Moje herní začátky

Tak nějak mě tu todle téma chybí. Já sem začal hrát "pexeso a člověče se nepočítá" asi před 20 lety, když sme na půdě u babičky našly nekomletní, asi monopoly, snad někdy z 50 let a ségra podle návodu vytvořila hrací plán. Později sme se s kámošema ze školy, scházeli u Dostih, pak přišly Slavkov, Maršál a Kamionem po evropě a pak dlouho nic ale vzpomínky, na hraní v této době mě přivedly ke hrám nedávno zpátky "zkusmo sem něco koupil" a teď sem jim asi docela propadl.
8.3.2009 15:37:55

re
Hezkyyy...pekna scenka:)Ja nezapomenu jak sem byl v DrD pan jeskyne. Muj kostlivec vs kamosuv valecnik.....joooo tehda mi opravdu nemelo padnout 7x sestka :)Cela parta hrdinu na to cumela jak z jara. No nebyl to pak peknej zbytek hry:))

13.5.2009 19:41:37

hody v DrD
No to má kamarád nějakou pochybnou kostku - když s ní háže kdokoli jinej než on, padají zcela normální čísla, ale jak ji vezme do ruky, tak to jsou samý šestky. Nikdo mu samozřejmě nevěřil, tak nám to předvedl - když mu ta šestka padla asi podesátý za sebou, tak nás to přestalo bavit... taky vyprávěl, že poslal nekolik skřetů na družinku, jen tak, aby hra nestála. Pak nějak omylem popadl tuhle kostku a z milýho válečníka někde na sedmý úrovni zbyl krvavej flek na podlaze.

14.5.2009 07:52:12

Wotr
Když jste u těch kostek. Na posledním víkendu jsme hráli Wotr a bratr hrál za Stín. Zahrál kartu Odchod do Valinoru a za mých šest elfích jednotek hodil pět šestek...

14.5.2009 09:19:22

morhe
Kdyz se nam totez stalo s krysou, ktera zakousla valecnika v plne rytirske zbroji (asi umrel na infarkt z toho jak ta krysa byla hruzostrasna) omezili jsme tehdy pocet sestek ktere muze kdokoliv hodit na lvl/2 :) Pomohlo to :)

14.5.2009 10:56:48

elenistar
To uz skoro vypada, ze jim rozdal palubni listky zdarma a 500 euro kazdemu na cestu :-D

14.5.2009 10:57:27

nechci zakládat nové vlákno
Jedná se o volmi starou hru: Létej s námi...výrobce asi Toga, nebo podobně, bohužel poničený obal a hlavně stracená pravidla, zná někdo tuto asi 40 let starou hru? ví někdo kde sehnat pravidla...vypáda totiž luxusně, šest dřevěných letadýlek a bří deskový plán letiště a dvě kostky...budu vděčný za jakýkoliv náznak a nebo i ohlas...hru jsem našel ve skříni po dědečkovi a údajně na půdě bude ještě víc těchto pokladů...děkuji Ocásek

14.12.2009 13:37:04

Začátek
Mno když se nepočítají hry typu pexeso nebo člověče, tak byla moje první hra Z pohádky do pohádky :D, což byla klasická hra pro děti, ke které vám stačí akorát kostičky a trocha trpělivosti s vítězem. Po období pohádek následovaly klasické Sázky a dostihy + Monopoly. Bohužel mě tyto hry moc nechytly, a tak bylo jen otázkou času než si ke mě našla cestu první pořádná hra a to Proroctví od Vlaady. Po několika hrách jsem musel skoupit většinu deskovek se štítkem Altaru. Měl jsem v Altar důvěru, protože jsme s kamarády hrali klasické drd i + . Po čase už mi nestačily jednoduchá pravidla a systém těchto her, a tak jsem začal prohlížet web, co by tak stálo za to. No a při tom pátrání jsem narazil na zatrolenehry. Jen co doma leží Wotr, už plánuju Descent a kdo ví jaký bude můj konec :D

19.12.2009 15:49:14

nepocitam ani Dostihy a podobne
takze Arena od Chvatila, pak jsem se hrabal v nejakem tom ceskem dracim doupeti, udelal par dobrodruzstvi, ale nikdy to nehral. Pak Talisman a pozdeji Osadnici....

19.12.2009 18:35:26

to Prior
Tyhle stránky by měly mít varování, že vyvolávají závislost na dekových hrách :)

19.12.2009 19:17:49

dekové hry?
to jako myslíš ty až od 15 let? ;-)

19.12.2009 19:32:47

:)
Tak to dopadá, když to po sobě nečtu. Samožřejmě deskových :)

19.12.2009 19:38:36

no samožřejmě!
sorry, ale prostě jsem musel :D :D :D

19.12.2009 19:50:35

Sappo
Jj to by měla :)

20.12.2009 14:12:40

Slavkov
Pro mne byla ta hra tenkrát za totáče naprostý zjevení:-)

20.12.2009 22:43:07

Dědeček automobil vítězí
Kresby na hrací desce od Neprakty, člobrdo šlo pod kytky...

21.12.2009 09:33:16

A sakra...
omlouvam se, napsal jsem prispevek do spatneho vlakna :S

20.11.2011 14:00:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ostrov Dinosaurů
Ostrov Dinosaurů
Akt. cena: 379 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas