zeus

nemam ako zabodovat,ale nemohol by si starych panov,ktori tu radi kecaju odmenit aspon neakou cenou utechy,aby sme neboli len kolemjdouci?
12.11.2010 12:24:07

REAKCE
==> Vojtech Musil z 13.11.2010 20:20:56
Chtěl bych se důrazně ohradit proti tvému napadání studentů ZEJMÉNA práv. Vyprošoval bych si, aby mě někdo očerňoval. Nikdy bych se nesnížil k tomu, bejt ve škole CELÝ DVĚ HODINY DVAKRÁT TÝDNĚ!! Nevím, kam chodíš ty, ale u nás by tak vysoký zájem o vzdělání byl považován za vzpouru hraničící s anarchií!

To byl houmr... ale jinak - nechci Ti sahat do svědomí, ale praktikuješ klasickou obranu úkrokem stranou. Něco jsi řekl, to vyvolalo nelibost u větší části diskutérů a aby to nešlo na Tebe, tak sis vytvořil fiktivní skupinu - právníci/ekonomové, na kterou se pokoušíš svést nelibost ostatních (Něco ve stylu: "Tak jsem to nemyslel! Vy jste určitě studovali poctivě, soudruzi! No ale co právníci! Co ekonomové - to je ta líná sebranka, o které tu hovořím! Na ty si ukažme! Ne Vy! Ctihodní kamarádi...").
Na škole znám desítky lidí, co brečí jak je to složitý, že nestíhaj práci... diskuzní fórum je plný keců o tom, jak se na zkoušku učit 2, 3, 4 tejdny. Záleží jen na Tobě kolik tomu potřebuješ dát. Stejně tak znám lidi, kterejm stačej 4 dny. |A pak většinou Ti lidi co se učej měsíc nejvíc křičej, jak je zkoušející potopil. Stejný to je na ČVUTu (mám tam bráchu...) někdo řve, jak je třeba se učit, pořád v tom leží a nic. A někdo se prostě učí a večer jde do hospody / kina / hrát hry. A to samý je na medině. Mám dva internisty, pro který není problém jít se mnou na pivo, zahrát kulečník...

Takže je to spíš o tom, co děláš - to, že si někdo něco čte, neznamená, že se učí. Nezáleží kolik času tomu věnuješ, ale jak efektivně ten čas využiješ ;-)

21.11.2010 11:52:33

...
Lawyered! (přeprávničen)

21.11.2010 12:27:54 | Upraveno autorem (porovnej)

ipetrk
tak to sorry, ale každá škola je jinak těžká ... to že s tebou dva medici jdou na pivo, to neznamená, že jejich škola je lehká stejně jako každá jiná, spíš to znamená, že uměj efektivně využít čas

sám sem studoval na VŠE a později na farmacii a na farmačce toho teda bylo podstatně víc ... na pivo, kino a podobné aktivity sem si teda našel čas na obou, to si nechci stěžovat ... ale třeba studovat a přidat si k tomu ještě nějaký druhý obor (nebo práci na podstatnou část úvazku), to bych si teda na farmačce netroufl, ale na VŠE to vidíš úplně běžně

21.11.2010 15:50:53

trohat
Vůbec to nechci porovnávat. Jen tvrdím, že na každé škole najdeš část lidí, který ji zvládaj relativně s rezervou a pak část lidí, která nedělá nic jinýho, než že leží v knížkách a studuje. A že pokud je vůle, tak se čas najde. A jen jsem k tomu přihodil, že to komentuju z pohledu člověka, kterej zná lidi, který maj čas i z ČVUT, mediny atp. - aby si někdo nemyslel, že se čertím a znám jen práva.
Howgh. No a co tedy s tím koeficientem?

22.11.2010 13:12:38

byl takovej inzerat
jeho prepis sem cetl na okounovi...

hledam holku
kdyz to napisu slusne... na prijemne chvile..
.. beru i medičky...

22.11.2010 22:42:11

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas