nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Bazar - Hlídač

Možná to už někdo navrhl, nechce se mi probírat tou hromadou námětů, ale uvítal bych v bazaru záložku Hlídač, kde by se mi při zapnutém Hlídači vyfiltrovaly hlídané hry z bazaru. Teď tam jsou záložky čtyři (prodej, ostatní, moje inzeráty, moje příhozy), tak by tam mohla přibýt pátá - Hlídač.

18.9.2018 10:44:47

Havelock

... pokud ovšem bazar nemá několik stránek, kde by to bylo ctrl-f (nic), klik na druhou stránku, ctrl-f (třeba taky nic), klik na třetí stránku, ctrl-f, ...
Filtr by byla prostě další užitečná bazarová funkce.

Upraveno autorem (porovnej)

29.1.2019 07:27:20

Havelock

Pěkný, to mě nenapadlo, díky.

29.1.2019 06:47:37

Pernicek

ctrl + F

29.1.2019 06:24:51

Filtr podle názvu hry

Tato úprava se řešila? Přijde mi to jako základní filtrovací údaj. Když už tu funguje to našeptávací vyhledávání, čili ty hry musí "tagy" nebo jak to říct, tak by to podobně mohlo fungovat i v bazaru, když se chci podívat jestli je v nabídce konkrétní hra/hry.

29.1.2019 06:22:39

Oznámení

Možná tato změna ještě nebyla oficiálně oznámena právě proto, že ještě není vše zcela hotovo. Např. právě odstraňování ze sledovaných.

22.1.2019 12:39:56

EtickyHack

Ja bych rekl, ze to neni ani friendly ani user. Podle mne to je proste vyvolani dane akce jinym zpusobem, nez pres tlacitko, ktere je bohuzel nevhodne skryto - defakto takovy Hack.
Takze diky ZeroFusion za nalezeni docasneho postupu a minus Krenovi za hloupe poznamky namisto toho aby ocenil navod jak vec docasne resit...

22.1.2019 11:17:10

Re: Opravdu "user friendly" ...

User friendly to opravdu není, dal jsem to sem jako návod pro ty, kdo si chtějí ty aukce odstranit teď. Také doufám, že tam někdo to tlačítko dodá.

22.1.2019 11:09:58

Opravdu "user friendly" ...

... doplňte na konec "?act=removeFromWatchlist" (bez uvozovek)

Doufám, že to není konečný stav a že tam to tlačítko někdo přidá.

22.1.2019 10:31:33

Odstranění sledovaného inzerátu po ukončení

Pokud si chcete ukončit sledování aukce po jejím skončení, otevřete si detail aukce a do adresního řádku v prohlížeči doplňte na konec "?act=removeFromWatchlist" (bez uvozovek).

Server ukončení sledování skončených aukcí podporuje, takže jde asi jen nevhodné skrytí odpovídajícího tlačítka.
Pozor: skončenou aukci již nelze podobným postupem zase do sledování přidat, takže si odebírejte jen to, co už tam opravdu nechcete.

22.1.2019 09:47:49

Ukonceni sledovani

jj, jak pisou nekteri dole, sledovany inzerat nejde ze sledovanych vyloucit.
Nechci, aby mizel inzerat automaticky. Presne jak se psalo nize. Chci sledovat konec inzeratu, za kolik se prodalo, atd...ale take by bylo fajn, aby se dal inzerat ze sledovanych vyhodit, aby tam nebyl x-let, kdyz uz ho tam uzivatel nechce.

21.1.2019 09:19:33

robkin

Souhlas s těmito návrhy - notifikace, že inzerát bude končit + možnost odstranění sledování již ukončeného inzerátu (psali už i dříve jiní).

21.1.2019 09:15:52

Namet na vylepseni hlidace

Kdyby ten hlidac notifikoval emailem ohledne prihozu (popr. poslal upominku treba nekdy 2 dny pre koncem aukce - presneji na zacatku toho dne kdy do konce aukce zbyva vice nez 1 den a aukce se nebude prihozem prodluzovat), bylo by to jiz temer dokonale.

Edit:
A jeste jeden namet. Mam tu ve sledovani jiz ukonceny inzerat. Takovy inzerat jiz neni mozne prestat sledovat (tlacitko Prestat sledovat neni k dispozici). Takze uz naveky budu mit tento inzerat na seznamu i kdyz uz to bude X let od ukonceni inzeratu. Bud bych to ze sledovanych automaticky vyhodil pri ukonzeni inzeratu (s nejakou email notifikaci ze je konec) a nebo bych to jednoduse nechal na lidech - at si to prestanou sledovat kdy chteji...

20.1.2019 23:06:27

...

Super, díky za novou funkci :)

20.1.2019 18:10:17

Havelock

Také mi víc vyhovuje, když to tam zůstane. U některých her mě zajímá, za kolik se nakonec prodají.
Mně osobně ještě chybí (nebo jsem nenašel) výpis všech již skončených aukcí, kterých jsem se zúčastnil. Ale to je na jiné téma.

20.1.2019 18:08:56

Havelock

Tak to za me zase ne, ja to pak nemam sanci najit, abych vubec vedela, jak to dopadlo, co jsem zmeskala a tak. Ja jsem naopak rada, ze narozdil od Mych prihozu to tam po ukonceni zustava.

20.1.2019 17:49:32

Jeste by to chtelo...

...aby se inzeraty po ukonceni automaticky odebraly i ze sledovani a bude to perfektni. Diky

20.1.2019 17:07:27

také se připojuji...

...k děkujícím. Tohle je fakt fajn funkce.

19.1.2019 15:16:43

Super

Mě se líbí, že kraviny jako VIP bazar nebo možnost dát si do popisu nějaký text, které mimochodem skoro nikdo nechtěl tu je zvěčněno na hlavní stránce v titulku a tyto potřebné věci, které chtěla většina přispěvovatelů se sem umístí vždy potichu a bez žádného ohlášení ;)

18.1.2019 14:45:22

Miner admin

Konečně

No hurá, sem samozřejmě rád, že funkce byla provozněna. Za to díky.

Ale nemůžu než dodat: Konečně.

18.1.2019 14:31:53

Sledování

Nejlepší upgrade!!! Vůbec jsme si toho nevšiml a vím, že mi to už dlouho postrádám...zjistil jsme to před pár dny a teda spadla mi čelist :D

18.1.2019 13:45:29

Pecka

ďakujeme

18.1.2019 13:40:35

sledované inzeráty

Tohle chybělo a díky za to

18.1.2019 11:15:58

Souhlas

Funguje to uz chvili (tyden nebo dva?:) a je to skvele :)
Taky diky! :)

18.1.2019 10:47:18

Wou

Tak tu máme novinku:
Už můžeme sledovat inzeráty.
Buď to nikde nebylo oznámeno ,nebo jsem si nevšiml.
Ale díky za to !!!!!!

18.1.2019 00:16:45

...

Nikdy není pozdě. Bazar sice spíš sleduju, než abych se aktivně zapojoval, ale tahle věc mě napadla celkem hned. Vymýšlení pohodlností je asi úděl všech líných lidí:)

11.10.2018 08:32:02