Deskozóna

Znáte Deskozónu? Já už jo! :) Je to novinka a vypadá to na super záležitost pro hráče deskovek!

Kdo neznáte, koukněte na: https://www.deskozona.cz/.

Kdo znáte, co na to říkáte?

Btw dneska už o tom i Mindok postoval na Facebooku: https://www.facebook.com/106303368736/posts/10157841859393737/?extid=UaUqQPfFD1cZooRS&d=n
30.8.2020 20:24:15

Deskozona vs. Discord
Párkrát jsem slyšel, že discord je trochu natuněný chat. Poslední tři dny jsem koukal na deskozonu a může mi někdi napsat výhody proti discordu.
Tlachá se tam i tam. Co se napíše podle mě nemá hodnotu , aby se to nějak archivovalo.
Discord mi připadá uživatelsky příjemnější. Ten boom uživatelů na začátku je logický, ale myslím, že brzy to začne stagnovat. Tím nechci říct, že je Deskozona zbytečná, to určitě ne. Ale když se podívám na FB a na skupinu Karakmatek, která má už 12k členů, tak to je mazec.

P. S. Discord DF -1018, Jouob-232, Inkvizice-96

15.9.2020 22:25:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Bastacka
Pro mě je Deskozona bohužel hodně neintuitivní a nějak nemám sílu vynakládat energii k pochopení dalšího diskuzního projektu. Naprosto chápu proč nováčci nadávají na Deskožrouta. Na Discordu jsem se zorientoval během pár minut a líbí se mi ta nekomplikovanost. Promiň, Kubrte, ale "Legendem" Deskozony se asi nikdy nestanu. Ono jestli vůbec někdy překročím status Návštěvníka...

15.9.2020 22:57:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Mne staci
Mne úplne stačia ZH, nevidím dôvod hľadať niečo nové a objavovať nie to sa ešte registrovat, nič mi tu nechýba a som spokojný. A za to ďakujem ZH.
Už aj tak stále počúvam od polovičky, že som stále na zatrolenkach :)) .

15.9.2020 23:15:56 | Upraveno autorem (porovnej)

...
100 lidí 100 chutí. :) Pokud se vám líbí ZH, tak super. Buďte zde. Pokud se vám líbí Discord, jděte do Discordu.

Mně jako komunitní web nepřijde ani jedno ani druhé. Proto jsem se i zapojil do projektu Deskozóny. A jestli přežije nebo ne? To záleží na tom, jestli si ty lidi najde. Uvidíme. Já bych byl rád, protože mně naopak vyhovuje. Nedostatky vnímáme. Něco jde řešit pomalu nyní, u jiných to je na koncepčnější a nákladnější změny. Takže to bude mít šanci až jestli si to sedne.

P.S. Deskozóna 780 za 14 dní provozu.
...................................................................
Odvážný dobrodruh

16.9.2020 07:15:50

DZ OK
Na FB nemám účet, slovo Discord tady čtu poprvé, ZH jsou fajn, ale s dobou schvalování obrázků či čehokoli dva a více týdnů to nejsou komunitní stránky podle mého gusta. Takže pokud se DZ časem vyladí a udrží si uživatele, pro mě fajn projekt.

16.9.2020 08:33:42

...zkusil jsem
a zaregistroval se. Zatim se rozhlizim, pridavam si zajmove skupiny. Ale vadi mi, ze kdyz si zobrazim Zed, tak v okne prohlizece se zobrazi pouze asi 20% uzitecne informace. Jsou tam zbytecne giganticke ikony a tuna prazdneho misto. Misto, aby se zobrazilo treba 10 poslednich prispevku, tak se diky tomuto efektu zobrazi pouze 3. Proc je tam za kazdym prispevkem ikona srdicka s cislem a za ni siroky radek niceho? A nemela by zalozka "Me skupiny" zobrazovat pouze prispevky ze skupin, ktere sleduji?

16.9.2020 09:25:23

Junik
Mluvíš mi z duše. Já zkusil, ale z tohoto důvodu jsem to pomalu opustil. Pokud by nebylo vše tak gigantické, pokud by to bylo použitelné i na mobilu a pokud by sis opravdu mohl nastavit zeď pouze s příspěvky ze svých skupin, pak by to bylo fajn, takhle je to pro mě nepoužitelné.

edit: jo a odezva je příšerná, ale tak to se předpokládám časem nějak vyladí

16.9.2020 09:35:14 | Upraveno autorem (porovnej)

filtr
On je teď rozbitý ten filtr, řešíme to s programátorem...

Na mobilu už to je o 80% lepší a ještě na tom mákneme. :) Stejně jako na stylování zdi apod.

Holt nejsme ještě ve stavu, že to můžeme na deset let opustit a nic neměnit. Třeba se k tomu někdy dopracujeme. Každopádně děkujeme za každý podnět. :)
...................................................................
Odvážný dobrodruh

16.9.2020 09:52:50

OT - kroelh - Vladislav Kluska
Pokud se nemýlím, tak tento člověk udělal s Kubrtem Deskozonu.
S teď otázka: je to V. kluska, který dneska psal své názory na FB Fox in the Box?
Pokud ano tak jsem rád, že mi Deskozona nic neříká. Protože ať se na mě nezlobí, takové bludy co tam píše o šerednosti a nepěknosti her, jsem dlouho nečetl.

16.9.2020 20:44:26

:D
A taky napsal ošklivý komentář Petrovi z Deskofobie. (aby si i ostatní mohli rozmyslet svou účast v Deskozóně).

Já si zase myslím, že je škaredý Cave Evil.

Taky dostanu na budku za názor, který se nenosí?

...................................................................
Odvážný dobrodruh

16.9.2020 21:05:45

Kubrt
Tak každej má svůj vkus :)
Já zas moc nemusím takovou tu "generickou" grafiku kdy všechno vypadá v podstatě stejně (novej Talisman, Descent, Runebound atd. například ).

Co se Deskozóny týče, tak mi taky vadila ta zeď. Že jsem si ji nemohl nastavit dle sebe ;)

16.9.2020 21:17:05

Kubrt
Podivná sekta lidí co ty hry hraje a podobné kecy..
To jako vážně? Ten klučina asi moc hulí :+)

16.9.2020 21:28:41

ze by zlepseni?
Pred nejakou dobou jsem na Deskozonu nakoukl, vidim skupiny, spousty prispevku, rikam si super, kouknu dovnitr, jenze vetsina byla o tom, ze se pripojil clen XYZ... a k tomu ta obludne zvetsena grafika, trochu skromnosti by zde prospelo ;)
Kazdopadne jsem tu opet zavital a minimalne ty oznameni o tom, kdo se pripojil do skupiny, uz nevidim, coz chvalim.
O.T. - tak Cave Evil je pro me opravdu hnusna hra a to nemam na mysli jen grafickou stranku.

16.9.2020 22:36:18

Cave Evil
No a vo... vo... vo tom to je. Plní to svůj účel na jedničku ;)

16.9.2020 22:52:05

Rychlost
Asi po 14 dnech jsem se chtěl podívat na deskozonu, ale už vím co mě totálně štve a proč tam nemusím. Ta úvodní stránka. Ta rychlost načítání. Ano věřím, že kdo má rychlý net, tak ten problém nemá, ale já bohužel mám připojení, které je hodně pomalé. To je úděl, když chcete žít v klidu v přírodě :+). S ZH nebo DZ žádný problém, ale u deskozony pouze čekám.

4.10.2020 14:02:05

Prosím přesunout
Mohl by někdo z adminu přesunout tuhle diskuzi do "Ostatní témata" ?

Tahle diskuze nemá nic společné s deskovky.
Tady jde pouze o sociální síť.

4.10.2020 18:28:46

rdnet
Bohužel tu zatím na to není nástroj, takže ne, nejde to. Ale na možnostech administrace (a celkové úpravě řešení) diskuzí se pracuje, takže věřím, že v nějaké rozumně dohledné době bude možnost, jak tuhle diskuzi přesunout :)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

4.10.2020 19:38:26

...
A rovnou s tim vemte diskuzi o discordech, deskozroutech, inkvizicich apod... :D Pro me za mě to třeba smažte. :)

Řešíme od minulého tydnu problém s cache. Až se k tomu dostaneme a vyřešíme to, zlepší se i celková rychlost. Dík Bastacko za zpětnou vazbu!
...................................................................
Odvážný dobrodruh

4.10.2020 20:57:56

@rdnet
A kde jinde by měla být diskuze o webu, který se věnuje aktivitám a spojení lidí, co hrají deskové hry než ve vlákně "Obecně o hraní společenských her".
Pokud by Deskozóna byla sociální síť fanoušků autoveteránů, tak by tvoje připomínka byla na místě, ale takhle je to od tebe jen prázdné plácnutí a zdá se mi že zbytečně trošku nenávistné.

4.10.2020 21:44:47

Joe

rdnet
Skús dole, popis kategórií - patrí to tam, kde to je:
---------------------------------

Obecně o hraní společenských her

Diskusní fórum pro všechna těžko zařaditelná témata týkající se obecně hraní společenských her. Když si nejste jisti, kam diskusí zařadit, toto je to pravé místo.

Ostatní témata

Diskuse na témata, která se netýkají deskových (a karetních) her. Ale pozor, i v této části platí pravidla diskusí s výjimkou pro pravidlo první...

---------------
Prekladateľ Joe

4.10.2020 21:50:54

@Kew, Kurdt57, Kren, Joe
@Kew
V pořádku. To je supr, že se na tom pracuje.

@Kurdt57
Nerozumím tě co tu mumláš. O smazání tu není vůbec řeč. Jde jen o přesunutý.

@Kren
Kam? "Ostatní témata"! Už jsem to psal.
V tomhle vlákně nejde vůbec o deskových her. Tady jde jenom o to že existuje nová sociální síť a o výměně, co se lidem líbí a nelíbí, co funguje a co nefunguje. Takže absolutně nula o deskových her. Proto jsem navrhnul, že by se to přesunulo. Myslím si, že to sem nepatří.
Byl bych i pro to, kdyby jiná vlákna co tu nepatři, byli přesunutý. Něco jiného je, když se probírá, co bylo video tam nebo toho youtubera.....pořád platí, že musí to být o deskových her.

@Joe
Přesně! Tohle je diskuse na téma, která se netýká deskových (karetních her). Sám to píšeš.

Každý na to má možná jiná pohled. Proto jsem se ptal.
Kdybych byl adminem a měl tu možnost, ani se neptám.
Přesunutý není myšleno zle.

Hezký večer!

4.10.2020 22:51:01

@rdnet - Takže absolutně nula o deskových her.
Tak nevím, jestli to od tebe není jen nějaký žert. Otevřel sis někdy vůbec deskozónu, nebo o tom webu víš jen z doslechu?
Viděl jsi, že jsou tam články o deskových hrách, videa unboxingu deskových her, recenze deskových her, atd.?

PS: Hodně špatně se čte tvoje čeština.

4.10.2020 23:16:54

@kren
Viděl jsem deskozonu hned jak byl zveřejněn, dokonce jsem se zaregistroval.
Zřejmě je nedorozumnění v tom, co jsem psal.
Vím že web nebolí sociální síť je určen pro hráče.
Ale bavíme se tady v tom vlákně o deskových her? Ne.
Z toho pro mě plyne, že to paťří jinam.

PS: Čeština není můj materský jazyk. Za svojí špatnou češtinu se omlouvám.

5.10.2020 00:37:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Diskuzi o inkvizici
si nikdo nedovolí přesunout, natož smazat!

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

5.10.2020 08:04:50

marektomas
Ty máš takové štěstí, že to nejde, jinak bych hned vyzkoušel, jak daleko dosáhne sirka! :D

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

5.10.2020 09:04:48

Vybíráme z Bazaru

Shit Happens
Shit Happens
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas