Udělování trolích řádů

Aneb jak to bylo domluveno s Jeho Trolstvem :-)

Myšlenka je taková, že by se každý týden v pondělí ráno vybrala jedna hra z katalogu a všichni registrovaní uživatelé (neznámým kolemjdoucím trolí řády prostě udělit nelze :-) by následně měli téměř týden na to, vymyslet vtipný komentář, jakým by hru mohlo Jeho Trolstvo komentovat. Cokoli, co je na hře komentovatelného, je možné komentovat - např. netradiční herní mechanismus, zvláštní nebo charakteristickou herní komponentu (u Carcassone třeba meepla, u Starcraftu velikost krabice, u Agrikoly, že jde vlastně o výrobu jídla i když hodně bezmasého :-). Komentář by měl být co nejvtipnější a přitom jasně trolí (trolové rádi jídlo (=maso), rádi se povalují atd.).

Vždy v neděli odpoledne (když nebude trolí svátek či jiná událost) by se vybral nejtrolejší komentář a jeho autor by na 6 týdnů obdržel řád 1. úrovně. Pokud by již tento řád měl, získal by řád 2. úrovně a obdobně s řádem 3. úrovně. Symbol řádu by se zobrazoval ZA přezdívkou v diskusích a vůbec všude jako jsou dnes symboly kostek a klobouků.

Řád 1. úrovně = Řád trolí kaňky (je to přeci jen nejpoužívanější znak trolí abecedy :-)
Řád 2. úrovně = Řád trolího pera (tím už se smí honosit jen významní trolí spisovatelé)
Řád 3. úrovně = ještě není vymyšlen, trolové nikdy tak velcí spisovatelé nebyli (aneb pokud se vám myšlenka líbí, zkuste název řádu navrhnout :-)

A aby toho nebylo málo, vítězný text se již navždy objeví v profilu komentované hry a uvidíme jak s komentáři Jeho Trolstvo ještě naloží (třeba časem vyjdou sebrané spisy :-). Pouze je nutné upozornit, že v profilu hry u komentáře nebude uveden jeho skutečný autor (ale v případných knižních spisech by uveden určitě byl :)

Takže co vy na to? Symbol Řádu trolí kaňky už nakreslený mám, takže nic nebrání v případě zájmu zíztra vyhlásit první hru čekající na komentář...
27.9.2009 15:42:25

to Zeus
Do konce kterého že týdne jsi říkal :-)) ???

12.10.2009 21:50:00

to Kren
Nestresuj, Zeus určitě moc dobře ví, co dělá :-D

12.10.2009 22:48:20

to Kadaver
It was a joke. To byl jen žert a přátelské popíchnutí. Já bych byl ten poslední, který by Diovi vyčítal něco v souvislosti se ZH :-).

13.10.2009 09:03:40

Mám teď ukousnuto hrozně velké sousto...
A makám na docela velkém přepisu celých Zatrolených her. Bohužel pro vás k příliš velkým změnám nedojde (zatím), ale otevírají se větší možnosti úprav a jejich částečné zjednodušení do budoucna.

Jsem teď v cca 1/3 úprav a každá stránka již v jejich rámci byla upravena minimálně 2x (občas díky tomu dochází k mírným výpadkům v různých částech webu)...

Takže kdyby něco nefungovalo, tak mi pište prosím soukromou zprávu. Díky...

13.10.2009 09:30:16

to Zeus
Šak se neomlouvej. Všichni vědí, že pro ZH děláš maximum ;-).

13.10.2009 09:58:48

Vybíráme z Bazaru

Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Predam Valka Kvetu (Deluxe)
Akt. cena: 23 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas