Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13

@MortZ
To je spise dotaz do koutku kutilů nez sem

11.3.2020 17:57:03

Descent - Monster/Hero packy
Ahoj,

jsem velký fanda Descentu a mám v plánu tisk CZ kartiček pro Monster & Hero packy, které ve zdejších končinách určitě nevýjdou s českou lokalizací. Proto sháním lidi, kteří chtějí hru osvěžit dokoupeným rozšířením Monster & Hero collections, které jsou k prohlédnutí třeba zde https://www.fantasyflightgames.com/en/products/descent-journeys-in-the-dark-second-edition/
Pokud jsem se díval správně, každé zmíněné rozšíření je zde na zatrolenkách přeložené. Kdyby měl někdo zájem, můžeme nechat natisknout lokalizované karty v dobré kvalitě a společně odněkud objednáme balíčky s figurkama.

Také bych rád našel někoho, kdo má s podobným tiskem zkušenosti a poradil by, jakou gramáž papíru, jakou povrchovou úpravu, kde nechat tisknout atd.

Tisková data rád připravím, upravím atd.

Více info a kontakt zde na zatrolenkách, připadaně na mailu jardoom@seznam.cz

15.4.2020 09:37:23

Descent
Ahoj,
přidal bych se. Co by se vše tisklo?
Mám zatím Lieuternant packy jen k základu a nevím co vše jde dnes ještě dokoupit.

15.4.2020 11:42:26

Descent - Monster/Hero packy
Tož taky bych se asi přidal, několik Monster & Hero packu už mám, ale určitě bych klidně něco takhle spáchal.

20.4.2020 12:03:08

jardoom - Descent
taky bych byl pro. Descent je taková brána do RPG a pro děcka je určitě lepší čeština. A co tahle to udělat i pro ty ostatní rozšíření ? (blackfire přeložil základ a 2 velká krabicová rozšíření, je otázka jestli bude překládat i ty menší - nemyslím Monster a Hero packy). Ideálně by karty měly být (i rozměrem) co nejbližší původním, ale je otázka jestli to bude někdo schopen za přijatelný peníz vyrobit. Tangramovy karty, ač kvalitní, se vždy od originálních liší rozměrem a bílým okrajem...

20.4.2020 12:13:56

MikeDondee
nevím jestli pořád funguje Artscow ... jinak můžu samozřejmě nechat vyrobit na rozměr přesně a bez okrajů ... pak se to musí dát do obalů, ale pár lidí už to tak vyžadovalo a byli taky spokojeni :)

20.4.2020 13:55:26

Tangram
A oboustranně rozměrově přesně (tedy i se zadní stranou, abych nemusel používat obaly) je v tiskárně kde jsi tisknul problém, nebo by to zvládli taky... ?

20.4.2020 14:51:42

soutisk
100% asi nezaručí nikdo, pokud se jedná o oboustranný tisk a ne o lepené karty. Ale ano, tisknul jsem lidem karty do Gloomhavenu a byly k nerozeznání od originálů - oboustranné. Jde o to udělat samozřejmě správně spadávky, aby po ořezu bylo všechno OK. A posun mají i originálky :). Takže v tom problém nevidím. Ale nechápejte to špatně, já to nenutím. Jardoomovi jsem psal i soukromě. Určitě je spousta možností a grafických studií v ČR, které se toho rády ujmou.

20.4.2020 18:37:20

karty raději bez okrajů

Já jsem byl také ve skupině kde se tiskly karty úkolů pro Gloomhaven a musím říct, že kvalita je perfektní k nerozeznání od originálu. Určitě jsem pro tuto variantu, vypadá perfektně.
K základní hře Descentu mám dokoupené všechny Lieutenant Packy, takže ty bych rád měl vytištěné a pak ještě nějaké další co půjdou ještě sehnat.

21.4.2020 11:55:21

dotaz na Tangrama
Prosím tě, nemáš představu, kdy budeš realizovat další tisk?
Díky za odpověď

******
sváteční účastník JOUOB.castu

22.4.2020 11:55:48

microjelen
No už sem chtěl před třemi, dvěma a jedním měsícem. Nějak mi to letos prostě nejde.

Když se hecnu, tak červen klapne. Květen se přiblížil moc rychle.

22.4.2020 12:12:04

Tangram
Tak to bych se take pridal - minimalne na rozsireni T.I.M.E stories.

3.5.2020 20:11:59

Tisk karty Descent
Zdravím všechny, pokud bude jste tiskly cokoliv do Descentu, rád se přidám. Napište mi do zpráv. Díky!

4.5.2020 19:18:52

Karty war of the ring (second edition)
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli není v plánu tisk CZ karet pro WotR, pokud ano rád bych se taky o jednu sadu přihlásil.
Díky za info

5.5.2020 11:18:57

Karty War of the Ring (second edition)
Taky bych karty do WOTR bral, kdyby byla možnost.
******
sváteční účastník JOUOB.castu

5.5.2020 16:50:20

WoR
Ja už karty ke core mám, ale dokoupil jsem obě rozšíření, takže bych velmi rád vzal karty k nim. Mimochodem k základu jsou ty karty naprosto perfektní.

10.5.2020 16:56:27

WotR

Kdyby se tisklo k WotR, tak se taky hlásim...

10.5.2020 19:59:53

Tisk- TIME Stories rozšíření
Zdravím všechny, připojuju se (k zástupům) zájemců o tisk dalších rozšíření pro TIME Stories!

14.5.2020 12:47:43

pořadí
Mám nějaké pořadí, které nechci už moc přeskakovat. Ale OK, nějaké věci, které jsou už zpracované, pustím do tisku dřív.
O víkendu sem napíšu.

14.5.2020 17:56:16

TIME Stories
Ahoj, i já bych měl zájem o tisk všech zde dostupných překladů rozšíření pro TIME Storie. Prosím o info,zda nějak postupovat, případně kam se zapsat/ nahlásit.
Díky

15.5.2020 16:57:37

TIME Stories
Ahojte, tiež mám záujem. Komu sa treba ozvať ?

15.5.2020 20:13:26

TIME stories
Zpracované pro tisk jsou dva CZ překlady:
1) Santo Tomas de Aquino (poloviční zkrácené dobrodružství)
2) Switching gear

Čekám na dokončení dalších dvou překladů. Ale už sem to měsíc nebo dva nesledoval, takže je možné, že už je to hotové. Mrknu na to. Ale je to v pořadí na čtvrtém nebo pátém místě.

15.5.2020 23:28:35

SW
Pokid by byla možnost, tak bych se přidal na karty pro Star Wars Rebellion :)

16.5.2020 07:37:51

Star Wars Rebellion
Jak ale budete řešit rozdílnou velikost karet českého základu a vytištěného přeloženého rozšíření ? Jedině že by se Tangramovi podařilo to vytisknout ve stejném formátu, ale jak říkal, je to o dost náročnější a taky nevím, jestli je to vůbec v plánu... Otázka, jestli by pak nestálo za to vytisknout i základ, spolu s opraveným překladem zde na zatrolenkách, pak by karty základu a rozšíření zaručeně pasovaly a mohlo by to přijít vhod i majitelům anglické verze. Ale to by si s tím někdo musel v photoshopu pohrát. Já bych mohl české karty naskenovat...

16.5.2020 08:49:10

SW rise of empire

kdyby se to podařilo, tak sjem taky za, mám českou verzi a rozšířko nekupuju protože by to byl kočkopes

16.5.2020 10:24:38

Vybíráme z Bazaru

Bestie
Bestie
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas