Bazar - Hlídač

Možná to už někdo navrhl, nechce se mi probírat tou hromadou námětů, ale uvítal bych v bazaru záložku Hlídač, kde by se mi při zapnutém Hlídači vyfiltrovaly hlídané hry z bazaru. Teď tam jsou záložky čtyři (prodej, ostatní, moje inzeráty, moje příhozy), tak by tam mohla přibýt pátá - Hlídač.
18.9.2018 10:44:47

Opravdu "user friendly" ...
... doplňte na konec "?act=removeFromWatchlist" (bez uvozovek)

Doufám, že to není konečný stav a že tam to tlačítko někdo přidá.

22.1.2019 10:31:33

Re: Opravdu "user friendly" ...
User friendly to opravdu není, dal jsem to sem jako návod pro ty, kdo si chtějí ty aukce odstranit teď. Také doufám, že tam někdo to tlačítko dodá.

22.1.2019 11:09:58

EtickyHack
Ja bych rekl, ze to neni ani friendly ani user. Podle mne to je proste vyvolani dane akce jinym zpusobem, nez pres tlacitko, ktere je bohuzel nevhodne skryto - defakto takovy Hack.
Takze diky ZeroFusion za nalezeni docasneho postupu a minus Krenovi za hloupe poznamky namisto toho aby ocenil navod jak vec docasne resit...

22.1.2019 11:17:10

Oznámení
Možná tato změna ještě nebyla oficiálně oznámena právě proto, že ještě není vše zcela hotovo. Např. právě odstraňování ze sledovaných.

22.1.2019 12:39:56

Filtr podle názvu hry

Tato úprava se řešila? Přijde mi to jako základní filtrovací údaj. Když už tu funguje to našeptávací vyhledávání, čili ty hry musí "tagy" nebo jak to říct, tak by to podobně mohlo fungovat i v bazaru, když se chci podívat jestli je v nabídce konkrétní hra/hry.

29.1.2019 06:22:39

Pernicek
ctrl + F

29.1.2019 06:24:51

Havelock

Pěkný, to mě nenapadlo, díky.

29.1.2019 06:47:37

Havelock
... pokud ovšem bazar nemá několik stránek, kde by to bylo ctrl-f (nic), klik na druhou stránku, ctrl-f (třeba taky nic), klik na třetí stránku, ctrl-f, ...
Filtr by byla prostě další užitečná bazarová funkce.

29.1.2019 07:27:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hvězdní kapitání
Hvězdní kapitání
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas