Udělování trolích řádů

Aneb jak to bylo domluveno s Jeho Trolstvem :-)

Myšlenka je taková, že by se každý týden v pondělí ráno vybrala jedna hra z katalogu a všichni registrovaní uživatelé (neznámým kolemjdoucím trolí řády prostě udělit nelze :-) by následně měli téměř týden na to, vymyslet vtipný komentář, jakým by hru mohlo Jeho Trolstvo komentovat. Cokoli, co je na hře komentovatelného, je možné komentovat - např. netradiční herní mechanismus, zvláštní nebo charakteristickou herní komponentu (u Carcassone třeba meepla, u Starcraftu velikost krabice, u Agrikoly, že jde vlastně o výrobu jídla i když hodně bezmasého :-). Komentář by měl být co nejvtipnější a přitom jasně trolí (trolové rádi jídlo (=maso), rádi se povalují atd.).

Vždy v neděli odpoledne (když nebude trolí svátek či jiná událost) by se vybral nejtrolejší komentář a jeho autor by na 6 týdnů obdržel řád 1. úrovně. Pokud by již tento řád měl, získal by řád 2. úrovně a obdobně s řádem 3. úrovně. Symbol řádu by se zobrazoval ZA přezdívkou v diskusích a vůbec všude jako jsou dnes symboly kostek a klobouků.

Řád 1. úrovně = Řád trolí kaňky (je to přeci jen nejpoužívanější znak trolí abecedy :-)
Řád 2. úrovně = Řád trolího pera (tím už se smí honosit jen významní trolí spisovatelé)
Řád 3. úrovně = ještě není vymyšlen, trolové nikdy tak velcí spisovatelé nebyli (aneb pokud se vám myšlenka líbí, zkuste název řádu navrhnout :-)

A aby toho nebylo málo, vítězný text se již navždy objeví v profilu komentované hry a uvidíme jak s komentáři Jeho Trolstvo ještě naloží (třeba časem vyjdou sebrané spisy :-). Pouze je nutné upozornit, že v profilu hry u komentáře nebude uveden jeho skutečný autor (ale v případných knižních spisech by uveden určitě byl :)

Takže co vy na to? Symbol Řádu trolí kaňky už nakreslený mám, takže nic nebrání v případě zájmu zíztra vyhlásit první hru čekající na komentář...
27.9.2009 15:42:25

PJ

Délka?
Docela hezké, i když jsem čekal cosi jiného :-)

Zásadní dotaz: jak to má být dlouhé a má to být nějak strukturované?

27.9.2009 15:47:32

Super
Třetí řád bych viděla něco jako Trolí písař, protože to už je opravdu výkon =).
Jinak se s radostí zapojím, pokud dané hry budu znát...

A to by se trolí popis zobrazil místo současných popisů, nebo jako samostatná část?

27.9.2009 15:49:11

PJ

Řád 3. úrovně
Co takhle Řád trolího knihtisku (dvě kamenné desky, uprostřed trpaslík)... :o)

27.9.2009 15:50:34

Ha, dobré dotazy :-)
Trolové nejsou žádní velcí spisované, i 160 znaků je na ně vskutku trolí výkon. Takže komentář by měl mít max. 160 znaků.

A určitě by nenahradil současné popisy. Byl by někde v základních informacích pro pobavení (představuju si pěkně malou hlavu trola a vedle něj dvouřádkový komentář).

27.9.2009 15:51:58

160 znaků
ve smyslu "My, Trolstvo, jsme tuto hru shledali zvláště jedlou.."? =)
Knihtisk je dobrý, živě vidím ten obrázek... Jen se mi moc nehodí k internetovým popiskům...?

27.9.2009 15:54:12

Zeus
Já rád nápad. Tenhle. Uh-huh.

27.9.2009 16:00:57

Elissa...
No až na to, že tam právě chybí nějaká spojitost s komentovanou hrou :-)

Třeba u Agrikoly si dokáži představit něco na způsob: "Na tuhle hru jsem se mooooc těšil. Mělo to být o jídle. Jenže copak je mrkev nebo pšenice jídlo? Čekal jsem chov trpaslíků nebo lidí. Aspoň že tam jsou ty ovce..."

Podotýkám, že ani počty trolům moc nejdou, takže když bude komentář o pár znaků delší, nebude to znamenat žádný distanc. :-)

27.9.2009 16:01:08

Sydo...
A tohle je přesně geniální trolí dialekt :-)

Prostě kreativitě se meze nekladou a navíc tím pomůžete zformovat osobnost našeho (nebo vlastně Jeho?) Trolstva...

27.9.2009 16:02:31

?
tak teď už jen vybrat hru

27.9.2009 16:18:19

kyrys

Řád 3. úrovně
co třeba řád trollího rouna nebo trollího zubu?

28.9.2009 10:03:46

PJ

kyrys
Moc to nesouvisí s psaním jako kaňka a pero...

28.9.2009 10:10:32

Urrrgh! Co se to tu furt plácá místo svačinky? Tady se žádný trollí fleky rozdávat nebudou. Leda tak za řádně propečeného trpajzlíka s křenovou omáčkou! Mlask!

28.9.2009 11:03:46

PJ

husak
To nemá fazónu, píct je teďka! Nemáme vodu, k pramenu je to daleko a vůbec! Ale řácky bych sežral toho s červenejma fuseklama...!

28.9.2009 11:07:47

Jo a jak ty komentáře posílat :-)
Zatím je prosím posílejte emailem na trol(zavinac)zatrolene-hry.cz

:-)

28.9.2009 11:15:53

Trpaslíci s křenovou omáčkou...
A to jsi husáku asi dneska zkoušel, že? Já jen, že jsem tu dnes Křena neviděl, tak by mě to ani nepřekvapilo :-)

28.9.2009 11:17:42

Zeus
Ba ne, asi zapíjel včerejší neúspěch v Battlestaru Galactica. Hrál jsem s ním za Cylony ale ani pozice prezidenta a admirála nám nakonec nepomohla k vítězství. Byli jsme rozdrceni silou The Hammerova týmu podporovaného mou dcerou v roli pilotky.

Takže jsem byl jediný, kdo měl své geny na obou stranách barikády. :D

28.9.2009 12:21:03

off topic
Tak za prvé! Opravdu jsem nebyl rozemlet do omáčky :-). Že jsem jako Cylon selhal je pravda. Porážku jsem nezapíjel, ale celý den přemýšlím jestli jak Cylon nejsem spíš Trol, protože mám rád maso a rád se povaluju!

28.9.2009 21:15:54

Dobrý nápad
A máme už vybranou hru pro Trolí komentář?

29.9.2009 16:30:55

PJ

Eyron
Osadníci z Katanu. Viz oznámko na titulce.

29.9.2009 16:53:40

Dotaz
Výplod mého malého Trolího mozku se má psát tady a nebo tajně nejvyššímu Trolovi do pošty ?

2.10.2009 14:50:39

Tajně trolovi do pošty...
... ať ostatní aspiranti na trolí řády neopisují ;-)

2.10.2009 14:53:12

zaslaný komentář
Tož jsem už nejvyššímu Trolstvu poníženě poslal můj malý příspěveček. Doufám, že elektronický Trolí kurýr na novou adresu dorazil v pořádku.

2.10.2009 16:41:01

Tak jak ...
... trolí řády usnuli ?

6.10.2009 10:35:20

Omlouvam se, nestiham :-(
Včera jsem si totiž opět dovolil po X měsících zůčastnit se herního večera a nemakal jsem...

Jinak v neděli jsem systém trolích řádů připravil a stačí rozhodnout, kdo řád dostane. Večer ale pravděpodobně budu připravovat něco jiného, ještě uvidíme. Každopádně do konce tohoto týdne bude první řád udělen a přístí týden vyhlásíme další hru k okomentování :-)

6.10.2009 11:07:50

to Zeus
No to sis teda dovolil moc - hrát hry, když nemáš splněné povinnosti !!! ;-)

6.10.2009 11:27:23

Vybíráme z Bazaru

Duchové ostrova - insert Folded Space
Duchové ostrova - insert Folded Space
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas