Plánované úpravy (s hlasováním) - 1. kolo

Na ToDo listu mám (z těch rozumně rozmyšlených věcí) následující a proto nechávám hlasovat v jakém pořadí je mám řešit:

1) Vlastní seznamy her - přidat nastavovátko "veřejný/soukromý". S tím, že by si tedy uživatelé mohli vytvářet i soukromé seznamy, které by nikdo jiný neviděl (nyní jsou všechny automaticky veřejné).

2) [hotovo] Kalendář akcí - přidat funkci pro přihlašování se na jednotlivé akce a pak přehled přihlášených uživatelů (možná zajímavé pro kluby a/nebo organizátory akcí).

3) Zprávy - přidat automatické vkládání vlastního podpisu při psaní nové zprávy (stejně jako můžete být zvyklí z emailových služeb). S tím, že nastavení podpisu by se dělalo někde v Nastavení.

4) Stránky s oceněními her - obdobně jako mají své přehledy her vydavatelé/autoři, udělal bych stránky pro jednotlivá (na ZH registrovaná) ocenění, kde by byly seznamy oceněných her.

5) [hotovo] Seznamy her (nejenom vlastní, ale i Sbírka a Wishlist) - přidat možnost připsat si k hrám v daném seznamu soukromou poznámku (neviděl by ji nikdo jiný než vlastník seznamu).

6) Mecenáštví - spustit znovu program mecenáštví s úpravou, kdy se již nelosuje každý měsíc mecenáš, který pak obdrží nějakou hru. Místo toho ale info o mecenáštví v daném roce zůstává v profilu hráče a mecenášství aktuálního roku se zobrazuje v diskusích formou medailí (to by vlastně jako jediné zůstalo stejné).

========

do další vlny bych pak rád rozmyslel jak upravit Bazar tak, aby se dalo lépe filtrovat i třeba přes hry, které zasílá prodejce přes hranice (z poslední doby asi nejčastější požadavek na Bazar).
23.3.2014 14:48:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Poznámky ke hře
Tak koukám, že poznámky ke hře už fungují. To se mi líbí! :) Jen by bylo super vidět tu poznámku i na detailu hry. Nebo tam je a já koukám špatně?

1.4.2014 22:56:32

maja...
Zajímavá myšlenka, píši si. Jen to má zatím problém, protože jednu hru může mít uživatel na více seznamech a poznámka se pak ukládá pro danou hru do daného seznamu (a tedy můžeš mít 2 různé poznámky ke stejné hře na 2 různých seznamech). Třeba ve sbírce můžeš mít připsáno, komu jsi hru půjčil a když máš hru současně i v seznamu mých TOP10, tak tam můžeš třeba připsat, proč.

I když je nutné říci, že ty poznámky jsou pouze soukromé a nikdo jiný je neuvidí (slouží skutečně jen a jen vlastníkovi seznamu). Alespoň prozatím.

2.4.2014 07:42:01

PJ
To asi udělám. Společně s další úpravou. Dnes se podařilo odhalit člověka, který měl 3 účty a různě si přihazoval na vlastní inzeráty, takže jsem rychle udělal upozornění na tyto odhalené chuligány. když prodávají, zobrazí se v inzerátu toto varování. A stejné bych chtěl dát i do jejich profilu, takže to spojím s bazarindexem.

2.4.2014 07:43:53

fíčura
Návrh na další fíčuru - bylo by fajn, kdybych si do wish-listu mohl ručně nasypat tituly, které ještě nejsou v databázi ZH.
To bych využil například u ještě nevydaných her od GMT (P500).

17.4.2014 08:40:31

Návrh
Šlo by prosím do to-do listu přidat i vytvoření nějaké stránky se soupisem základních funkcionalit, které lze používat? Prostě jednoduchý návod, jak pro nováčky, tak pro ty co si vše nepamatují.

Teď jsem si nemohl vzpomenout, jak se linkují odkazy na hru [g: number]. Jen jsem si pamatoval, že to bylo někde ve vlákně "novinky v designu", který jsem musel proklikat, než jsem to našel.

Mít to na jednom místě by fakt pomohlo :)

Jak jsem to dopsal, tak koukám, že to mám v hintu přímo u psaní ... ale stejně ....

28.4.2014 21:49:25

Vybíráme z Bazaru

Urban Sprawl - nová a nehraná
Urban Sprawl - nová a nehraná
Akt. cena: 521 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas