Bazar - Hlídač

Možná to už někdo navrhl, nechce se mi probírat tou hromadou námětů, ale uvítal bych v bazaru záložku Hlídač, kde by se mi při zapnutém Hlídači vyfiltrovaly hlídané hry z bazaru. Teď tam jsou záložky čtyři (prodej, ostatní, moje inzeráty, moje příhozy), tak by tam mohla přibýt pátá - Hlídač.
18.9.2018 10:44:47

palec nahoru
palec nahoru


Mia san mia...

18.9.2018 10:47:53

Meah
Ano, ano. Po tomhle volam (bohuzel protoze jsem liny to sem napsat, tak pouze ve svoji hlave :) ) uz dlouho

18.9.2018 10:56:49

---
---
Ehm, sorry, přečetl jsem si to pořádně a vidím, že (jak vím) neumím pořádně číst.
Takže nic, no...

18.9.2018 12:05:05 | Upraveno autorem (porovnej)

hlidač
to by bylo fajn ale v podstate stači jednou prihodit a pak uz si to muzes hlidat v moje prihozi, tak to delam já.

18.9.2018 12:26:03

paladin
A co kdyz chci z nejakeho duvodu monitorovat inzerat na ktery nechci prihazovat? :)

18.9.2018 12:58:49

paladin
Právě jak píše Beholder. Chtěl bych rychlý link (tj. zobrazení hry v záložce Hlídač) na hry v bazaru, které mám v Hlídači - bez ohledu na to, jestli jsem přihazoval nebo ne... třeba pro sledování, jestli už mám přihodit, a ták.

18.9.2018 16:09:31

OK
Pak to ale nepište sem, ale sem:

https://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/

19.9.2018 22:53:13

kontakt
Námět přeposlán dle rady přes Kontakty.

21.9.2018 08:24:57

Beholder

Ja to chápu Ale jaký je důvod monitorovat inzerát na který nechceš prihazovat

21.9.2018 08:31:51

@paladin91
- Třeba chci přihodit až těsně před koncem, ale jen v případě, že částka nepřesáhne určitou hranici.
- Třeba chci sledovat jaký je o hru zájem, protože na jiném webu chci hru buď také koupit nebo naopak prodat, tak abych věděl jak se pohybuje reálná cena.
- Třeba jen ze zábavy, abych sledoval jak vysoko je někdo ochoten jít za nedostatkovou hru.
- Třeba proto, abych sledoval chování nějakého uživatele ve více aukcích, protože mám třeba podezření o něčem nekalém.
- Třeba je více aukcí na tutéž hru a já chci přihodit na konci do té nejlevnější aukce.
- Třeba ... atd. atd. - je to přirozený požadavek funkčnosti na internetových aukcích.

21.9.2018 08:39:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě

Je to úplná a totální zbytečnost :)

Už tu je upozornění přes "wish list" a záložka "moje prihozy" což si myslím úplně stačí...

Utirat zadek byste nechtěli? :D

21.9.2018 09:29:35

@peet
Pokud je pro tebe utírání zadku úplná a totální zbytečnost tak věz, že jsou mnozí, kteří mají opačný názor.

21.9.2018 09:33:24

Joe

Hlídač
Prečo nie, vždy som za rozšírenie možností... čohokoľvek :)

21.9.2018 09:38:40

Kren

Nějak nechápu tvou odpověď, ale to nevadí :D

Mě přijde, že lidi jsou čím dál línější a línější...
Ale je to podle mě blbost z více důvodů.

21.9.2018 10:56:33

@Peet
Nevím co na tom nechápeš. Já jsem napsal 5 konkrétních důvodů proč bych tu změnu konkrétně za mou osobu uvítal (jiní mohou mí ještě další důvody). Ty jsi to smetl ze stolu prohlášením, že je jsme líní, že je to úplná, totální zbytečnost a blbost z mnoha důvodů a nenapsal jsi ani jeden důvod.

Pokud má někdo nějaký návrh na zlepšení, který využije více lidí, tak nevidím důvod, abys to shazoval, když ty konkrétně to nevyužiješ. Ale máš pravdu, lidi jsou líní, dřív, když chtěl někdo něco prodat, tak šel na veřejné tržiště a tam na stánku to zboží nabízel. Když chtěl někdo něco koupit, tak si prošel stánky na tržišti. Asi bychom se k tomu měli vrátit ;D.

21.9.2018 11:16:46

Sledování aukcí
Za mě určitě ano.
Někdy přihazuji na aukci ,jen abych ji měl v mých příhozech,abych na ni nezapoměl.

21.9.2018 11:24:51

Bastacka
Som na tom rovnako, takže tiež som za.

Posielam návrh cez kontaktný formulár.

21.9.2018 12:22:50

dobré
Využiteľná funkcia. Za mňa OK.

Pre Peeta, lenivý človek je pokrokový človek.

21.9.2018 13:04:25

Peet
>Mě přijde, že lidi jsou čím dál línější a línější...

To je hovadina. Software má sloužit potřebám lidí, a pokud je to něco, co ušetří víc času než to stojí naprogramovat, pak je jediný možný protiargument leda absolutní nedostatek času nebo nějaký technický důvod.

"Lidi jsou líní" je naopak motivace k samotné existenci softwaru a jeho vylepšování.

21.9.2018 13:28:23

Kren

Náhodou takový blešáky mají něco do sebe a seženeš tam snad všechno :) :D


A ano, vyjádřil jsem k tomuto svůj názor a to ten, že je to pole mě zbytečné :)

A jeden z těch důvodů můžeš brát třebas podporu lenosti :)
Stejně to mam s prodlužováním aukcí - lidi jsou líný si to pohlídat nebo se tomu věnovat, tak se čas prodlužuje, aby nikomu nic neuniklo...a že zrovna nemaj čas? To mě jako posledního přihazujícího (kterému se tak aukce protáhne o den a díky tomu hrozí další přehození) přece nezajímá. A stejně to vidím i když prodávám, proto tu aukce nepoužívám - v drtivé většině jen "kup teď".


Ale jak řikám… vyjádřil jsem svůj názor a tim to pro mě končí. Jestli tu ta funkce bude nebo ne je mi vlastně uplně jedno :) Když bude, tak já ji využívat nebudu a když nebude, tak by mě ani nenapadlo něco takového chtít.Proto je to za mě uplná zbytečnost.

21.9.2018 14:06:10

Peet
zrovna to prodlužování aukcí je docela dobrý lék na to, aby ti aukci nevyhrál rychlejší internet a přesnější hodinky

21.9.2018 14:10:15

ad Peet
Přesně tak. Rozhodně v tomhle bodu nejde o lenost.

21.9.2018 14:31:10

Kren
Jeden z tvých důvodů - Třeba jen ze zábavy, abych sledoval jak vysoko je někdo ochoten jít za nedostatkovou hru.

Tak na toto by se mi zas líbila jedna funkce, kterou jsem objevil na jiných stránkách (bazar knih), tam je to udělané fakt suprově.

https://www.trhknih.cz/kniha/cceun1za

Je tam jak kolik lidí danou věc nabízí, tak i kolik lidí ji shání (to by se tu muselo nějak propojit s funkcí wish listu) + historie prodejů s grafem (čas/cena) a informací kolikrát se tam daná věc už prodala :) Z toho by se mi tu líbil právě ten graf :) To je luxusně udělanej bazar. Navíc se dá hra koupit přímo přes tyto stránky - kupec zaplatí složenkou, převodem či kartou a dostane kód. Ten předá prodejci po obdržení zboží a tomu na základě toho přijdou peníze. Vlastně takovej "safe trade" jako je tady :)

Ale zas na druhou stranu, na prodejce dostanete kontakt až po zaplacení, takže se nemůžete domluvit "mimo" třebas na osobním předání i platbě právě při předání :(

21.9.2018 14:36:01

Peet
Jaka lenost? Sorry ale placas nesmysly. Kdyz chci sledovat nejakou aukci z tech duvodu ktere zminil kren (to znamena ze na ni nechci prihazovat a tim padem ji neuvidim v zadnem jinem nez v tom hromadnem seznamu) tak jak mi pomuze nebyt liny abych ty aukce do nejakeho seznamu dostal?

Zamysli se trochu nez neco placnes do fora. Nekdy je lepsi mlcet.

21.9.2018 14:38:28

Peet
Ty jsi dobry ty jo. Dobry a jednoduchy napad odsoudis tim ze to je blbost a ze jsme lini a pak tu navrhnes takovou silenost, kvuli ktere by se musel prekopat cely web.

Nechapu...

21.9.2018 14:42:12

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 22 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas