Deskohrátky na TV NOE

Protože to Zeus nestihl dát do novinek a ve vedlejší diskuzi to zapadlo, tak zakládám nové vlákno. Dnes se vysílal v 17:00 na TV NOE 1.díl čtvrté řady pořadu pro holky "V posteli pod nebesy". Součástí pořadu je i okénko s názvem Deskohrátky, jehož jsem scénáristou. V 1. díle představoval Cauly s Delim herní klub Korunka a hru Dominion. Kdo se nestihl podívat, tak
reprízy budou v následujících dnech v následujících časech:
Čtvrtek 21.1. (13:30)
Pátek 22.1. (06:15)
Sobota 23.1. (10:00)
Neděle 24.1. (17:30)
Kdo TV Noe nechytá a nebo nemá satelit, tak je možné sledovat i online na internetu.
Pořad je čtrnáctideník a bude mít 12 dílů. V dalších 4 dílech bude Jakub Těšínský představovat sdružení Czech Board Games a hru Insula, Lomísek bude představovat deskoherní festival Goliáš a David a představí hru Dixit. Jirka Mikoláš popovídá o tvorbě svých her (Jirasgames) a představí Fantastát. Jurri popovídá o historii deskových her od starověku až po dnešek a představí Tikal.

Další díly se budou točit teď začátkem února a jestli to vyjde, tak v dalších dílech budete mít možná možnost vidět mě, Dilli, Vláďu Chvátila, Jakuba Dobala z blogu Frodovy deskové hry a pokud se zadaří, tak by tam měl vystoupit sám velký Zeus a taky Sydo se svou obhajobou Ameritrash her, Možná taky RBX by představil kooperativky, takže by se dostal ke slovu i zde velice oblíbený Arkham. Musíte ale do rbx hučet, protože se kroutí, že mu nevyhovuje termín natáčení ;).
20.1.2010 21:13:58

rbx

kren
do tohoto studia chces privest Syda?? :-)) Uf, nevim nevim :-)

21.1.2010 13:58:47

rbx
Předpokládám, že se to nebude natáčet v tom pokojíčku s bílými růžemi, z kterého čiší chlad :) Ale holky tam jsou pěkný, i když poslouchají Tomáše Kluse :)

21.1.2010 14:03:32

Joe

Dik!
Sledujem ;)

21.1.2010 14:04:34

Díky
pěkný, i když na to čučím v práci :-)

21.1.2010 14:08:54

rbx

kren
tak hotovo, skonceno, dosledovano. Skoda ze to neni delsi, tam opravdu neni moc casu neco rict. To chce neco vizulane hodne pritazliveho, na co by sla namirit kamera.

21.1.2010 14:09:52

zajimave
Zkusim nekdy stihnout reprizu, urcite sem nahazuj obsahy aktualnich dilu.

Jenom nevim jestli ameritrash se zrovna hodi do divciho poradu v postely pod nebesy :))

21.1.2010 14:16:09

Ghost Stories - už je vidím v detailu kamery, mnichy s rozevlátými plášti....

TV Noe - zase jsem to prošvihla, ale na zítra ráno si dám budíka

21.1.2010 14:16:38

VasekVydra
Ameritrash se hodí do každé dívčí postele :)

21.1.2010 14:17:37

ad Sydo
No ve vykachlíkované místnosti se to hold točit nebude. A prosímtě gumový šlauch pak raději taky nech doma :D.

21.1.2010 14:20:11

sebeobrana
... jo a Sydo pokud by ti to skutečně nedalo a měl jsi chuť tam někoho přetáhnout gumovým šlauchem přes záda, tak jedno z okének pořadu, které běží momentálně teď je sebeobrana, kterou se budou holky průběžně učit. Tak abys pak nejel domů v sádře :D.

21.1.2010 14:24:41

Také jsem shlédl
a současně i s tím, jak se staví v brazílii nemocnice a dověděl jsem se co je to etiketa. Jsem zvědav na další díly. Konečně si budu moci představovat konkrétní tváře. dobrá práce

21.1.2010 14:24:45

kren
Vypadá to, žes zásadně nepochopil účel šlauchu - není určen k útoku a utrpení, ale naopak k ukrácení dlouhé chvíle a vnášení jiskřiček radosti do těchto šedých dnů. Dívkám nehrozí ze strany mého šlauchu žádná újma!

21.1.2010 14:28:24

Navíc
šlauch se používá výhradně na osobu šlauch třímající.

21.1.2010 14:31:16

ad Šlauch
Sydo, myslím, že bude na nás, abychom na ZatrolCon připravili přednášku/workshop ohledně využívání šlauchu ve vykachličkované místnosti...

21.1.2010 16:08:26

ad TV
Jinak jsem online vysílání nestihl a asi nestihnu, což mě mrzí. Pokud by to někdo měl nějak zálohované, nahrané, dejte prosím vědět.

21.1.2010 16:09:28

ad TV
Přidávám se k Eyronovi, pokud by se dala někde stáhnout nějaká záloha, taky bych se rád podíval.

21.1.2010 16:26:26

Nahrané vysílání
Já budu mít DVD se všema dílama a mám DVD i se všema dílama 1. řady. Problém je, že to nemůžu šířit. Kdyby to byly nějaké rozhovory v rámci nějakého zpravodajství, tak by to šlo, ale on ten celý pořad "V posteli pod nebesy" je pro NOE celkem cenná deviza a musí se jim aspoň vrátit náklady. Co já vím tak 1. řada V posteli se na DVD prodávala a pak ten pořad je jako zboží, které si může televize vyměnit jako protihodnotu za jiný pořad jiné televize. On je u NOE trošku problém, že to je nekomerční televize, která žije jenom z darů diváků. Oni někdy protinábožensky naladění lidé někdy šíří informace jak je ta televize placená církví a Vatikánem, ale můžu s klidným svědomím všem sdělit, že od církve nedostává tahle televize ani korunu. Ředitelem je můj kamarád Salesiánský kněz. Prakticky jsem byl kdysi u zrodu té televize, kdy jsme si jednou někdy začátkem devadesátých let, když jsme byli spolu na horách v Julských Alpách a Leoš Ryška jako vášnivý vidoamatér naše putování točil na starou SVHS kameru. Povídal mi o tom, jak by bylo fajn, kdyby existovala nějaká televize, která by byla nekomerční a finacovali by ji jen lidé svými dary a že ve světě takové televize fungují. Tak jsem mu říkal, že je blázen a že to u nás nemá absolutně šanci na úspěch. A bum ho za 15 let vysílá. Sám nevím jak to dokázal i když jsem ten vývoj 15 let sledoval. Dodnes mi to není jasné, když vím jaké milony se v televizi obrací, ať už nákupem techniky, nebo výrobou pořadů.

21.1.2010 17:13:35

to kren
No řekl bych, že většinu lidí, co se tu ozývali, nějakej pořad "V posteli pod nebesi" nezajímá, jsou zvědaví na těch pět minut s deskovkama :-) Takže i já se přidávám k prosbě - co z toho třeba jen vystřihnout ty části týkající se her a ty případným zájemcům poskytnout? A svou cennou devizu ať si televize laskavě ponechá? :-)

Pokud to bude k dispozici, rád se na to podívám, ale pokud ne, tak mě to zas tak pálit nebude, kvůli tomuhle televizi do svýho života fakt vracet nehodlám :-)

Tudíž je to na tobě. Případně pokud se nenajde někdo jiný, kdo to má k dispozici :-)

21.1.2010 18:10:13

fuj, co jsem to napsal ...
samozřejmě pod nebesy :-))) Už to ani neumím opsat, když to vidím pod sebou :-) Kolega v práci má takovou teorii, že je tendence psát vždycky to i/y, které je bližší tomu písmenu, které ho předchází ... no v tomhle případě to teda nezafungovalo :-)

21.1.2010 18:11:24

to Merlin
1.) i/y mám stejný problém jako ty
2.) hodně lidem se líbí i ty jiné rubriky, například v tom prvním díle ta doktorka ohledně prasečí chřipky a nebo komentátor Bernatský jako host. Mimochodem v některých dílech tam byli fakt zajímaví hosté. V jednom díle tam bude jako host Vláďa Chvátil - to je víceméně informace pro ostatní, protože vím, že ty ho moc nemusíš.
3.) pokud to dá někdo k dispozici, tak se zlobit nebudu.
Já sám mám z první řady ty všechny deskovky na jednom DVD
4.) pokusím se s tím něco udělat, ale zatím nic neslibuju

21.1.2010 18:30:42

kren
nemáš nějakou představu o sledovanosti? kolik lidí se tak dívá?

reprízu jsem stihnul.
mám dva postřehy:
máte nějaký scénář? slečny vypadaly mile, ale ty otázky co z nich padaly ("a co vy v tom herním klubu jako děláte?") by mohly být připravené. Jestli jsou, nepůsobí tak :) Prostoru je málo, tak by měl být nabitý informacema.

Kamera: třeba ten záběr na police plné her, který měl být efektní, ale motal se moc rychle, jednak jsem na těch policích nic neviděl a ještě se mi zamotala hlava. Působilo to hrozně amatérsky.

Neber to jako kritiku, jen připomínku, hlas jednoho diváka :)

21.1.2010 18:41:52

rbx

Kanfelabr
Pokud tomu tady Kren udělal takovéto promo, nemůže čekat, ze nebudou kritické nazory. Výkony slečen bych nehodnotil, není to porad pro nás, ale pro jejich vrstevnice. A ony proste takto mluvi, no :-) já si všiml jedne věci - proč mely všechny nějakou šálu nebo šátek kolem krku?

21.1.2010 19:27:25

rbx
jasně, nejde o to jak se ptají, ale na co. Tahle otázka byla zbytečná. Možná by bylo lepší, jim před natáčením říct. Nechcete se zeptat na tohle a tohle? Předešlo by se informačnímu plevelu.

ad šátky:to je jasné, buď nová móda nebo schovávaly cucfleky :)

21.1.2010 19:34:52

moderátorky
Nám přišlo úsměvné, když se Vojty Bernatského zeptaly, které sporty komentuje, on jim dlouze vysvětloval, že žádné, že je pouze moderátor zpráv a ony se ho vzápětí zeptaly, jak se připravuje na komentování těch sportovních zápasů :)
Ale nic ve zlým, chápu, že holky zajímají jiné věci a navíc byly z Vojty pěkně paf :) Ale kdo nic nedělá nic nezkazí a celkově to bylo fajn....

21.1.2010 19:51:19

rbx

Hammer
Bernatsky je rozebral poznámkou, ze coby bývaly hráč ragby ma porad vypracované telo a pokud bude zájem, tak ho ukáže :-)

21.1.2010 20:03:38

Vybíráme z Bazaru

Sázky prosím CZ
Sázky prosím CZ
Akt. cena: 749 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas