých mám nad svými dětmi převahu. Hlavně je to Puerto Rico, pak Tikal, Klany, Osadníci, Jambo....pak je spousta her, které jsou vyrovnané a vítězové se střídají, no a pak jsou hry, které mi vůbec nejdou, jako třeba obojí Warcrafti, Attack, ale třeba i Bang a ještě se mi nepodařilo vyhrát ani Galaxy Truckera, ale toho máme jen chvíli, tak snad to přijde. Suma sumárum, zahráli jsme si pěkně, pobavili se, děti byly spokojené a vůbec nám nevadilo, že v televizi bylo velké...nic.

16.5.2009 22:22:13

Titan
Tak vcera jsem poprve hral reedici Titana a pres znacne problemy s pravidly (moc diky Sydovi na telefonu:)) to pro me byl velkej zazitek, bo jsem si zavzpominal, jak jsem tak cca pred deseti lety tuhle hru hral jako uplne herni piskle:) Vybornej navrat k pocatkum:)

18.5.2009 11:21:12

War of the Ring
Tak se taky pochlubím se svým nezapomenutelným zážitkem.Včera jsme si dali s manželkou partii WoR.Já hral jako skoro vždycky za svobodné národy a ona za "ty zlé".Měla naverbované skoro všechny jednotky,ale nějak se jí nedařilo dobývat moje území,byl jsem docela dobře zabrikádovaný na klíčových místech,takže se docela nechytala a já si v pohodě došel se společenstvem do Mordoru.Cesta k Hoře Osudu byla docela bezproblémová,zbývalo mi už jen poslední políčko k vítězství a já se dopředu radoval jako malý.Korupci jsem měl jen 7 bodů,takže jsem si myslel,že jsem za vodou,ať žena vytáhne jakýkoliv žeton pátrání.Vytáhla "oko" a mě oblil pot - zapoměl jsem že v Hunt Poolu je osm kostek,takže jsem dostal osm bodů korupce,prohrál a musel zbytek večera sledovat manželku,jak se raduje z nečekaného vítězství.

9.6.2009 10:51:03

war of the ring
Tak něco podobného se mi stalo. Poslední krok do Hory osudu, v domnění že koruce je málo a ejhle, prohra byla na světě:)

9.6.2009 10:56:11

Loselfos
To jí napadalo tolik očí? To byla pěkná klika, ale o tom to je :-) Pěkný konec... Je vidět, že nikdy není vše prohrané/vyhrané ;-)

9.6.2009 11:09:12

to Kedrigern
Jí padlo pět očí a já měl v Hunt Poolu svoje tři kostky za předchozí pohyb, proto těch osm.

9.6.2009 11:16:14

to loselfos
Hýbat se 4x v jednom kole. Tak to byla odvaha. Ale taky jsem párkrát podlehla. Hora Osudu už vystupovala s mraků a tak jsem se rozběhla:)

9.6.2009 11:21:39

to sappho
Vím,byl to risk,ale chtěl jsem rychle vyhrát,takže jsem si nic nepřipouštěl a šel do toho po hlavě :-) Byla to chyba,která se mi vymstila,ale aspoň budu příště dávat větší pozor.Kdybych nebyl v Mordoru, tak bych takhle neriskoval, ale když se v Mordoru táhne žeton po každém pohybu společenstva, tak jsem si říkal,že stejně není na co čekat :-)

9.6.2009 11:26:30

to loselfos
Vidna porážky Zla jednou provždy tě zlákala. Za to jistě mohla moc prstenu. Zatemnila ti mysl:)

9.6.2009 11:31:16

Vybíráme z Bazaru

Kámen, zbraně, papír II
Kámen, zbraně, papír II
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas