Bazar - Hlídač

Možná to už někdo navrhl, nechce se mi probírat tou hromadou námětů, ale uvítal bych v bazaru záložku Hlídač, kde by se mi při zapnutém Hlídači vyfiltrovaly hlídané hry z bazaru. Teď tam jsou záložky čtyři (prodej, ostatní, moje inzeráty, moje příhozy), tak by tam mohla přibýt pátá - Hlídač.
18.9.2018 10:44:47

Beholder
Třeba tak, že žádnej seznam nebude , ale že si ji v tom bazaru zas najdu :D
A když na ni zapomenu, tak je to muj problém :) To už se mi stalo tolikrát :D

Nejsem programátor :) Taky to nedávám jako požadavek adminům a ani nebudu :)
Havně, tam je to čistě jen bazar.

21.9.2018 14:43:59 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Ale abych to za sebe nějak ukončil...
Stejně tak jsem už zapomněl na aukce i když jsem je měl v seznamu "moje příhozy". A stejně tak bych na ně zapoměl i kdyby byli v jiném seznamu. Podle mě to není o tom mít tu "miliardu funkcí na všechno" , ale spíš, o tom, že když mě něco zajímá, tak se tomu věnuju :)
To jen, abych za sebe vysvětlil tu zbytečnost...

21.9.2018 14:52:15 | Upraveno autorem (porovnej)

..
Mno, návrh jsem poslal a o tom, jestli je to blbost nebo ne, rozhodne příjemce kontaktního formuláře:)
Peet - já tu funkcionalitu nikomu nenutím, kdyby ta záložka existovala, nemusíš na ni ani jedinkrát kliknout, nijak tě obtěžovat nebude, takže klid.

21.9.2018 15:26:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Peet
"když mě něco zajímá, tak se tomu věnuju :)"

Už jsi nedodal, že je přirozené věnovat se něčemu jen do té míry, do jaké se ti vynaložená snaha vyplatí.

A prohledávat bazar ručně pro celý wishlist vs. mít to přehledně na jedné záložce jsou v podstatě opačné póly co do toho vynaloženého úsilí. Ta práce, kterou bys udělal navíc protože "něco mě zajímá, tak se tomu věnuju" nemá žádnou hodnotu. I kdyby tě tohle zpátečniství těšilo, ztratil jsi čas který se dal využít lépe než mačkáním ctrl+f a vypisováním názvů her.

Navíc, naprogramuješ to jednou a je hotovo. A pokud tam není nějaký technický zásek (což by být neměl, je to principielně to samé jako vyhledat hry, na které přhazuješ), je to pro programátora maximálně hodinka práce se vším všudy. V ideálním případě jen zkopíruješ kus kódu pro "Moje inzeráty" nebo "Moje příhozy" do nového tabu a upravíš dotaz do databáze aby vracel jen to, co se shoduej s tvým wishlistem. Hotovo.

Naopak poptávka po něčem takovém a námaha dělat to ručně se bude jen zvedat s tím, jak bazar roste.

Zkrátka, zníš mi jako luddita - bezdůvodný odpůrce pokroku.

21.9.2018 15:41:46

Borghal
Už se k tomu více vyjadřovat nebudu :)

21.9.2018 20:22:37 | Upraveno autorem (porovnej)

...
kontaktuju olymp a zeptam se na moznosti, me by se to popravde taky libilo nejake oznacovani aukci, hloupe to neni

22.9.2018 12:46:11

...
Ona by to ani nemusela byt samostatna zalozka, ale treba jen zaskrtavatko nebo filtr v sekci, kde jsou dalsi filtry Mena, Safe trade, Typ apod. a pro neprihlasene uzivatele by bylo treba neaktivni.

22.9.2018 13:45:30 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Pozdě, ale přece...
Přijde nová úprava bazaru a s ní (nebo krátce po ní) bude i (zatím základní) funkce hlídače inzerátů.

3.10.2018 09:36:37

...
Nikdy není pozdě. Bazar sice spíš sleduju, než abych se aktivně zapojoval, ale tahle věc mě napadla celkem hned. Vymýšlení pohodlností je asi úděl všech líných lidí:)

11.10.2018 08:32:02

Wou
Tak tu máme novinku:
Už můžeme sledovat inzeráty.
Buď to nikde nebylo oznámeno ,nebo jsem si nevšiml.
Ale díky za to !!!!!!

18.1.2019 00:16:45

Souhlas
Funguje to uz chvili (tyden nebo dva?:) a je to skvele :)
Taky diky! :)

18.1.2019 10:47:18

sledované inzeráty
Tohle chybělo a díky za to

18.1.2019 11:15:58

Pecka
ďakujeme

18.1.2019 13:40:35

Sledování
Nejlepší upgrade!!! Vůbec jsme si toho nevšiml a vím, že mi to už dlouho postrádám...zjistil jsme to před pár dny a teda spadla mi čelist :D

18.1.2019 13:45:29

Konečně
No hurá, sem samozřejmě rád, že funkce byla provozněna. Za to díky.

Ale nemůžu než dodat: Konečně.

18.1.2019 14:31:53

Super
Mě se líbí, že kraviny jako VIP bazar nebo možnost dát si do popisu nějaký text, které mimochodem skoro nikdo nechtěl tu je zvěčněno na hlavní stránce v titulku a tyto potřebné věci, které chtěla většina přispěvovatelů se sem umístí vždy potichu a bez žádného ohlášení ;)

18.1.2019 14:45:22 | Upraveno autorem (porovnej)

také se připojuji...
...k děkujícím. Tohle je fakt fajn funkce.

19.1.2019 15:16:43

Jeste by to chtelo...
...aby se inzeraty po ukonceni automaticky odebraly i ze sledovani a bude to perfektni. Diky

20.1.2019 17:07:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
Tak to za me zase ne, ja to pak nemam sanci najit, abych vubec vedela, jak to dopadlo, co jsem zmeskala a tak. Ja jsem naopak rada, ze narozdil od Mych prihozu to tam po ukonceni zustava.

20.1.2019 17:49:32

Havelock
Také mi víc vyhovuje, když to tam zůstane. U některých her mě zajímá, za kolik se nakonec prodají.
Mně osobně ještě chybí (nebo jsem nenašel) výpis všech již skončených aukcí, kterých jsem se zúčastnil. Ale to je na jiné téma.

20.1.2019 18:08:56

...
Super, díky za novou funkci :)

20.1.2019 18:10:17

Namet na vylepseni hlidace
Kdyby ten hlidac notifikoval emailem ohledne prihozu (popr. poslal upominku treba nekdy 2 dny pre koncem aukce - presneji na zacatku toho dne kdy do konce aukce zbyva vice nez 1 den a aukce se nebude prihozem prodluzovat), bylo by to jiz temer dokonale.

Edit:
A jeste jeden namet. Mam tu ve sledovani jiz ukonceny inzerat. Takovy inzerat jiz neni mozne prestat sledovat (tlacitko Prestat sledovat neni k dispozici). Takze uz naveky budu mit tento inzerat na seznamu i kdyz uz to bude X let od ukonceni inzeratu. Bud bych to ze sledovanych automaticky vyhodil pri ukonzeni inzeratu (s nejakou email notifikaci ze je konec) a nebo bych to jednoduse nechal na lidech - at si to prestanou sledovat kdy chteji...

20.1.2019 23:06:27 | Upraveno autorem (porovnej)

robkin
Souhlas s těmito návrhy - notifikace, že inzerát bude končit + možnost odstranění sledování již ukončeného inzerátu (psali už i dříve jiní).

21.1.2019 09:15:52

Ukonceni sledovani
jj, jak pisou nekteri dole, sledovany inzerat nejde ze sledovanych vyloucit.
Nechci, aby mizel inzerat automaticky. Presne jak se psalo nize. Chci sledovat konec inzeratu, za kolik se prodalo, atd...ale take by bylo fajn, aby se dal inzerat ze sledovanych vyhodit, aby tam nebyl x-let, kdyz uz ho tam uzivatel nechce.

21.1.2019 09:19:33

Odstranění sledovaného inzerátu po ukončení
Pokud si chcete ukončit sledování aukce po jejím skončení, otevřete si detail aukce a do adresního řádku v prohlížeči doplňte na konec "?act=removeFromWatchlist" (bez uvozovek).

Server ukončení sledování skončených aukcí podporuje, takže jde asi jen nevhodné skrytí odpovídajícího tlačítka.
Pozor: skončenou aukci již nelze podobným postupem zase do sledování přidat, takže si odebírejte jen to, co už tam opravdu nechcete.

22.1.2019 09:47:49

Vybíráme z Bazaru

Dead of Winter
Dead of Winter
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas