Co pro přítelkyni

Zdravým všechny =)

Jak už název napovídá potřebuji poradit xD..Pro nadcházející debatu si dovoluji slovo přítelkyně nahradit žužle :DDD..
Tak jde o to že mě baví hry typu fantazi kooperativní RPG (mage knight, descent, stanice a pod..)
Ať se žužle snaží jak ce prostě jí to nepřirostlo k srdci =)..našli jsme zlatou cestu a to je ubongo jenomže jak mi "asi" potvrdíte to se nedá pořád :D..Žužle je typ člověče nezlob se..Snake a pod..a zde nastává problém u mě.. ty mi stačí vidět jednou za měsíc :D..
Nemáte někdo náhodou podobný problém :D? nebo aspoň radu ohledně jakékoli hry která by uspokojila naše libido oba :D??

Předem Děkuji za jakoukoli radu zkušenost :P
20.1.2013 13:11:13

Stejný problém
Mám rád historické bojové hry, ale mladou moc nebavily hry typu Antike, imperial, Studená válka či Shogun a stejně jako ta tvoje upřednostňuje Ubongo (v současnosti dáváme tak 2 hry Duellu denně :-) Pokud si chceš se svojí přítelkyní zahrát musím ti doporučit hry: Agricola (tu má nejraději), Cesta kolem světa za 80 dní (zaujme téma cestování) a v neposlední řadě Dominium (zaujme svojí jednoduchostí a rychlostí). U hry kde se se zábavou k sobě nejvíce blížíme je ale překvapivě Akham horror, kde pro změnu úřaduje atmosféra..

23.1.2013 17:35:50

23.1.2013 17:35:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Dominion
Také jsem vybíral co pro ženské domů a jako první jsem vybral Dominion.
Je to hra která se u nás hraje hodně často a s chutí. Myslím, že se u vás stane i nejčastěji hranou hrou s návštěvami apod. Je to sázka na jistotu a myslím, že ji v budoucnu co se týká počtu odehraných her nic nepřekoná.

27.1.2013 17:56:28

Vybíráme z Bazaru

Prodám Moštárnu
Prodám Moštárnu
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas