Deskovky se stovkami unikátních karet

Ahoj,

na Mars Teraformaci se mi líbí, že obsahuje více než 200 karet projektů, které si můžu koupit a které jsou každá jiná. Díky tomu má hra obrovskou znovuhratelnost. Znáte nějaké deskovky, kde je unikátních karet ještě víc?

Nemusí jít o čisté karetky, spíš o hry, kde je deckbuilding jen jednou ze součástí celku. Našel jsem k tomuto tématu jednu starší diskuzi na BGG, podle které jsou spousty karet v Gloomhavenu a Arkham Horror. Od té doby ale vyšlo spousta dalších titulů, proto otevírám tuhle diskuzi.
11.6.2020 14:23:55

Re: Temné znamení
@deiv_lupen: Pravda, Temné znamení mám taky :-) Podle mé zkušenosti jakmile má člověk doma velký Arkham Horror, tak pak už zapomíná na "Baby Arkham" neboli Temné znamení. S ohledem na atmosféričnost, obtížnost i počet karet je Temné znamení takovou odlehčenou verzí Arkhamu, ale stále stojí za to. Přinejmenším proto, že v něm mám téměř jistotu, že proti prastarému vyhraju (a většinou ještě předtím, než se probudí).

25.9.2020 10:40:10

RE: Arkham
@Swapler TZ hraju s Bránama Arkhamu, Unseen Forces a Grave Consequences a obtížnost je oproti základu úplně jinde.
U Arkhamu bych asi neudržel přátele co se týče délky hry.

30.9.2020 09:59:01

Vybíráme z Bazaru

Kartografové: Hrdinové
Kartografové: Hrdinové
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas