zeus

nemam ako zabodovat,ale nemohol by si starych panov,ktori tu radi kecaju odmenit aspon neakou cenou utechy,aby sme neboli len kolemjdouci?
12.11.2010 12:24:07

body
Jen se zeptám? Všimnul jsem si, že u některých her jsou napsány třeba dvě recenze. Tak mne napadlo, že třeba pokud někdo má nějakou hru a je u ní jen jedna (základní) recenze, je takový problém pro zkušeného hráče napsat třeba ještě jednu? Pojat ji jiným způsobem a tím pádem získat nějaké ty body?

12.11.2010 19:34:45

Kent...
Recenzí může být u každé hry libovolné množství. Vždyť každý může mít na hru úplně jiný názor, může si všimnout jiných věcí a může třeba recenzi pojmout jinak. A každá recenze může být přínosná...

12.11.2010 19:47:00

rbx

Kent
ja jeste doplnim Dia, ze Zatrolenky nejsou o chrteni bodu nejakym podlym zpusobem a pokud to tak nekdo bere, tak je to smutne. Napriklad v tebou danem priklade by se driv ci pozdeji osoba, od ktere byla recenze opsana, ozvala a opisujici by mel z ostudy kabat.

A pokud si myslis, ze "opsat" recenzi v jinem stylu je rychlejsi a snazsi, nez to napsat podle sebe, tak si to zkus. Uvidis, ze napsat to podle sebe je kratsi a navic i zabavnejsi.

12.11.2010 19:55:18

RBX: Opisování recenzí?
Já si nějak v Kentově příspěvku nevšiml, že by chtěl opisovat recenze. Mě to, co napsal, přijde úplně v pohodě a naprosto košer cesta k získání bodů.

Koneckonců může být pro spoustu lidí zajímavé, přečíst si více recenzí od vícera různých lidí.

12.11.2010 20:04:15

když nejde o body
s čímž souhlasím, nešlo by nějak udělat, aby mohl člověk zjistit, kolikrát byl jeho soubor stažen či fotka prohlídnuta? Děláme to sice pro sebe, ale i pro lidi a potěší vědět, že to mělo smysl a lidi si to prohlížej nebo stahujou :-) Pro mě by to mělo třeba větší hodnotu, než ty body za to.

12.11.2010 20:18:55

To -rbx- to ZEUS
Zeusi děkuji za podporu. :-)

RBX - takto jsem to opravdu nemyslel. Naopak, myslel jsem napsat jinou recenzi, ale zase svými slovy a pojat ji třeba jinak. Někdo to vezme třeba více s humorem, někdo to pojme vážněji, jiný zase "vědecky" někdo přidá trochu odborné terminologie a kadžá taková recenze může mít něco do sebe. Prostě co člověk to názor.
A vůbec to nechápu v tom smyslu, že je zde třeba chrlit za každou cenu popisy her a sbírat body. Vše musí mít svůj řád a svůj smysl. Takže asi tak.

A vidíte. V tomhle je diskuse na jakémkoli fóru nebezpečná. Někdo to pochopí jinak, jiný se toho chytne....no a pak už to znáte... :-)
Takže jsem rád, že to ZEU uvedl na pravou míru a já to trochu do-vysvětlil. :-))

Byla to rekace na DEDA, který tu diskusi načnul, protože vím, že si ode mne zamlouval NEXUSE, tak by mohl napsat něco třeba o této hře a nějaký tne bodík získat. Vždyť i já musel lecos přepracovat k obrazu samotného velkého ZEUSE. :-D
A musím říct, že toho napíšu opravdu hodně, ale psát něco jako jsou recenze či popisy her, tak to moc neumím. ;-)

12.11.2010 20:19:32 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kent
aha, chapu, v tom pripade se omlouvam, pochopil jsem to blbe.

12.11.2010 20:31:10

to kren
Me je 25, studuju a potom, co me ceka vzdy udelat do skoly, tak nemam rozhodne chut delat jeste nejake dalsi aktivity, jen abych se napakoval bodama a mohl si sem dat konecne vlastniho avatara, natoz to mit jeste prenasobene koeficientem :-D By me zajimalo, kdo tuhle ptakovinu vymyslel. :-D Naopak, starsi lide, seniori, kteri maji spoustu casu v duchodu, tak jsou velmi aktivni. Takze kdyz uz by mel mit nekdo penalizace, tak to jsou oni, aby to bylo vyrovnane. Krom toho nikdo nikomu nebrani, aby si sem dal fotky z odehranych partii a tim ty bodiky taky ziska (tusim) a to je v podstate cinnost, ktera nestoji zadne usili. Takze si myslim, ze ten system je vcelku dobre navrzeny. Trochu me mrzi fakt, ze clovek musi mit jiste mnozstvi bodu, aby mohl mit avatara, ale nic, za co by se strilelo a je mi to skoro sumak. Dulezite je, ze sem mam pristup, muzu si cist diskuse a dozvidat se informace, ktere me zajimaji, to ze jsem kolemjdouci.... Jeste pochopim, jestli je nekdo Ing. a ostatni ho oslovuji hej ty tam, dobre, ale toto??? :-D
Takze se sem hodi jiste porekadlo: Bez prace nejsou kolace dedo :-P

Koukam, ze me kluci s kolaci predbehli.
to Dajo26:
to kopani do zadecku je cool, to si musim nekam napsat :-D

13.11.2010 13:20:10 | Upraveno autorem (porovnej)

vojta
A bez těch vulgarismů otazníčku.. ;)

13.11.2010 13:43:22

to Vojtech Musil
Pokud jsi nepochopil, tak ten koeficient byla legrace. Já zdaleka nejsem senior a ani v důchodovém věku, ale tvé hodnocení seniorů o spoustě času v důchodu a penalizaci, je pro seniory poněkud urážející.

Asi jsi trošku nevyrovnaný, protože v jedné větě píšeš, že je systém dobře navržený a že nedá vůbec žádné úsilí nějaké body získat a hned v následující větě si stěžuješ, že Avtar je jen za určitý počet bodů.

Pokud si vzpomínám, tak už od začátku, kdy byly avatary zavedeny, to bylo myšleno jako jakási značka důvěryhodnosti na Zatrolenkách. Nic není dokonalé, ale myslím, že je to systém správný.

A jak psal Elenistar, tak skutečně by sis mohl odpustit ty přímé vulgarismy v diskuzích, protože to tady není příliš zvykem. Chtěl jsem to označit jako nevhodný příspěvek, ale vzhledem k tomu, že byl nadpisem apriory určen mě, tak jsem nechtěl být považován za nějak osobně zaujatého a nechal jsem to na někom jiném. Aspoň že Elenistar se ozval.

13.11.2010 14:17:14

rbx

Vojta
uz dlouho jsem neslyšel lepší vtip, nez ten o natolik zaneprazdnenem studentovi, co nemá čas na napsání recenze či vyfoceni fotky ze hry :-)))

13.11.2010 14:20:10

Ziskávání bodů
Já mohu sám za sebe prohlásit (tím se nechci do nikoho navážet), že je to čistě o vůli. Prostě pokud někdo chce, vždy si dokáže ten čas najít. A to se v podstatě týká čehokoli. Pokud má někdo prioritu sledovat v TV film, nebo jít do kina, nebo na disko, bude tvrdit, že nemá čas. Kdo však má zájem nějakou tu recenzi či článek napsat, nebo zhotovit fotku, čas si najde. Pokud tedy někdo hraje deskové hry s určitou pravidleností, nemusí ani žádnou hru vlastnit a stačí napsat o tom, co hraje s kamarády a co zná. Tolik můj názor.

13.11.2010 15:02:41

re
to Elenistar:
Uz jsem tam dal crtyri tecky jako dajo26, aby nikdo nevedel, o jake slovo se jedna, tak doufam, ze to je uz koser ;-)

to kren:
Pokud ty si to nepochopil, tak z moji strany to byla tez legrace, a proto tam je ten smajlik. Jestli moje hodnoceni senioru beres jako urazku, tak za to ja nemuzu, jen sem se tim snazil rict, ze clovek v duchodovem veku ma preci jen vicero casu na sve konicky a to si zase protirecil ty. Jelikoz jsi to nebral ale jako vtip z moji strany, nybrz jako vaznou vec, tak chapu, ze se nad tim pozastavujes.

Nevim, proc nevyrovnany. Me jen mrzi, ze ty body jsou potreba i na Avatara, ale to uz je vec nazoru. Rozhodne mi avatar jako nejaka znacka duveryhodnosti nepripada. Duveryhodnost beru podle dosazene urovne a ta je za ziskane body a to mi smysl dava. Ale jak jsem psal, je to vec nazoru a vkusu. :-)

Vulgarismy: Uz jsem je zateckoval, abychom vsichni trapne delali, ze nikdo nevi, o co se jedna. Kazdopadne to je opet vec nazoru a priste se polepsim a budu jen teckovat, nebo radsi napisu zadecek.

edit: byl jsem pokaran, ze ani teckovani neni povoleno, tak jsem tam radsi napsal jine slovo, doufam, ze to jiz neni pohorsujici.

to rbx:
Ted nevim, jestli se drzis pravidla podle sebe soudim tebe, ale ja nepatrim do skupiny je patek, tak se pujdu zlit jako delo a nebo jako nekteri kamosi ze stredni, je jakykoli den, tak se pujdu zlit jako delo. :-) A jak psal Kent, je to o prioritach. Me psani a ani moc cteni nebavi (ackoli si nejaky ten SW brak tu a tam prectu :-D). Radsi si odpocinu u nejake PC hry a psani necham lepsim "pisalkum". Na fotky nemam fotak, ale to se da poresit pres kamose a je to nejshudnejsi zpusob, jak ziskat ty body a proto jsem to tu uvedl = hodne kolacu za nula prace.

13.11.2010 17:42:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Musil
Miluji lidi, co si stěžují, že nemají to a ono, ale nic pro to nedělají. Popravdě, kdybys stejně tak dlouhý článek jako je tvoje poslední odpověď v diskuzi napsal pod nějakou hru, tak už máš i na avatara. A věř mi, že zase tolik přemýšlení to nechce, jen se člověku musí chtít. Stejně nechápu proč s tím, jaké máš označení a jestli máš/nemáš avatara, tak naděláš. Já taky nejsem častý přispěvatel, spíš takový přicmrdávač v porovnání s jinými.

13.11.2010 19:44:07

rbx

Vojta
soudim dle toho, ze jsem v zivote nemel tolik volného času, co na vejsce. A do hospody jsem nechodil, nějak mi v te době bohužel nechutnalo pivo :-)

Jinak mým hnacím motorem k získání bodu bylo prave získání avatara. Pokud ani to te nenakopne k nějakému výkonu, tak body vlastně nepotrebujes a tudíž vlastně nepotrebujes ani avatara. :-)

13.11.2010 20:08:17

Vymyslicky
Cituji: "Stejně nechápu proč s tím, jaké máš označení a jestli máš/nemáš avatara, tak naděláš. "

Ja jsem ten posledni, kdo tu zminil, ze mi zalezi na tom jaky mam level . Opet pripominam, ze jsem se podivoval jen nad tim, ze ten avatar je za body, ze bych si ho sem rad dal, ale kdyz ho mit nebudu, tak to preziju. Stejne tak, jako jsem psal, ze me psani recenzi moc nebavi a prenecham to kvalitnejsim recenzentum. Takze na zaver bych dodal, ze miluju lidi, co umi jen poucovat.

13.11.2010 20:17:23

rbx
To jsou uz skoro off topicy. Ja to mam stridave oblacno. Tento semestr je sice volnejsi, ale zase sedim u programovani. Minuly semestr jsem byl bud ve skole a nebo vydelaval nejake penize, takze jsem se k nicemu nedostal. Je to individualni. Ja se podivuji nad lidmi, kteri studuji prava a ekonomku a to jsou ve skole jeste 2x za tyden na dve hodiny mi pripada. Protoze ten obrazek tu mit je fajn, tak casem poridim nejake fotky. ;-)

13.11.2010 20:20:56

rbx

Vojta
fajn, to je slovo chlapa! Beru te za slovo a budu se tesit.

13.11.2010 20:23:46

off topic - koeficient
Musel jsem se smát myšlence na koeficient a napadl mě následující:
Počet bodů*((věk/33)+počet dětí+počet manželek+(počet odpracovaných hodin denně/16)-průměrný počet partií odehraných s manželkou za 1 den.
Což by v mém případě dělalo:
1389*(1+3+1+0,5-0,14)=5,36*1389=cca 7441 bodů.
Tímto žádám Dia o úpravu svého bodového stavu a povýšení tuším že na papeže :=)
PS: Doufám, že všichni chápete, že to je vtip. Jen jsem chtěl odlehčit atmosféru. A už zase mlčím.

13.11.2010 20:34:28

sasa
Proc maji mit vyhodu porad jen ti starsi? :-P

13.11.2010 20:40:03

ad starší
... protože mládí je samo o sobě největší výhoda :).

13.11.2010 21:14:15

stari
To mi vysvetli, jaka? Stari = zkusenosti :-P

13.11.2010 21:19:56

sasa
a proč partie hrané s manželkou snižují koeficient ? :D

13.11.2010 21:34:02

trohat
Protože, když je manželka nakloněna hraní, tak ti je ochotna více tolerovat ty hodiny věnované překládání :=).Lépe se předkládá bez hrozby toho, že večeře bude místo v troubě, na straně 56 kuchařky.:=)

13.11.2010 21:42:48

Avatar
Zajímavá diskuze, zejména sasův výpočet koeficientu :-)
Já si myslím, že avatar za body je fajn. Nenásilně se tak odliší pravověrní "Zatrolenci", kteří tento web obohacují o fotky, recenze atd. od lidí jako jsem já, jenž občas zavítají do diskuze a přidají nějaké to zásadní moudro.
Pokud někoho trápí titul "kolemjdoucí" a otazník u jména, tak poslat fotku figurky, hry nebo napsat recenzi je to nejmenší. Něco z toho by možná zabralo méně času než vášnivá diskuze na internetu :-)

13.11.2010 21:43:07

Vybíráme z Bazaru

Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Akt. cena: 27 €
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas