Akční filler, hra do hospody.. Prostě nenáročná škodící taškařice?

Uvědomil jsem si, že nemám v podstatě typického představitele takové té hry, kterou vezmete s kamarády do hospody, budete se navzájem rubat a parádně bavit :-)
Téma je v podstatě jedno.. Nejde jen o mě, ale i o vás. Hrací doba by měla být taková, aby se lidé bavili. U toho žánru je myslím hodina max.

Myslel jsem, že takovou hrou bude třeba Invasion from Outer Space, ale ukázala se být nepřiměřeně dlouhá (2h no problem), nevyvážená.. A ačkoli hrdinové mají k dispozici balík karet, dostanou se ve skutečnosti ke kartám jen celkem obtížně.

Jako filler si myslím že obstojí:

King of Tokyo - nehrál jsem, ale zábavné to asi bude :-)

Cosmic Encounter - také jsem nehrál, ale asi nebude náhoda, že ta hra je na trhu skoro 30 let a mnozí ji milují

Zombies! - horké želízko v ohni. Je zde o ní málo napsáno, přitom se dá sehnat za velice velice slušné peníze (o 19USD ve Státech ani nemluvím......) A s pár pravidly navíc se zdá být super :-) Bojujete proti zombíkům, snažíte se jim utéct a přitom je posíláte proti spoluhráčům. To zní prostě skvěle :) K tomu spousta rozšíření.. A je zde horký favorit! Hrát se to dá pravděpodobně se spoustou lidí, 6 není strop :-)

Máte jiné typy? Doufám, že neopakuji nějaké vlákno, ale v poslední době se zde nic takového myslím neřešilo...
3.9.2011 14:03:03

dungeon fighter
...a pobavi se cela hospoda

24.7.2012 06:24:29

Get Bit
... je taková typická fillerovka :-)

Jinak Cutthroat Caverns jsem mockrát na stůl nedostal, přeci jen není úplně triviální..

Želví závody ale pro změnu bavily dost, na ně nedám dopustit :-)

Dungeon Fighter je možná až moc, nedovedu si představit ho hrát někde v kavárně-hospodě, to by vyloženě rušilo ostatní hosty.

Teoreticky by mohl zabavit Infarkt, jednoduché, škodolibé... :-)

24.7.2012 13:23:30

fillery
Dobble - parada, hit zatim v kazde spolecnosti, muj uz je fest potrhany :)
Get Bit! - cerny humor, skvele provedeni, skozeni fest
Cthulhu Dice - kdyz uz jste OPRAVDU zliti (Falca a me to bavi i za strizliva, ale to neni uplne berna mince)

24.7.2012 13:40:00

Diky moc
Hodne z nich me zaujalo takze jeste jednou dik.

25.7.2012 13:49:33

další pivohrátky
Illiad - karetní řezačka z období trojských válek, pokud necheš vyloženě party hru, jinak
The Resistance - obdoba Mafie, ale pro mě sympatičtější utopické prostředí (na někoho může působit negativně, možná až nacisticky)

Jinak do hospy se dá jít s lecčíms: já byl třeba tak zabraný do tří partií Railroad Tycoon, až najednou přišel hostinský, že je ráno a že chce jít spát a na lístku nám každýmu napočítal 14 piv :)

25.7.2012 14:01:38

hospodský
Nás naposledy vyhazoval od želvých závodů

25.7.2012 17:06:06

Vybíráme z Bazaru

Kutná Hora - insert
Kutná Hora - insert
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas