Diablo na stole?

Určite fanúšikovia tejto hry vedia, že sa ku nám blíži veľký deň. 15 mája má byť v predaji Diablo 3. A napadla ma jedna vec, ako to že taká revolučná hra akou je diablo nemala svoju stolovú verziu? Očakával by som, že sa takého projektu ujme FFG. Starcraft bol vyrobený 3 roky pred pokračovaním PC verzie a také niečo by som uvítal aj u diabla, myslíte si že je tu reálna šanca na to? Myslím že svojich fanúšikov by si hra našla.
19.4.2012 11:51:49

acedrac
tak dáko nepriamo si ma presvedčil a idem skúsiť aj ja :D Sakra.. :)

21.4.2012 15:02:46

ad stOKYi
No len neviem, či sa vôbec dostaneš na server, lebo rieši anejaký problém s aú nastavené kvóty. Nám sa nepodarilo od doobedia pripojiť.

Ja idem ešte skúsiť a keď to nepôjde, asi pôjdem zahrať kampaň Homam3 Complete :).
--
No píšu, že by mali nahodiť servery do cca 30 minút, tak uvidíme keď tak môžeme zahrať spolu :).

21.4.2012 18:35:33 | Upraveno autorem (porovnej)

inštalácia
no mne sa to nedarí ani nainštalovať.. ale kľudne si to s tebou zahrám.. napíšem ti PM

21.4.2012 20:13:16

D3
No tak som to dnes vyskúšal, lebo bolo D3 zadarmo kvôli stress testom. Hrál som márne tri hodiny, ale neviem, či som vôbec žmurkal. Musím povedať, že budem dosť uvažovať o kúpe, lebo:

-stále to má gule a akčnosť, o grafike nehovoriac
-môj komp to zvláda (sice na low, low, low , none, low, ale zvláda)
-každý charakter ma svoj vlastný loot (už žiadne kradnutie veci z dropu)
-dá sa krásne craftovať a má zmysel zbierať zlato, ktoré má konečne cenu
-charaktery majú, okrem skillov, aj talenty(ale nie veľa ako vo WoW)
-doré veci sa dajú legálne predávať za real money v aukčnom dome priamo v hre
-nebudú sa platiť mesačné poplatky iba raz si kúpim hru za cca 40€

23.4.2012 00:01:18

acedrac
jako ja uz mam od zari predobjednanou collectors edici a na 15 jsme domluveni s kamosema na hrani :) takze tolik k hype z me strany.

23.4.2012 00:44:21

ad Falco
No ak si hru kúpim a bude čas na hranie, potom by som za ozval. Urobíme zatrolený tím :).

23.4.2012 09:27:16

acedrac
Tak mne sa to nepodarilo ani nainštalovať, vždy sa mi to dostalo na 17% a zastalo to, potom sa to posunulo na 19% a zastalo to pre zmenu tam :) Tak som sa na to vykašlal. Ja zase váham či to kúpiť alebo nie z dôvodu prílišného zjednodušenia. Hra už je zameraná iba na predmety a akčnosť, čo sa mi vôbec nepáči. Už nebude taká možnosť sa vypiplať s postavou ako to bolo v LOD. Teraz to už bude fakt len o akčnosti a zbieraní predmetov. Možno to oželiem, ale nemám to veľmi v pláne kupovať. A tiež možno robím predčasné závery, lebo som to nehral, ale o tých tvojich plusoch vôbec nepochybujem a hlavne že "má to gule a akčnosť", myslím že to bol hlavný cieľ blizzardu toto dosiahnúť :)

PS: ale ak neodolám a kúpim to, dám ti vedieť :D

23.4.2012 09:52:30 | Upraveno autorem (porovnej)

ad stOKYi
No mne sa na tom páči to, že si to kúpim a keď bude chuť a čas pár hodín zahrám, niečo vycraftujem a možno dobre predám. Na WoW ku sa mi nepáčilo, že to musíš stále sledovať, lebo každú chvíľu je niečo nové, platí sa mesačne, čiže ťa to akoby "nútilo" viac hrať, aby si neplatil za nič. D3 bude taká oddychová mlátička s možnosťou robiť crafty a to ma na tom baví fest :).

23.4.2012 10:07:47

Vybíráme z Bazaru

Mosaic: Wars & Disasters (kickstarter) - Sphinx
Mosaic: Wars & Disasters (kickstarter) - Sphinx
Akt. cena: 1490 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas