Srovnávací recenze...

Docela by mě zajímaly vaše názory na následující věc:

Mám v úmyslu napsat srovnávací recenzi na Starcraft a Twilight Imperium (vše v jednom článku) a v jednotlivých sekcích přesně porovnat, jak je to či ono řešeno v dané hře.

Otázkou ale je, zda jsou takovéto recenze zapotřebí, pokud už existují recenze k jednotlivým (srovnávaným) hrám.

Dále je fakt, že takovýchto (různých potenciálních) dvojic her je hodně a chtělo by také pohlídat, aby v nich nebyly pouze "obšlehnuty" údaje z jejich (normálních) recenzí.
8.2.2010 08:40:42

Joe

Dokonca...
... je to ešte lepšie ako jedna recenzia!

Vie to totiž ľuďom, ktorí sú nerozhodní, objasniť rozdiely medzi hrami a tak sa môžu ľahšie rozhodnúť, ktorú si kúpiť.

Ja som za všetkými desiatimi! (A keďže TI trošku poznám, budem kritickým oponentom :))))

8.2.2010 09:00:26

PJ

Jdi do toho...
...pokud se někdo rozhoduje právě mezi jednou ze dvou podobných her, může mu to pomoci. Já jsem přesně takovou recenzi napsal na Pilíře Země / Dobu Kamennou a celkem to mělo úspěch...

8.2.2010 09:28:02

Jasně.. proč ne!:D
Jen nevím, zda SC a TI3 jde srovnat. Pro mě to jsou dvě různé hry a společného mají max. téma sci-fi. Ale rozhodně jsem pro! Alespoň třeba zjistím, že SC&TI3 mají toho víc než se na první pohled zdá. :)

8.2.2010 09:51:50

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech draků
Akt. cena: 820 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas