Hlášení nalezených chyb webu Zatrolenek

Založil jsem tohle vlákno, aby se tady hlásilo Diovi, když něco nebude na webu fungovat, nebo někdo najde nějakou chybu, aby se to nerozmělňovalo ve více vláknech. Pokud se to tedy ujme.
5.11.2010 11:05:17

dotek
riadne si sa do toho pustil.. mi prídeš ako spasiteľ stránky ( nie že by to potrebovala) . Po jednom dni registrácie a už také aktivity :)) gratulíren :)

17.1.2012 22:19:01

PJ

Zeus
UX? Pokud to má být to nejmenší, tak je škoda, že už je to i přes soustavné připomínky několik let zanedbané. Teď dokonce zmizely i úrovně uživatelů, které byly na titulce, takže nováček vůbec netuší, jaká bije (viz dotek).

Co se týče "začišťovače" přes UX, nikdy jsi, myslím, neuvedl, že někoho takového hledáš. Pokud ano, asi by to chtělo pořádné oznámení na titulce. Pokud ne, pak je to, sorry, jen výmluva, proč je tu už několikaleté provizorium.

18.1.2012 10:46:38 | Upraveno autorem (porovnej)

maily z bazaru
Stala se mi už 2x podivná věc :). Přišel mi mail ze ZH, jako reakce někoho, kdo má zájem o hru v bazaru. Prostě ten mail, když se klikne na kontaktovat...Vtip je v tom, že měl někdo zájem o hru, kterou tady v bazaru vůbec nemám :) Dnes se mi to stalo již podruhé. Poprvé jsem dal normáně ve svém mailu "odpovědět" a napsal jsem týpkovi, že tam tu hru nemám. Dneska, když se to opět stalo jsem rovněž dal ve svěm mailu "odpovědět", ale přišel mi obratem informační mail o tom, že odpověď nedošla (jako by mail neexistoval).

Mám Operu 11.60

19.1.2012 10:26:36

D&D hry zmizli z rebríčka
CR aj WoA boli v rebríčku na miestach kolo 70. No zmizli z rebríčka, zrejme pri premenovávaní.
Može sa na to niekto pozrieť?

21.1.2012 19:04:23

Emaily z bazaru
Beholdere, mohl bys mi prosím soukromou zprávou přeposlat uvedené emaily? Prozkoumám, proč se tak děje...

Díky

21.1.2012 19:25:04

Zmizení D&D z žebříčku
Dík za upozornění, stalo se to proto, že Cauly nadefinoval, že tyto hry mohou rozšiřovat hry jiné a systém to proto vyhodnotil, že se jedná o rozšíření, která v tom žebříčku být nemají.

Upravil jsem žebříček nejlépe hodnocených her tak, aby se v něm objevovaly všechny hry, které jsou hratelné samostatně (což není totožné s tím, že mohou rozšířit hru jinou) a mají alespoň 20 hodnocení (to jsem neměnil).

21.1.2012 19:27:04

Listovani obrazky
Prestalo fungovat jenom me listovani obrazky nebo to byl zamer ? Pote co se pridaly palce a komentare ? Rad jsem si nekolika poslednimi pridanymi obrazky zalistoval ale ted nedokazu lightbox donutit prehodit na dalsi.

EDIT: FF 9.0.1 a taky 10.0

31.1.2012 22:44:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Listování obrázky
FF 9.0.1 v pohodě funguje.

EDIT: Google Chrome 16.0.912.77 taky funguje

31.1.2012 23:16:33 | Upraveno autorem (porovnej)

falco
v opeře to taky funguje. Jseš si jistý, že jsi nepřehlédl šipečky dole?

1.2.2012 08:51:59

Elenistar
Ani tuk, na jinem pc v pohode tak asi mam nejaky zahadny tutning firefoxu.

2.2.2012 00:08:04

Avatar
Možná jsem jenom gramlavý, ale nejde mi nahrát avatar. Teda přesněji nový avarat. Poprvé jsem ho nahrál v pohodě, ale pak se mi tu nějak nelíbil tak jsem si tu chtěl dát jiný obrázek. Jenže teď když chci nahrát nový tak mi to tu sem vždy znovu hodí ten starý.

2.2.2012 11:04:34

to Tharr
Musíš pak refreshnout stránky.

2.2.2012 11:26:39

Tharr
Zřejmě to bude tím, že ten obrázek je v cachi prohlížeče... mělo by pomoci shift+F5 (shift+aktualizovat), které donutí načíst celou stránku od základu znova.

2.2.2012 11:36:52

avatar
ok. bylo to tím děkuju

2.2.2012 11:43:48

avatar
Mám stejný problém jako Tharr, nechce se mi vyměnit nahraný avatar za jiný. Nevím, co dělám blbě, vyzkoušela jsem radu s F5, stránka se načte, ale když dám nahrát nový avatar, tak tam naskočí zase ten první co byl odstraněn. Shift+F5 neudělá nic, jen F5.
Prosím o radu, co s tím?

Edit: tak jsem na to přišla, dělala jsem F5 až po odstranění nechtěného avataru a pak jsem nahrávala nový, je potřeba to udělat po nahrátí nového. Pak se to vymění:-) Díky

2.2.2012 19:58:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Katalog her
Když jsme si prosadili vyskakovací okýnko hledání her, tak bych ještě prosil prodloužit dobu jeho zobrazení. Když jsem líný a nemám ruku na klávesnici pro ctrl+c/v a chci vložit zkopírovaný název přes pravé krysítko, tak možnost vložit je už jakoby mimo okénko rychlého hledání, což způsobí, že se zase sroluje. Díky

14.2.2012 23:06:26

katalog
No, když už jsme u toho, tak okýnko katalogu je vynikající a je v něm i našeptávač, ale když ho využiju, tak se okýnko zase zavře a musím ho znova otevřít :(

14.2.2012 23:24:12

ad ikri
Jo jo, prakticky tentýž problém. Ale dobrý, to mě ani nenapadlo :)

14.2.2012 23:57:52

a ještě...
...nešlo by zprovoznit hledání podobně hodnotících uživatelů? :)

16.2.2012 06:59:05

mínusákům
S čím nesouhlasíte?
Aby tu bylo vyhledávání podobně hodnotících?
Chodím sem dva roky a celou dobu je tu funkce "podobně hodnotící uživatelé", jenže nefunguje. Nevím, co může komu vadit na tom, že by měla fungovat.
V těch plusech a mínusech - promiňte - aby se prase vyznalo.

16.2.2012 21:54:24

PJ

ikri
Jeden mínus jsem Ti vykompenzoval, taky jsem nepochopil odmítavost. Jinak by mě tahle funkce také zajímala, ale nepřipadá mi zase tak zásadní jako jiné nedodělávky. Mimochodem, ukazuje mi to, že nejpodobněji jako já hodnotí ndru, takže mě těší, jak systém správně vytvořil uspořádanou dvojici z největších místních weirdos :-D

16.2.2012 22:21:12

PJ
Samozřejmě, je to detail a jen návrh, jen že si toho čas od času všimnu a mně by se to líbilo moc. Dost často se dívám právě na tvoje hodnocení, protože se mi zdá, že hodnotíme podobně :)
Nicméně - tobě to něco ukazuje?!? :-O

16.2.2012 22:35:10

Rozjížděcí plaketka pro hledání her
... chci ji spíše rozšířit o další možnosti (což by řešilo, že se schovává, když vyjedete mimo tím, že bude prostě větší :-).

Ale abych tam nedával nesmysly, tak se chci zeptat, podle čeho (kromě názvu hry) nejčastěji hledáte.

17.2.2012 11:30:23

Zeus
Rok vydání (!) To by hodně pomohlo do anket typu Zvolte nejlepší hru roku 2011.

17.2.2012 13:37:19

Zeus
Zanr, protoze zanr ja respektuji. Ne, vazne, hledani podle zanru vyuzivam na BGG casto.

17.2.2012 14:10:03

Vybíráme z Bazaru

Copenhagen Roll&Write
Copenhagen Roll&Write
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas