Jaké hry už byste nechtěli znovu hrát?

Zkuste uvést alespoň tři hry, do kterých už byste se znovu nechtěli pustit. Můžete uvést i proč.

NEPIŠTE sem však příspěvky toho typu, že hra vybraná někým jiným je úplně super a že nechápete, proč ji ten dotyčný nemá rád atd. atd. atd. Díky za pochopení.

Moji "vyvolení" jsou následující hry:

Bylo nebylo
Go west
Osadníci z Katanu: hra pro 2 hráče
26.4.2017 21:29:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevermore

Za mě Tajuplné síly a Keyforge

15.3.2019 20:51:26

.......

Keltis
Lascaux
Activity

15.3.2019 21:02:42

ruy

munchkin

ne toto ne

15.3.2019 22:06:07

Uz nikdy
Za me urcite RISK! Je to jenom stupidni hazeni kostkou. Zkratka ztrata casu.

15.3.2019 23:08:52

Nikdy viac
Monopoly
Azul
Kryci jmena
Anachrony
Teraformace Mars

15.3.2019 23:19:00

Už nikdy tyto hry
20. století....modlil jsem se ať ta tato počítací Suchého suchařípa bez špetky tématu co nejdřív skončí.

Cyclades....demence na entou...nudná aukce se spoustou AP záseků....dementní používání lodí jako mostů mezi ostrovy...příšerky jen placeholder na jedno kolo....obrovské zklamání

Inovace...překombinovaná srágora hrající si na kombinační karetní hru. Celé se to plácá v chaosu bez ladu a skladu.

Settlers Zrod Imperia....po cca 15 hrách letěla z domu do bazaru ZH ....."Červíček" opět nezklamal a vydal další nevybalancovanou hru....slibný koncept měnění "všeho na všechno" donáší vrtkavé výsledky....otřesně nevyvážená rozšíření...ruce pryč.

Space Race: Card Game....skvělé kresby nedokáží vyvážit fakt že je to jen zběsilá systematická šoupačka karet mezi hracími místy, zcela mechanicky odpoutaná od skvělého tématu.

Zaklínač....druhý Červíčkův zápich do hnoje....tak hra je tématicky natolik vzdálena Sapkowskiho sérii knih, že by mohla být třeba o Brouku Pytlíkovi a jeho eskapádách...herně nepřítažlivá...zklamání jakému není rovno.

Zima Mrtvých....aritmetické přidávání/odebírání zombií na plán...vynucené dodatečné akce, které hráči ani nechtějí dělat...nulová zábava.

16.3.2019 01:18:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Cervicek
Jak tak na toho cervicka koukam tak jeho hry nedosahuji moc vysokych kvalit...

16.3.2019 07:04:45 | Upraveno autorem (porovnej)

nikdy vice
já můžu téměř vše, i ten WoW bych možná znovu po dlouhé době dal, ale co již nikdy nechci je Carcassonne a další klony a variace této hry

16.3.2019 09:05:45

Muj TOP 3
Azul
Takenoko
Vládci podzemí

Btw. Activity a Dixit jako hry nepočítám.

16.3.2019 10:47:56

za mě to je:
Dorn - tváří se to jako super ameritrashovej průlez podzemím. Ve skutečnosti je to nudná hra, ve které se snažíte dopočítat vítězství. Při hře si víc připadám jako, že hraji šachy, než že bych zabíjel potvory a čelil pradávnému zlu...

Další dvě si občas zahraji, ale radostí při tom neskáču:
Blood Rage - opět se hra tváří jako ameritrash a chytá na to hráče, ale ve skutečnosti jde o eurovku v převleku.

Zaklínač - jak se tu opakuje - trestuhodné nevyužití potenciálu.

16.3.2019 11:45:32

Na rychlo z hlavy
Vládci podzemí
Spartacus
Galaxy Trucker

16.3.2019 11:50:40

...
Robinson Crusoe - na první pohled lákavá, ale po pár zahráních jsem zjistil že tohle divné spojení worker placementu s ameritrashem mi vadí ještě víc než klasická eura, deprimující hra.

16.3.2019 11:59:58

Jeník
Proroctví
Zloděj z Bagdádu
Cabo da Roca
Klub stolních a deskových her Litomyšl

16.3.2019 12:00:05

Eldritch Horror
Toto uz nikdy, hra sla z domu po 5-6 tich hrach...

16.3.2019 12:55:03

Nechci hrát

Ve skutečnosti by zde asi byly všelijaké kostkove hry jako dostihy, monopoly apod.

Ale z novější doby rozhodně už ne arkham horror 2.edice a 18liliput.

16.3.2019 13:08:23

TOP 3 nejhorších

Jako úplný top mám Tash-kalar - tak stupidně náhodnou hru, kde se má kombinovat svět ještě neviděl. Následováno Big Book of Madness a hrůzu uzavírá Arkham Horror - strašně nudná hra, nevím, co na ní všichni mají.

16.3.2019 15:44:09

Už ne

Tokaido, (chybí mi tam jakékoli rozhodování), Tash-Kalar (dle zkušenosti jeden vede a druhý nemá šanci ho dohnat), Mage Knight (multiplayer solitair na moc dlouho, nuda)

16.3.2019 18:59:22

Určitě...
Druhej Arkham
Krycí jména
Cololiv Monopolyidního

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.3.2019 20:20:06

Nikdy víc
Western Legends. V šesti hráčích se ta hra neskutečně vleče a dlouho se čeká na tah. Ve dvou hráčích je zase pro změnu zázrak, když se hráči vůbec potkají.

A navíc se ta hra tváří jako sandbox, ale ve skutečnosti v ní nejde dělat skoro nic, pouze se neustále dokola bojuje a hraje se cosi, co tvůrci nazvali poker, ale nejspíš to byl jen pokus o špatný vtip.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

16.3.2019 20:29:26

Nikdy vice
- Bang, protože než na vás přijde řada, jste zpravidla mrtví;
- Smallworld, matematická suchařina schovaná za pěkný kabátek;
- Zombicide, kvůli řadě nepochopitelných pravidel... a vlastne asi nic od CMON obecne - deskoherní král ve vítězství formy nad obsahem, zjevně to na zákazníky funguje, ale já nejsem tohoto cílovka

16.3.2019 20:38:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Nikdy viac
Arkham Horror, Betrayal at House on the Hill, Smash Up

17.3.2019 08:13:32

Me zklamani
Asi se ztotoznim se Spatnakem, ale hry od Vlaadi mi moc nesedi, az na Space Alert, ale to jsem asi vyjimkou.

Mage Knight
Tesil jsem se a nesmirne me to zklamalo. Obrovsky potencial na atmosferickou hru se pretransformovalo na hrubou Eurovku. Bohuzel, jak uvadi Spatnak, s jistou mirou nahody, ktera mi hru kazila. Casto jsem se dostaval do situaci, kdy jsem nemel potrebne karty na ruce, abych udelal nejaky tah a nebyla moznost se ke kartam dostat, takze jsem v podstate byl nucem udelat nejakou hloupost, abych dostal nove karty a pohnul se dal. Prislo mi to frustrujici.

Dominant Species
Horsi zazitek ze hry jsem snad v zivote nezazil. Svuj tah jsem vzdy odehral do minuty a pak cekal, nez se na me dostala rada a ze nekteri si dokazali davat na cas. Trpel jsem u toho sest hodin a uz asi nikdy vice.

17.3.2019 08:14:26

"Top 3"
Kreo - vetši hovadu jsme dlouho nehral
Talisman - jako proroctví je zlo ale toto je čisté zlo
Arkham / Eldrich , hlavne na to jak dlouho to trvá je to slabé.

17.3.2019 10:22:18

Nemusím
Hustá mela, Glenn more, Roll for the Galaxy.

20.7.2020 21:02:42

.
CO2: second chance
Merchants & Marauders
Inuit: The Snow Folk
Crystal Palace
Underwater Cities
Vindication
Western Legends
Forum Trajanum
Whales Destroying The World
BANG: The Dice game
Zombie Dice

... :)

20.7.2020 21:42:35

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Ironskull's Boyz
Warhammer Underworlds - Ironskull's Boyz
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas