BAZAR - KS nešvar = zaplať i mou hru/business na bazaru

Zdravím ve spolek,
v poslední době si všímám na bazaru rostoucího nového trendu, který je mi proti srsti, myslím si, že na tyto stránky nepatří nebo alespoň kupující by měl mít možnost vědět, jak se věci mají.

A tím nešvarem je prodej her z Kickstarteru za ceny, které pokryjí prodejci náklady i na koupi jeho krabice nebo za účelem čistého zisku.

Už dříve se tu tyto tendence objevovali, ale opravdu zřídka, většinou když se nějaká hra prodávala v Levných knihách (př. Pictomania za 99 Kč v LH, se tady pak půl roku prodávala za 400-600 Kč.)

Aktuální příklad uvedu přímo na uživateli Jiriczek, který to už dělá v takovém rozsahu, že by se dalo mluvit, že si na bazaru zatrolených her založil e-shop.
Aktuální Legendy země Euthie Limitovaná Edice prodává za 1950 Kč v inzerátu má informaci, že hra už se nikdy nebude vydávat. V kampani na HitHitu se hra prodávala za 1490 Kč, dala se koupit i v multipacku kdy pak jedna kopie vycházela na 1290 Kč (jelikož prodává dvě zároveň tak tak mám domněnku, jak kupoval), autoři aktuálně pracují na druhém kole tisku, zatím sice na základní verzi ale limitovanou k ledu úplně nedali. Pexeso, které uvádí jako bonus je součástí všech krabic z kampaně. Zároveň už v jiné „aukci“ nabízí druhou edici. Tedy aktuálně prodává tři kopie zároveň nad reálnou cenou.

Rising sun:
Podložku pro tuto hru prodává za 1500 Kč. V kampani byla za cca 650 Kč.
Dynasty Invasion (Rozšíření) za 2600 Kč, v kampani 1050 Kč.
Monster Pack za 500 Kč, v kampani zdarma ke každé hře (Tohle bych ještě pochopil).

Sector 6 – u hry uvádí původní cenu 830-940,-Kč, což není pravda, hra mohla stát i s maximálně možným poštovným 720 Kč, reálné poštovné bylo nižší.
Atd. atd. atd.

Bohužel není aktuálně jediný uživatel, který začal bazar zneužívat. Dokážu pochopit, že se Zeměplocha prodává za 3 a více tisíc, nebo že se tu prodávají kolekce za 10ky tisíc. Ale většinou lidi cenu vyženou sami. Já beru Zatrolené hry bazar za slušné místo na koupi hry nebo prodej za rozumnou cenu. Klidně i blízkou nebo stejnou nákupní, když bylo o hru dobře postaráno nebo se jednalo o nevhodný dárek. A pak za vyšší ceny může už pouze zájem nebo přidaná hodnota (např. nabarvené figurky). Ale toto už je provozování businessu se 100% ziskem bez nutnosti jakýchkoliv odvodů, potřeb IČa, dalších právních a finančních požadavků na normální eshop. Takto přímo nastavené ceny zavání lichvou, a mě osobně to přijde až neetické.

Prosím zdržte se komentářů, že hry mě nikdo nenutí za tyto ceny kupovat. Ano já vím, ale taky vím, že ne každý uživatel je zběhlej v deskoherním světě, nebo jen ve vyhledávání a porovnávání cen na internetu, ne každý umí anglicky, aby si informace dohledal na cizích webech. Jde mi o to, že by se tento přístup neměl přehlížet.

Je mi jasné, že Uživatelům jako Jiriczek je můj pohled u něčeho. A je mi jasné že mu prodej nikdo nezakážete. Ale byl bych rád, kdyby se k aukcím dalo alespoň připsat relevantní komentáře či hodnocení, které by některé věci uváděli na pravou míru, tak aby kupující, byl plně informován o všech aspektech transakce, aktuálně většina těchto aukcí se tváří, že vlastně prodejci dělají službu kupujícímu. Samozřejmě by se takové komentáře museli odůvodnit u admina, tak aby nedocházelo k zneužívání funkce. Případně nějakým jiným omezením, možnosti dokážou lépe zhodnotit admini.
14.3.2018 19:02:56

....

At si kdo chce prodava za kolik chce, ale zase na druhou stranu jeste par takovych Jiriczku a uz me nebude bavit ani na bazar koukat. Dle me jsou frajeri kteri daj hru na bazar za korunu (bez kecu kolik lidi musi prihodit) a dej se vule bozi... Pokud se cena vysponuje prihazujicimi jenom dobre, ale inzeraty do aukce typu Zemeplocha 4900 hned z prvni mi taky prijdou krapet neeticke, ale jak rikam kazdyho vec.

15.3.2018 08:56:34

obrancovia
obranuju to tu mnohi, ale kazdemu je jasne, ze par jedincov si tu s hrami z KS urobilo slusny biznis. To je jediny dovod, preco je tu tolko "nikdy nehranych" KS hier na bazari.

15.3.2018 09:06:30

Dobré téma
Jsem rád že tu tuhle téma zvyklo. Protože jak spousta lidí zde již zmínila, nic s tím nenaděláme. Lidé dále budou prodávat silně nad cenou a jiní třeba i z "nouze" budou kupovat (sám mám za sebou nelibý nákup ZC:BP za dvojnásobek ceny).

Ale možnost zmínit se alespoň tady, že některým z nás se to nelíbí, je správné a i když to někomu připadá, že zase naopak poškozujeme dané prodejce, tak ať.

15.3.2018 09:10:20

Joe

Bazár
Možno by Zeus mohol monetizovať Bazár tak, že by špecificky len na tú stránku pridal nejaké reklamné bannery... ergo, kupuješ/predávaš na bazári, vidíš reklamu... food for thought.

15.3.2018 09:14:48

Prodávání z KS
Beru to tak, že je to jeho riziko - koupí hry, neví, zda budou skvělé (i když u některých to lze tušit), a pak se je pokusí prodat. Buď se kupci najdou, nebo ne. Spíš bych se zastavil nad tím, zda si z toho opravdu daný uživatel neudělá živnost. Je příjemné si zaplatit část hry, případně poštovné... a kdybych měl peníze navíc, udělám to také. Proč by bylo neetické prodat hru o třetinu dráž, než jsem ji na KS koupil? Znám to sám - je kampaň a já si říkám: mám to koupit, nebo ne (viz v současné době přicházející City of Kongs). Nakonec jsem ho nekoupil a teď toho lituju. Trest - jiný do toho šel a teď mi to prodá.

15.3.2018 09:19:48

Nemuzu...
... se zdrazet komentare.

Nikdo te nenuti ty hry kupovat. Prosim, nezakazujte nikomu nic prodavat. Evidentne je tady spousta lidi, kteri jsou radi, ze si tu hru muzou za 4, 5, 6 tisic koupit. Tak jim tu moznost neberte.

15.3.2018 10:23:30

...
Svob:
Správně jsi uhodil hřebík na hlavičku když jsi zmiňoval lhaní o budoucí nedostupnosti, exkluzivitě, ceně a podobných záležitostech při vystavování inzerátů. Pokud jsi narazil na něco takového, napiš mi prosím SZ s bližšími informacemi a já se na to podívám. Tam by se opravdu mohlo jednat o chování které tady nemá místo a kterému bychom se asi všichni chtěli vyhnout.

Ke zbytku se moc vyjadřovat nechci, protože opravdu nikdo nenutí kohokoliv cokoliv na bazaru kupovat. Aukce probíhá jen mezi zúčastněnými stranami a předpokládá se, že všichni vědí do čeho jdou. Pokud tomu tak není, tak vina je na straně toho kdo si nezjistí potřebné informace.

A pasáž o lichvářství přejdeme. Stejně jako to že problém je neznalost angličtiny, lenost si zadat jméno hry do heureky, etc. Je to o lidech. Cenu určuje nabídka a poptávka, ne jak by se líbila mě, ne jak to píšou někde na webu, ne za kolik jsem to vyrobil/koupil. Pro kupujícího je cena jen to, kolik za to dá. Pro prodejce kolik za to chce. Pokud se nabídka a poptávka potká, máme tady dohodu.

-------------------
A za mě osobně? Asi se ztotožňuju s ostatními. KS sporadicky sleduju, párkrát sem si tam i něco koupil, sem tam jsem byl spokojen, sem tam ne.
Pokud někdo věří že hra bude úspěšná, koupí si dvě kopie, druhou prodá. Ostatní co nevěřili a neposlali peníze můžou být jen rádí že hra je nakonec úspěšná a někdo jim dá možnost ji sehnat, ideálně s 15 kg exkluzivit navíc, zvláštní posedlost. Krásný příklad je Santorini ( https://goo.gl/Te8DU4 ), nevěřil jsem tomu a jak ta hra nakonec dopadla. Litoval jsem a jako hráč sem byl smutný že na ZH byla snad jen jedna nebo dvě navíc v bazaru. Někdo to vůbec nesleduje, někdo si nevšimne, mít možnost je vždycky fajn.
Bude to draží? Samozřejmě, člověk přijde k hotovému, nic neřeší a za to se platí.

Osobně si myslím že dlouhodobá činnost vedoucí k obcházení zákonů, neplacení daní a celému konceptu "proč si zakládat eshop, když mám zatrolenky" vypadá jinak a pobavím se o tom se zbytkem olympu. Popravdě mě tohle téma napadlo a chtěl bych si to nějak urovnat, diskuzi a názory uvítám.

15.3.2018 11:01:06

http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/62745/
Asi půjde o tuto informaci: (tato edice je již neprodejná a další už se vyrábět nebude, celkově bylo vyrobeno 230 kusů vč. klasické verze)

Souhlasím, že to je zavádějící informace, která může kupujícího zmást. Obecně platí, že kdykoliv kupují na netu, včetně tohoto webu, je nutné být opatrný.

15.3.2018 11:14:16

Svob
Plně souhlasím s mindlesSheep. Sáhodlouhé morální úvahy zkrátím: do toho, jakou prodejce nastaví cenu, naštěstí nikomu nic není.
Ke zbytku se vyjadřovat nechci, bazar moc nesleduju.

15.3.2018 11:31:37 | Upraveno autorem (porovnej)

bazar
No ,ale on nelže,tato verze je pro 5 hráču a byla jen na hithitu

15.3.2018 11:50:47

Vážně Svob(e) ?
O co ti jde? Že ti nechce prodat hru za 1000 Kč ?

To jako vážně má nějaký uživatel diktovat cenu za kterou to má kdo prodávat ?

- nikdo tě nenutí pokud se ti cena nelíbí si tu hru kupovat
- pokud je cena vysoko tak to třeba nikdo nekoupí a časem to zlevní a nebo usoudí, že si ji za ty peníze raději nechá

Osobně mi spíše vadí přihazování vlastních účtů, rušení příhozů (i když osobně jsem zatím všem žádostem vyhověl, dokonce vzhledem ke zrušení příhozu jsem byl ochotný se domluvit s kupujícím na nižší ceně - protože friendly) a nebo zdráhání se prodeje. Prostě jako prodávající nastavím cenu za kterou jsem ochoten prodat a to stejné očekávám od přihazujících. A máš vždy možnost pokud nejsou příhozy zkusit napsat prodejci jestli by neprodal levněji - za SZ nic nedáš (teď jsem tak kupil vláčky RoW do sbírky za krásnou cenu - děkuji)

** Občanku máš, internet taky - nikdo tě není kupovat / prodávat / googlit / zjišťovat si - koupit si ji klidně někde jinde levněji

Svob - však si klidně kup základní krabici za standartní cenu někde na e-shopu - budeš ji mít rychle za tržní cenu a bez KS materiálu :-) nikdo tě nenutí kupovat předražená kila bonus plastu
__
KS

- tady za mně ať si to každý draží jak chce (osobně bych se jen vyhnul nesehnatelná základní verze atp, jen bych zdůraznil třeba KS edici) - nikdy nevíte jestli to nevyjde znovu a pokud je hra nesehnatelná, tak přihazující to ví :-)

- na KS si to může koupit každý, nikdo ti nebrání si tam něco koupit, mít peníze klidně rok někde v číně ve skříni a čekat až dorazí hra, pak řešit případně clo, daně (kurz?), doufat, že hra bude dobrá nebo že se tady ostatní pak nebude dát sehnat za pár kaček
- nebo se o nic nemusíš starat a pak když víš hra bude dobrá, dokonce si jí třeba někde zkusíš - tak víš že ti sedí, si ji můžeš koupit bez čekání na dodání 1 rok (nebo více/méně)
- zase riskuješ že cena bude jiná (on riskuje že hra prostě bude mít jen super vizuál a herně o ničem a pak to doma bude ležet a nikdo to nekoupí)

_____
KS nutnost více kusů :-) (reklama ALERT)

- teď osobně jsem podpořil karetku o kočkách, které štvou lidi (Cat`astrophe)
-> beru jich 12 kusů (a to vím že budu potřebovat na společný nákup + dárek jen 4) ale hold když jedna krabice stojí 14E a poštovné je 30E - tak je docela markantní rozdíl jestli to dělíš 4 (a čekáš na to 3 měsíce) nebo to dělíš 12 (a k tomu se ti sníží i cena hry)
-> takže prostě nějak se to projeví i pak v ceně - když se ti to nelíbí můžeš si jednu za těch 44E objednat (to se vyplatí)

** Ano chápu kartičky s kocoury co dělají neplechu jsou něco jiného než velké hry, ale taky dostaneš pár papírových kartiček za SG navíc a u velkých her jsou tam kila figurek a herních dílů - které pokud se pak dají dokoupit tak stojí víc než celá hra
________________
Danění (pokud to někdo dočetl až jsem)
- nebudu rozebírat, nechtěl bych se vyjadřovat ale jelikož se tu řeší zmíním - vždy to platí ten na konci - ten kdo si kupuje hru
_______________
Podpora ZH - přímo zaslat peníze lze (je to dole)
_______________
Platba za bazar (osobně jsem klidně pro)
- ale je to cesta do pekel
pokud to bude "placená služba":
- bude větší tlak na úpravy bazaru - editace, vkládání, exporty
- časem přibudou malé obchody
- časem velké
- a pak tady budete v 1000 nabídkách hledat jednu bazarovou
(stačí se podívat na AUKRO)

15.3.2018 12:32:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Stále stejné dokola..
Tohle je několikátá diskuze o tom samém, vždy se najde někdo, tentokrát Svob, kdo má potřebu nést všechnu tíhu bazarového světa a snažit se vyvozovat jakékoliv důsledky z toho, že někdo prodává draze.

Co třeba hodnota peněz? Někdo si hru za 4k nekoupí, protože prostě to je čtvrtina měsíčního platu a manželka by to asi neustála.. Někdo si hru za 4k koupí, protože to vydělá za den a hru chce a nechce ji shánět jinde a zrovna se domluví s Jiriczkem protože prostě to prodává. Nabídka x poptávka. Neetické? Nelegální? tak to někde nahlaš, když ti to kroutí žíly.

15.3.2018 12:45:39

dane
Jestli porad plati to same, jako v dobe mych studii (~2010), narazovy prodej je osvobozen od dane do celkove hodnoty 25 000,- za rok. Jako priklad, co do toho patri, nam tehdy uvadeli treba kdyz prodate sousedovi jabka do kvasu, nebo stare kolo atp.

Takze Svobe, jestli ti vadi, ze tady nekdo vydelava, pozaduj scitani vsech realizovanych aukci a odeslani seznamu lidi s 25k+ Buresovi na bernak, aby museli vsichni napsat sumu svych prodeju do danoveho priznani. I kdyz si nemyslim, ze je to stastne, bylo by to v regulich zakona a ten vsichni ctime (krome toho Burese, teda).

Jinak bych se v tom nevrtal, jakekoliv regulace a upozorneni beru jako dementizaci vsech zucastnenych. Divejte se pod nohy, jestli je podlaha mokra, a ne jestli tam neni zluty vystrazny stojan. Vyhodnocujte nebezpeci sami a necekejte, ze je na kelimku napsano "pozor horke", na mikrovlnce "nesuste kocky" a na dverich s branem nalepka "bacha na prsty". Je to hnus a ze vsech to dela dementy. Kam to pujde dal? napis "nezer to" na kazde muchomurce? fuj.

15.3.2018 13:40:50

Z pohľadu kupujúceho
Ja sám som od Jiriczek-a nakupoval a preto mi nedá nezapojiť sa do diskusie. Hra, ktorú som kupoval, sa dala počas trvania KS kampane kúpiť za približne 50€ (aj s poštovným). Ja som hru kúpil tu na ZH za približne 60€, pričom v tom čase sa hra dala ešte kúpiť priamo zo stránok výrobcu za približne 55€ (tiež s poštovným). Možno si niekto povie, že som hlúpy, keď som mohol 5/10€ ušetriť. Mám na to však svoje dôvody:

1. KS ošiaľ - veľa KS kampaní (a to nielen hier) podlieha určitému hype-u, kedy sú ľudia ochotní investovať do niečoho, čo veľakrát reálne ešte nik nevyskúšal - možno okrem recenzentov, ale tí nie vždy presne zhodnotia daný produkt tak, ako ho neskôr môže vnímať väčšina ľudí. Niekto môže namietať, že ak sa jedná o hru autora, ktorého predchádzajúca hra sa mi veľmi páčila, je veľký predpoklad, že sa mi bude páčiť aj jeho nová hra. Áno, môže. Ale aj nemusí. Ja osobne si radšej počkám, kým sa hra dostane z KS k bežným ľudom a tí ju následne ohodnotia, zrecenzujú, nahrajú na YT gameplay samotnej hry. Ja si tak následne viem spraviť lepší obraz o danej hre a zistiť, či by sa mi naozaj páčila.
2. Dodanie hry - Mne osobne sa nechcú riešiť prípadné problémy s dodaním hry (ktoré sa môžu, ale aj nemusia vyskytnúť), ako je napríklad nefunkčný tracking, chyba odosielateľa, chyba prepravcu, zadržanie na colnici... Mnohí ľudia sú šikovní a vedia v tom chodiť. Možno to nie je nič náročné a sám by som sa to vedel naučiť. Ale ako sa poznám, vždy by som mal z toho stres, aj keby to bola napr. moja 20-ta zásielka. Ja preto radšej zaplatím za hru o 5/10/15€ viac a mám ju s osobným odberom (prípadne poštou / Zásielkovňou).

Som lenivý a pohodlný? Áno, možno som. Ale to je moja vec. Pokiaľ som ja ochotný zaplatiť niekomu za hru viac ako by ma stála, keby si ju objednám sám, prečo by to malo niekoho iného trápiť? Ja to beriem tak, že si tým cením prácu a námahu, ktorú do toho ten človek vkladá.

Neviem, ako sa to dá vnímať z právneho hľadiska, nevyznám sa v týchto veciach. Jedno sa však viem: pokiaľ by mi takúto možnosť ponúkal aj niektorý z CZ/SK obchodov/e-shopov, využil by som jeho služieb. Netuším ale, či by to bolo vôbec možné. Preto som rád, že tu existuje aspoň takáto možnosť - kúpa KS hier (aj s KS exkluzivitami) cez bazár ZH.

15.3.2018 14:18:09

joxo0071
S veľa obchodmi sa dá normálne dohodnúť a pokiaľ to nie je niečo nezohnateľné, tak ti to vedia zohnať a doručiť.

15.3.2018 14:34:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Bazar

Joxo0071:
1. V této diskuzi jde primárně o ks kampaně které jsou dopředu jasné,že budou mít nějakou cenu. Zombicide,Rising Sun, Mythic Batlles, Massive Darkness(který se zase tak neprodával) atd.
2. Určitě by se tu nikdo neozval kvůli hře která je dražší o 5/10e.

A já osobně ,už jsem to tu na ZH parkrát schytal.Prostě jen jsem si udělal srandu z cen na ZH.
Ohlášení nového vydání Mage Knight(to se do mě pustil Xorex),dotisk MB:P(to mi osobně napsal Jiriczek :+)),rozprodeje Magicboxu od Albi,teď naposled rozšíření k cívce.
Prostě mě baví kouknout na bazar a porovnat ceny a vývoj cen a dostupnost her (promo figurky Blood Rage).
Prodej za jakoukoliv cenu mi absolutně nevadí,kup nebo nemusíš koupit.Něco jiného je prodej her v cz ve folii ve velkém,na to už jsem se někde ptal,to je podle mě to co by měl bazmin řešit,jestli si tu někdo nědělá z ZH eshop. Ale jiriczka určitě ne.
Nevím kolik koupil kopií MB:P ,ale když Monolith ohlásili dotisk ,byl vytočený pěkně. A to je ono,on taky riskuje,nebo aspoň mu leží někde peníze a pak je rád když to prodá za co to koupil.
A v jednom měl pravdu ,když mi poslal zprávu. Kvuli takovým lidem jako on se třeba v kampani vybere více peněz na další SG.


15.3.2018 15:08:17

Některé reakce
mi připadají poněkud hysterické. Určitě se dá Svobův podnět odmítnout i klidnějším způsobem.

15.3.2018 15:11:35

Bastacka
"A v jednom měl pravdu ,když mi poslal zprávu. Kvuli takovým lidem jako on se třeba v kampani vybere více peněz na další SG."

No a nebo taky ne, když tam nahodí $1 nebo základní pledge a zbytek naháže v PM aby věděl, na co mu ostatní našetří :)

15.3.2018 15:42:25

winring
Samozřejmě ,možné je všechno.
Třeba ja dal na Rising Sun 1$ a na konec v PM nevzal nic.
Na druhou stranu v Johance jsem šel hodně přes základní pledge,ale beru jen 1 kopii :+)

15.3.2018 15:48:46

Příklad
Teď je aktuálně v bazaru ks edice hry The Grimm Forest.

Když jste v dubnu 2017 podpořili tuto kampaň na KS a vzali jste dvě hry, vyšly 94$+10$ poštovné =104/2=52$, což při kurzu v
dubnu 2017 25kč =1300kč.
Majitel hru hodil tady na bazar za startovací cenu 1300 kč ,aktuálně je na 1800kč a ještě 6 dnů do konce.
Prostě lidi tu hru chtějí a pujde určitě ještě nahoru a prodejce dal vyvolávací cenu ,která se rovnala pořizovací ceně.

15.3.2018 16:02:04

Herald - proč jsou někteří "zlí"
Ono to není, že by někteří včetně mně byli zlí (jak píšeš šlo by to klidnějším způsobem)

Jenže to je tady nekonečný příběh jak Ordinace v růžové zahradě

Dnes je to - že mi někdo nechce dát KS edici za půlku chleba
Včera to bylo - že jsou lidi zlí když přehodili můj příhoz na Zeměploše
Před týdnem to bylo - že někoho přehodil a musí čekat den na konec a tak ho hra možná vyjde o 20 kč dráž
Zítra to bude - můžeš nabídnou maximálně 5% tvého příjmu aby to bylo vyvážené pro lidi s různým výdělkem

A ano už jsem navrhoval, aby vznikla speciální sekce brečíme nad bazarem aneb kupuji už 10 dní
__________________________________
Prostě bazar je takhle nastavený, systém vkládání, posunů, kup teď, dražby, prodlužování doby - komu se to nelíbí může si hru koupit jinde nebo v aktuálním případě když se ti to nelíbí kupuj si hry z KS za "tvoje" poloviční ceny - nebo já nevím, čeká že se to tu bude tak dlouho řešit, že mu to dá dotyčný k vánocům jen, aby měl klid ?

15.3.2018 16:14:17

Bazar
Opet podotykam ze mi je jedno kolik co stoji a za kolik kdo co prodava, ale me mrzi ze bazar je narvany novymi hrami at uz z ks nebo od predprodejcu. staci se podivat co nam o slove bazar rekne slovnik cizich slov : bazar -
obchod s použitým zbožím; tržiště, orientální trh; obchod se smíšeným zbožím horší jakosti. Rad na bazaru lovim stare hry treba uz nesehnatelne. Ale posledni dobou uz je to jenom ks. Ne, to neni ani tak stiznost, ale spis jen takovy povzdych nad tim jak me drive bavilo projizdet bazar a nahanet hry do sbirky, ale ted uz je to vicemene nuda. Opakuji neni to stiznost spis takovy osobni pocit, asi hlavne proto ze vetsinu z toho KS mam :D

15.3.2018 16:26:54

Jeny
Pobavilo, to je trefný :)

15.3.2018 16:30:00

Jeny

Ještě nezapomeňme těm překupníkům poděkovat, jak jsou hrozně hodní, že nám ty KS po kampani za ty minimální ceny nabízí. Vyslovení hrdinové co riskují skoro životy. :D

PS: Sarkasmus kdyby někdo nepochopil.

15.3.2018 19:00:37

Winring
Ale nikdo tě nenutí to kupovat

- pořadá si můžeš na KS ulít peníze na rok a čekat co ti přijde :-)
- nebo si můžeš někde koupit základ
- nebo si to koupit někde jinde
- nebo si to nekupit vůbec

15.3.2018 21:05:19

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Story dice
Nemesis Story dice
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas