Plánované úpravy (s hlasováním) - 1. kolo

Na ToDo listu mám (z těch rozumně rozmyšlených věcí) následující a proto nechávám hlasovat v jakém pořadí je mám řešit:

1) Vlastní seznamy her - přidat nastavovátko "veřejný/soukromý". S tím, že by si tedy uživatelé mohli vytvářet i soukromé seznamy, které by nikdo jiný neviděl (nyní jsou všechny automaticky veřejné).

2) [hotovo] Kalendář akcí - přidat funkci pro přihlašování se na jednotlivé akce a pak přehled přihlášených uživatelů (možná zajímavé pro kluby a/nebo organizátory akcí).

3) Zprávy - přidat automatické vkládání vlastního podpisu při psaní nové zprávy (stejně jako můžete být zvyklí z emailových služeb). S tím, že nastavení podpisu by se dělalo někde v Nastavení.

4) Stránky s oceněními her - obdobně jako mají své přehledy her vydavatelé/autoři, udělal bych stránky pro jednotlivá (na ZH registrovaná) ocenění, kde by byly seznamy oceněných her.

5) [hotovo] Seznamy her (nejenom vlastní, ale i Sbírka a Wishlist) - přidat možnost připsat si k hrám v daném seznamu soukromou poznámku (neviděl by ji nikdo jiný než vlastník seznamu).

6) Mecenáštví - spustit znovu program mecenáštví s úpravou, kdy se již nelosuje každý měsíc mecenáš, který pak obdrží nějakou hru. Místo toho ale info o mecenáštví v daném roce zůstává v profilu hráče a mecenášství aktuálního roku se zobrazuje v diskusích formou medailí (to by vlastně jako jediné zůstalo stejné).

========

do další vlny bych pak rád rozmyslel jak upravit Bazar tak, aby se dalo lépe filtrovat i třeba přes hry, které zasílá prodejce přes hranice (z poslední doby asi nejčastější požadavek na Bazar).
23.3.2014 14:48:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Libovolne poradi.
Zadnou z uprav neshledavam potrebnou me osobe.

23.3.2014 14:52:33

V takovém případě...
... klidně připiš (stručně), co by chtělo vylepšit. Ideálně jedna věc :-).

23.3.2014 15:35:20

pro mě
jediný, co bych asi využil, ale není to nic co bych potřeboval. je vlastní komentáře k hrám ve sbírce.

23.3.2014 15:52:14

užil bych
asi ano bod 5);
někdy, možná bod 1)

23.3.2014 16:01:26

za mňa
určite 5, a 4,

23.3.2014 16:24:27

za mě
Podle mě je to všechno zbytečný, jen body 2 a 3 bych nechal.

23.3.2014 17:10:14

no nevim
Z mého pohledu není nic z toho nutné nebo použitelné víc než tak jednou za půl roku. Pouze ztráta času a práce. Bez urážky. Raději bych viděl úpravy v bazaru.

23.3.2014 17:18:15

...
Bod 5) a bazar.

23.3.2014 18:51:48

...
Nějak mi nic z toho nepřijde jako nutné nebo extra užitečné.. Možná 2 a 4.

Já bych třeba uvítal ve svém profilu seznam souborů, které jsem kdy na ZH publikoval (překlady, fotky apod.) Jestli to tam někde je, tak pardon...

23.3.2014 20:30:55

4 a 5
Mně se líbí 4, určitě bych využil 5

23.3.2014 20:57:30

PJ

Můj žebříček
a) delegování funkcí na členy za účelem znovuoživení a pročištění diskuzí a zejména optimalizaci v současnosti bohužel katastrofálního a frustrujícího schvalovacího řízení

b) přítomnost v diskuzích; obecně zpětná vazba od Tebe v řádu dní (nyní týdnů/měsíců)

c) ad 5 & ad 1

d) bazar ve smyslu možnosti odfiltrování €urařů

d) dokončit ikonografiku ;-)

Zbytek nabízeného považuji za zbytečný...

23.3.2014 22:25:06

Majitelé her a wishlist
Mně by se nejvíc líbil seznam uživatelů, kteří danou hru vlastní či mají ve wishlistu přímo u profilu každé hry...byla to věc, která se tu už dříve x-krát požadovala...

Uvedené možnosti výběru jsou pro mě v podstatě zbytečné...snad až na ten bazar

24.3.2014 19:02:55

žebříček
Aktuálně nepostrádám nic, co by navrhované úpravy vyřešily. Naopak bych v bazaru přivítal možnost filtrování měny (euro/Kč), jak již zmiňuje PJ o pár řádků níže.

25.3.2014 11:01:11

....
4 a 2 nezní špatně... a také 5.... Myslím si, že třeba vlastní žebříček her, který by se řešil za pomocí jednoduchého našeptávače z her které daný uživatel již vlastní, by nebyl také k zahození.

Jo a dát pryč povinnost vyplnit kolonku název, beztak jí nikdy nečtu a pak mě to jenom mate

25.3.2014 11:25:43

...
Seznam majitelů u každé hry by byl fajn :-)

26.3.2014 10:41:23

upravy
1) NE - nevidim potrebu skryvani. Nekdo ano?
2) ANO - myslim, ze se dost hodi i kdyz ja ho z duvodu casoveho zaneprazdneni nevyuziju
3) ??? - nedulezita vyficurka, mohla by byt pripadne pridana naspod prispevku zaskrtavaci podobne jako souhlas s pravidly
4) ??? - muze byt. Ale je to jen hrani si. Dal bych prednost moznosti vyhledavat i podle hodnoceni (popr. tam muze byt nastaveno hledani i dle oceneni ;-) )
5 ANO - to se hodi. Vzdycky zapomenu co jsem to k dane hre chtel :-)
6 NE - po minulych zkusenostech neduvera/zbytecnost/zdiskreditovana zalezitost

26.3.2014 23:00:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Úpravy
Připojuji se k názoru, že nejvíce mi zde chybí výpis mnou vložených souborů.
Žádná z navržených inovací mi dosud nechyběla a myslím, že je nevyužiji ani v budoucnu.

27.3.2014 00:11:48

Výpis vložených souborů
Zařekl jsem se, že už do diskuzí nepolezu, ale na Sharka musím reagovat, protože tohle mi na Trolovi vždycky hrozně chybělo a myslím si, že lidem, kteří sem uložili desítky a desítky, ne-li stovky překladů a úprav komponent to musí chybět taky. Absolutně nemám přehled, co jsem sem kdy uložil.

Ostatní věci z navrhovaných inovací jsou pro mne osobně nedůležité. Možná by stálo za to spíš prolistovat v diskuzích dva tři roky zpátky co komunita tady nejvíc požaduje a co jí vadí a z toho udělat todo list, než si něco sám vymyslet a žádat o pořadí důležitosti. Například u hry přímý proklik na BGG.

27.3.2014 07:28:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Výpis souborů
I já se musím přidat k názoru, že výpis souborů by byl věc nadstandardně luxusní... bezvýhradný souhlas s Křenem a Sharkem. Toužil jsem po tom v nějaké diskuzi už kdysi dávno, ale nějak to zatím nedopadlo.

27.3.2014 07:55:48

Ať je nás víc
Za sebe vypíchnu něco z níže zmíněného:
- výpis osobních příspěvků
- ikonky
- seznam majitelů her

27.3.2014 10:02:00

ja
tiež som za výpis vložených súborov a tiež funkciu "kto danú hru vlastní" ináč ku zoznamu vecí hore uvedené.
1. môže byť, ale nevadí mi verejný
2. nemyslím, že by som to využil
3. nemyslím, že by som to využil :)
4. ocenenia ma zaujímali keď som s hrami začínal, spiele de jahres a podobné záležitosti mi neboli cudzie. Postupom som však presedlal na AT hry, čím je asi jasné, že tieto ocenenia sa mi stali ľahostajné, keďže mám pocit, že sú udelované viac po lobbingu ako po hodnotení kvality. To isté si myslím o väčšine hier v rebríčku na BGG. Pre nováčikov však podľa mňa vítaná informácia.
5. Myslím, že toto by som využil, (je mi jedno či viditeľná alebo neviditeľná poznámka).
6. Ak to pomôže webu tak prečo nie? To už musí posúdiť Zeus, akú v tom vidí budúcnosť, keďže neviem aký to malo efekt v testovacej fáze.

A bazár jednoznačne. Myslím, že je na dobrej ceste, len už ho len dokopať :)

27.3.2014 10:17:08 | Upraveno autorem (porovnej)

btk

Připojuji se
Výpis vlastního vloženého obsahu a seznam majitelů her - ano, to by se mi také moc líbilo.

27.3.2014 10:22:48

seznam mnou vložených věcí
to je opravdu dobrý nápad

27.3.2014 18:40:52

Úprava
Nic ze seznamu nepovažuji za urgentní.

Sám bych nejvíce přivítal seznam majitelů dané hry.

Výpis přidaných věcí by byl také super (Pokud to tedy někde v DB je, jinak je to zpětně asi nerekonstruovatelné )

28.3.2014 19:54:20

PJ

Nová fíčura
Co takhle zobrazovat bazarindex i v profilu uživatele? To bych často vcelku uvítal...

29.3.2014 08:23:50

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Návrat do Temného hvozd
Pán prstenů: Karetní hra - Návrat do Temného hvozd
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas