Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13

Conteo Ja by som tiez mal zaujem o Fan rozsirenie pre Divukraj

24.3.2023 13:32:19

Zdravím všechny,

karty už jsem objednal, tudíž další balíčky už nelze bohužel přidat.
 

Omlouvám se, jestli jsem někomu neodpověděl ale byl jsem velmi zahlcen všemi zájemci.

24.3.2023 18:36:02

EDIT: Objednávka je již uzavřená a tiskárna již tiskne. Omlouvám se Všem, kteří nestihli. V případě zájmu ráda zorganizuji další tisk, tak klidně napište. Zatím vím o 3 sadách :)

 

Ahoj, budu si také objednávat fan karty od @Azifaral do #Divukraj od pptisk. Nespěchám na to, tak pokud se někdo další budete chtít přidat, budu ráda :)

Předání by pak bylo možné v Jesenici u Prahy, v Praze - Průhonice nebo Chodov, Opatov, Šeberov a okolí, případně ráda pošlu zásilkovnou/balíkovnou/ppl když mi pošlete podací kód/štítek vybraného přepravce…

Co se ceny týče - rozpočítám to a dám Vám vědět na kolik to vyjde, než závazně objednám :)

TAK KDO CHCETE, UPIŠTE SE MI PROSÍM SEM: Divukraj - dotisk karet.xlsx

Kris_tynka

27.3.2023 01:20:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, nenašel by se někdo kdo by měl chuť zorganizovat profi tisk karet hrdinů v CZ z rozšíření pro #Krotitelé kobek: Druhá edice ?

30.3.2023 15:40:47

Obecné info k tisku u pptisk:

- majitel je moc milý, mluvili jsme po telefonu o tiskárně a podnikání asi hodinu
- rád bude vyřizovat zakázky nás deskovkářů, má z toho prý lepší provizi než z jiných zakázek (a i tak mi jeho cena přijde dost dobrá!)
- ořez karet řeší ručně, rezačkou po 20 kartách, tedy nemusí dokonale lícovat, nicméně prý drobné odchylky nejsou v zamíchaném balíčku karet k rozeznání
- tiskne v práci, a ořezávání a třídění karet dělá po večerech a víkendech společně s manželkou
- je dost pracovitý a pečlivý
- reaguje velmi rychle jak na email, tak na telefonát
- poskytuje množstevní slevy
- objednávala jsem vícero sad (33ks sad FAN karet do Divukraje) a automaticky mi nabídl dopravu zdarma, a byl (a je) k dispozici pro všechny dotazy
- na zprocesování takto velké objednávky si vyhradil týden na její vyřízení

Kontakt:
Petr Latoň
+420 608 852 389
info@pptisk.cz
https://www.pptisk.cz
Adresa provozovny: Hlučínská 639, 747 22 Dolní Benešov

Třeba se tyto informace budou hodit :) Já osobně tiskárnu doporučuji.

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

4.4.2023 23:46:46

Ahoj,  když jsem reagoval 24.3. tak jsem v objednávce také zahrnut nebo nejsem?  Nějak jsem tu, zprávu nepochopil. Díky moc. 

5.4.2023 00:19:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechci opakovat, tak jen mohu potvrdit příspěvek  týkající se fa pptisk viz níže. Tisk cca 1400 karet, vše absolutně OKi. 

6.4.2023 14:27:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kris_tynka - koukám, že Divukraj už má i přímo v ukázkovém obrázku nabídky :-D

A jak je to s cenou, platí to, co je v odkazu?
https://www.pptisk.cz/tisk-vlastni-karty-rozsireni-ke-hram

Nevím, jak se toto běžně cenově pohybuje, ale počítám tam, že pokud bych si chtěl vytisknout třeba 300 vlastních karet do Time's Up!, je to něco přes 1400Kč, pokud bych chtěl potažené fólií, tak skoro 2tis. Chápu, že jde o částečně ruční práci, je to malý náklad atd. ale jde mi o ten fakt, že základ o 432 kartách přijde na polovic (cca 700Kč). Tak potom už člověk přemýšlí, zda má smysl do toho jít nebo ne.

Jestli dobře vzpomínám, co jsem se bavil s Tangramem (ale bohužel z toho nakonec sešlo), tak ten se dostal cca na 3Kč/ks nebo dokonce i o chlup níž.

Raději explicitně píšu, že tímto komentářem nechci ceny pptisku v žádném případě nijak kritizovat. Jen je to taková moje veřejná úvaha.

6.4.2023 22:29:48

@Ellenar Ahoj, nejsem si jistá zda to platí, ale cca to odpovídá. Já objednávala 33 sad Divukraje (sada á92 karet) a vyšlo to mě na 260,-/sada komplet sakum prdum + doprava od nich ke mě na pobočku balíkovny zdarma. Ty ceny mi přišlo že tak trošku střílí od boku, nicméně je nadšený že o něj (my deskovkáři) jevíme tak velký zájem :) Asi bych doporučila - ať už budete chtít tisknout k jakékoliv hře - ať se vás nasbírá co nejvíce a kontaktujte ho pak s individuální nabídkou kalkulace, že je vás víc. Určitě se domluvíte. nicméně 260,-/sada pro Divukraj mi přijde dost fér a pěkná cena, takže bych se toho nebála :)

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

7.4.2023 00:20:19

@Smith-g u mě v Excelu nejsi, pokud Tvůj zájem stále trvá tak se tam prosím dopiš - !na druhý list! píše mi stále někdo další takže určitě brzy zorganizuji další dotisk pro Všechny z Vás co Vám to uteklo. 

Jestli je tu ještě někdo další se zájmem o ten Divukraj, prosím pište se tam, a až Vás tam bude o trochu víc než teď tak poptám pptisk znovu a ozvu se Vám všem zpět s podrobnostmi ;)

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

7.4.2023 00:24:26

@Kris_tynka ahoj, dovolil jsem se zapsat do tabulky jako případný zájemce o jednu sadu k Divukraji…pokud by to dopadlo, prosím o info do SZ vč. informací o platbě atd.

díky moc

8.4.2023 20:06:13

@ja05 dobře jsi udělal! Karty z první objednávky už dorazily k většině novým majitelům a jak se šířila radost po sítích, píšou mi další a další zájemci jestli mi něco nezbylo (bohužel ne :D) takže další dotisk ráda zorganizuji znova. Jakmile se v tabulce nasbírá větší množství hráčů, všechny vás obepíšu s informacemi, jako jsem to dělala u první várky :)

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

14.4.2023 00:12:45

Snad se nás, co jsme to nestihli najde dost. Moc děkuji za organizaci - Divukraj karet není nikdy dost 😉

14.4.2023 18:54:12

@Kris_tynka Zapsal jsem se do Excelu, tak snad to takhle stačí. Díky za aktivitu!

15.4.2023 07:36:08

@Kris_tynka Taky jsem se zapsal, ty karty vypadají úžasně a další karty do Divukraje se vždycky hodí

15.4.2023 07:48:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kris_tynka dalo by se přidat s tiskem ale anglické verze, ať to ladí s #Everdell: The Complete Collection?

15.4.2023 09:47:58

@tabackej , @@Kris_tynka  ano to by bylo skvělé, kdyby se šlo přidat i s anglickou verzí…

15.4.2023 12:09:30

UPDATE:

Karty v CZ: Objednávku budu uzavírat ve středu v poledne. Prosím do té doby se ještě zapisujte.

 

Karty v ENG: Tak jo, ukecali jste mě. Ve spreadsheetu jsem založila další list (mrkněte dolů na popisek ať se zapíšete ke správné jazykové variantě),a zorganizuji tedy dotisk i v ENG. Pište se tam :)

Spreadsheet zde: shorturl.at/bjyDN

@MikeDundee @tabackej 

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

15.4.2023 12:51:24 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kris_tynka super, díky moc :)

15.4.2023 14:25:34

Vážení přátelé a příznivci společného tisku, jsem rád, že se našli následovníci schopní a ochotní převzít to jařmo a tisky budou pokračovat :). 

Omlouvám se všem, kteří mi od podzimu do konce roku 2022 vytrvale psali a prosili o tisk všeho možného. Neměl jsem sílu řešit karty ani deskovky vůbec a emailům a zprávám jsem se prostě vyhýbal, abych nemusel nic řešit. Dotatečně se tedy skláním s omluvou všem zhrzeným a vyignorovaným. 

Letos tak nějak chci dostát slovu danému Paladinovi před dvěma či více lety a mnohým dalším, kterým jsem slíbil tisk karet fanouškovských rozšíření pro Forbidden Stars. Moje vize je dát to do tisku v květnu nebo červnu. Tím bych asi svoje aktivní působení ve společném tisku opustil a nechal to mladším :).

Přesto jsem otevřel malý tisk několika věcí, ale protože je to pro pár lidí, rád bych snížil cenu a přizval případné zájemce na následující tisk:

  1. ankhmorpork CZ karty základ
  2. ankhmorpork CZ karty fan rozšíření od mišky
  3. ankhmorpork CZ pravidla
  4. ankhmorpork CZ přelepky názvů herního plánu
  5. BSG komplet - základ plus všechna rozšíření - karty CZ
  6. Rebelie - komplet základ plus rozšíření CZ
  7. Talisman - komplet karty a tabulky hrdinů 3. edice CZ
  8. Jambo - CZ karty základ plus obě rozšíření

Tisk těchto věcí nemá stanovený termín. Ptám se, má-li někdo zájem. Uzávěrka za týden až 14 dní. Podle počtu lidí rozdělím tisk a zpracování do několika samostatných vln, abych to v klidu zvládl a asi to omezím i počtem, takže jakmile se naplní nějaký můj limit, frontu uzavřu.

Forbidden stars tím nebude ovlivněno a bude mít přednost. Jakmile bounty provede nějaké korektury překladu a jakmile se s paladinem domluvím definitivně na rozšířeních, která půjdou do tisku, tak na to vypíšu samostatnou tabulku. Součástí bude i CZ předklad základu od mortheho, takže snad si všichni přijdou na své. Pokud tedy paladin nezmění názor a nezruší to :)

 

Máte-li tedy někdo momentálně zájem o výše uvedné body 1-8 - cokoliv z toho - pište se do tabulky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UDJqzk4uLW2FQlrGWtlRiu8fR1d5AIya/edit?usp=sharing&ouid=105222375359945665373&rtpof=true&sd=true

 

18.4.2023 19:02:33

Ahoj všem, právě kompletuji druhou objednávku kterou jsem považovala za finální, ale už mi znovu napsalo více než 10 dalších zájemců.

Organizuji teda ještě dotisk #3 - FAN Karty do Divukraje od @Azifaral . Kdo jste nestihl první dvě várky, zapište se mi prosím do tohoto sheetu (ZÁLOŽKA #3 otevřená objednávka):

https://onedrive.live.com/edit.aspx?resid=849CE371C280D96E!21989&ithint=file%2cxlsx&nav=MTVfezM4RjZBNDhFLTczQzYtNDJCMi1BQ0NCLTcxOUY1NDMwQzkwNX0&authkey=!AHAPc0JrIDrmAqs

Jakmile se Vás zase nasbírá více, dám vám vědět a objednám v tiskárně.

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

6.5.2023 20:11:25

V neděli 14/5 bych to asi uzavřel. Tak pokud máte zájem, tak se připomínám:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UDJqzk4uLW2FQlrGWtlRiu8fR1d5AIya/edit?usp=sharing&ouid=105222375359945665373&rtpof=true&sd=true

8.5.2023 23:27:25

Ahoj všem, tiskneme v malonákladu do gramáže 350g/m2, do formátu SRA3 (což je A3 s rámečkem). Tiskneme na produkčním stroji Konica Minolta. Všem ze Zatrolených her sleva.

Možná i příprava grafiky za úplatu.

Tiskneme i oboustranně s garancí soutisku.

Karty na gramáži 350g/m2 vypadají velmi profesionálně. Na desku deskovyých her to je dostačující pro tituly, které se již nedají sehnat.

Mrkněte na www.tonerspace.cz nebo napište na email obchod@anyphone.cz Přidejte heslo Zatrolene hry, pokud budete chtit slevu.

 

 

 

13.7.2023 15:36:48

UNMATCHED FAN DECK

Ahoj, nemáte někdo v plánu tisknout jakékoli fan decky do hry Unmatched ?

https://unmatched.cards/decks/pxMV/versions/r9JhvN

Rád bych se kdyžtak přidal, klidně i s figurkami pokud by byla možnost, na BGG a všude po netu jich je spousta :)

14.9.2023 12:43:57

Vybíráme z Bazaru

Riverside
Riverside
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas