Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13

Star Wars
Karty k rozšíření nepotřebuju, stačí mi základ :)

16.5.2020 10:47:58

Star Wars regelion
Už sem to začal připravovat, scany mám. Kamarád to po mě chtěl. Ale je tam problém s tím, že rozšíření prostě nebude kompatibilní se základem. Musel bych oscanovat a zpracovat i komplet základ a vytisknout to společně.
Odsunul jsem to na konec fronty, která je momentálně následující:

1) Blood bowl team manager - fan týmy z bgg
- zpracováno, půjde do tisku asi příští týden, je možno se hlásit - detaily na deskožroutu
2) Jambo - obě rozšíření, případně i základ
- zpracováno - vypíšu přihlášku jak bude po tisku BBM

1) Archipelago komplet
2) MEQ
3) Ankhmorpork
4) Forbidden Stars fan expanze z bgg
5) TIME stories - další díly + dotisk
6) Karty proti lidskosti (nebo tak nějak)
...
x) StarWars Rebelion - to je složité a nevím co s tím. Ani nevím, jestli překlad toho rozšiřka existuje nebo ne. V každém případě jediný způsob, jak to vytisknout, je udělat tisk i se základem, aby to bylo kompatibilní. Nebo udělat tisk bez laminace, jako originál a dát všechno do obalů.

x1) Horus Heresy CZ

Archipelago přestože maličké, je moloch, na kterém jsem se zasekl. Mám hotový základ už dávno, ale je moc tmavý a scany do zelena. Prostě barvy nic moc, i když ten originál takový asi je. 2013 udělal kamarád scany rozšíření - ale asi jenom 60 DPI - sice barvy vyjasnil, ale jinak je to děs. Našel jsem scany na netu, asi 150 DPI, ucházející. Rozhodl jsem se předělat a vyretušovat barvy komplet u základu i rozšíření - to mám, vypadá to dobře, aspoň pro mě. Mám textově přesázený základ, musím dopřekládat a vysázet rozšíření. Je to moloch. Kdysi bych to měl za den hotové. Teď prostě cítím, že už mi dávno došly síly a motivace a prostě jenom nevím, jestli zvládnu dodělat, co jsem nasliboval, nebo jestli s tím rovnou praštit a přiznat si, že už prostě tohle dělat nechci.

Takže tak.

16.5.2020 11:19:31

re tangram
tak já to vnímám tak že o překlad se stará ten co o to má zájem to od tebe nechat vytisnout. A ty už vyřešiš sazbu a tisk.

ad archipelago asi bych mohl pomoct pokud jsou nekde scany.

18.5.2020 22:19:13

Tangram
Co jde do tisku v Ankh-Morporku? Sám jsem kdysi poptával tisk karet úkolů převedených z Nanty Narking, ale nevládnu grafickými schopnostmi, abych to sám dal do jedlé podoby. Kdyžtak můžu poslat fan made verzi, ale v ENG.

18.5.2020 22:27:32

odpovědi
@ paladin91
- sem se hecnul a Archipelago už je před dokončením
- ano, máš pravdu, že bych mohl fungovat jako Artscow - uvidíme

@ Havelock
- prostě karty Zeměplochy - CZ verze
- fan made verze - nemůžu v téhle chvíli slíbit - už sem nasliboval příliš, ale klidně mi to pošli, můžu se na to podívat - ale rozhodně to nebudu překládat - na to už fakt není motivace
- max to připravit pro mass tisk - někdy časem

18.5.2020 22:33:18

Tangram
Pokud by to bylo možné, chtěl bych se přidat k tisku karet do her: Star Wars: Rebellion + rozˇaířeňí Rise of the Empire, Zeměplocha: Ankh-Morpork a Jambo - základ + obě rozšíření. Děkuji

19.5.2020 06:57:41

Tangram
Ahoj, já bych se určitě přidal k dotisku Ankhmorpork.

Díky JJ

19.5.2020 07:50:51

Tangram
Ahoj, já bych se přidal k TIME stories (jdetedy o to jaké budeš tisknout scénáře).
A jen tak malý dotaz , hodláš toto tisknout s bílými okraji nebo bez nich ??
Díky za případnou odpověď

20.5.2020 16:24:18

Angri
Všechno s bílými okraji.

20.5.2020 16:45:22

Nahlášení a cena
Chci se optat, jakým stylem se teda nahlašovat? :) psát ti to tady nebo máš nějakou tabulku online, kam se zapisovat? :) Jak je to cenově, respektivě, kdy platit a jestli máš cca představu kolik za stránku nebo to řešíš individuálně podle hry? :)

20.5.2020 18:02:02

Stacho
Každý tisk bude mít tabulku, kam se můžou zájemci zapisovat. Momentálně není nic aktuálního. Bloodbowl manager je v tisku. Archipelago je před dokončením. Jambo ohlásím příští týden.

Ale registruju to i ze soukromých zpráv, případně i tady. Tady to ale rychle zapadá do ztracena.

20.5.2020 18:08:22

TIME Stories
Ja sa tiez pridavam k zaujemcom o TIME Stories. Vdaka :)

21.5.2020 23:19:28

TIME stories

Taky bych se pridal.

24.5.2020 21:02:35

jps

tisk karet Archipelago
Ahoj,
já bych se moc rád přidal k Archipelagu.

Díky,
H.

24.5.2020 21:24:04

konec
Celý víkend jsem zpracovával a třídil karty pro BBM. A uvědomil jsem si, že už nemám sílu pokračovat. Síla byla vyčerpána.

Jak se píše na Deskožroutu: Slibem nezarmoutíš.

A tím končím, Vaše Máňa.

25.5.2020 08:05:01

DĚKUJEME
Jménem všech, komu jsi kdy něco vytiskl, bych ti chtěl poděkovat za kvalitní práci, nasazení a entuziasmus.

Ať tě Síla provází.

25.5.2020 08:38:35

Smutná zpráva
Legenda končí. Taky děkuji... Najde se někdo další, kdo převezme žezlo?

25.5.2020 09:03:58

Diky Tangrame!
Za vsechny kvalitni lokalizace.

25.5.2020 09:08:57

ďakujem

Takisto ďakujem za tvoje služby,

pomohol si pri wotr, time stories a aj pri mnohých iných hrách.

Od teba super práca, neskutočný výkon.

Oddychuj, zaslúžene.

25.5.2020 10:29:33

Nedivím se
Vůbec se Tangramovi nedivím.
To je prostě samaritánská práce.
Díky za tu činnost pro komunitu!

25.5.2020 10:31:52

Tangram
Taky moc děkuju, Waldo. Sám moc dobře vím, kolik práce to dá jenom připravit, natož ještě sám vytvářet. Obrovská úcta patří všem, kdo nějak pomáhají realizovat sny druhých. A Tobě zvlášť!

Teď to trochu zabiju pragmatickým dotazem. Nedávno jsi psal, že bys to případně řešil jako artscow, tedy že bys jen nechal vytisknout již připravené podklady. Je pro tebe taková varianta nějak schůdná? V jaké podobě by to myselo být, abys s tím neměl žádnou práci? Ptám se proto, že BBTM bylo prakticky připraveno k tisku. Musel jsi ještě něco upravovat/předělávat?
Ještě jednou díky a odpočiň si.

25.5.2020 13:16:57

Jedno velke DIK
Dekuji za moznos si u tebe nechat tisknout, byla to perfektni prace!

Hodne zdaru;)

25.5.2020 13:23:39

Spartacus - tisk cz karet
Už jsem ten dotaz vznesl přímo Tangramovi. Vzhledem k tomu, že samotného ho možnost mít karty hry Spartacus : A Game of Blood & Treachery plus obě expanze včetně promo karet zaujala (chystá se nové vydání hry, ale bohužel jen kreslená grafika a ceny původní verze se šplhají do závratných výšin), zkoumal možnost tisku karet zde nahraných na ZH. Já tomu nerozumím, ale řekl, že kvalita nahraných karet zde není dostatečná. Nebyl by zde šikovný fanda, který by s kartami pro tisk nějak pomohl? Jen odhaduji, že v celé sérii je něco kolem 300 karet, ale třeba by se dal nějak použít ten materiál ze ZH. Byl by to krásný počin na závěr a myslím, že by se pár lidí jako já také zaradovalo :)

25.5.2020 14:06:17

díky

Díky všem za chválu i nadšení. Díky tomu mě to celé ty roky bavilo.

Nebudu se tady rozepisovat, nakonec bych zase něco slíbil :).

25.5.2020 18:31:52

Spartacus - třetí edice
Ahoj Cimme,

udělám ti radost. Mám z 99 % hotovou třetí edici Spartaka.
Myslím, že budete nadšeni. Snad se nepřecením, když řeknu, že se mi povedla grafika a herní plán :)
Kdybyste chtěli, napište si o ukázku.
Až budu mít vše komplet, zkusíme vymyslet tisk.
Je to komplet v češtině, je tam deset rodů, jáma atd. ;)

26.5.2020 12:29:23

Vybíráme z Bazaru

Na louce
Na louce
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas