Želiv 2013

Vážení přátelé a vůbec všichni herní nadšenci!!!

Jak se již stalo dobrým zvykem začínat herní rok v Želivě, tak i letos není tomu jinak a zakládáme vlákno k herní akci Želiv 2013, která se bude konat opět na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 9.-13.1.2013 v Želivě.
Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště. Bližší info o herní akci a probíhajících rezervacích bude v nejbližší době uvedeno na webu pod názvem zeliv.warcon.cz

K dispozici budeme mít opět celý hotel (63 lůžek) za zvýhodněnou cenu. V samotném hotelu 45 lůžek za 350,-Kč/noc a lůžko a 18 lůžek ve vedlejší budově za 225,-Kč/noc a lůžko. Levnější varianta je bez sociálek na pokoji.

Plná penze bude tak jako v loni v ceně 200,-Kč/osoba a den (60,-Kč snídaně, 70,-Kč oběd, 70,-Kč večeře). Nabídka meníček bude taktéž zveřejněna na webu, kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby.

První návštěvníci se mohou opět těšit na sud kofoly a piva zdarma.

Jelikož termín vychází na prezidentské volby, vyřiď te si prosím na svých obecních úřadech volební průkazy, abychom mohli jít volit v Želivě. Nikdo nesmí pak prozradit koho volil a kdo je Cylon (galactica) :-)

Na všechny Vás se těší realizační tým RAKOZZ (RAdek Rbx,Klopik, OZZy)
24.10.2011 21:54:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Želiv
Děkuji Klopíkovi za zorganizování super akce a všem se kterýma jsem si zahrál, určitě se těším na příští akci.

23.1.2012 08:07:47

Podekovani
Vazeni spoluhraci,

dekuji Vam vsem, ze jste svou ucasti prispeli ke zdaru teto mega herni akce a dnes uz vim, ze s Vami a Vasimi hrami je uspech akce vzdy zarucen.

Ja osobne jeste musim zajet na hotel a podekovat jim za maximalni vstricnost a velkorysost, kterou nam projevovali, protoze kde vam daji sud piva a sud kofoly zdarma a kde vas nechaji si sami uctovat si utratu. Ja si rikal, ze pri konecnem zuctovani se nedopocitame, ale oni nad par stovkama rozdilu mavli rukou. Klobouk dolu Kocando!!!

Hotel Kocanda nebyl jedinym sponzorem teto akce, ale i nas znamy neeurar hrac Sydo. (jak mi vysvetlil, tak na nem jsou euro pouze prdy :-))
Kdo to nepostrehl, tak i Sydo venoval sud piva.

Vsem jeste jednou diky a tesim se na dalsi setkani.


PS:Na zaver jen pripominam trem hracum co odjeli s klici od pokoje, aby to nejlepe pres PPL poslali jeste dnes na hotel. (jmena nebudeme sdelovat)

23.1.2012 08:45:58

Fotky
Ahoj vsichni, kdo jste porizovali snimecky (nejvic asi DD a Hvar) kdy budou fotecky? Rad bych si alespon obrazove pripomnel zazitky, ktere jsme nasbirali...

23.1.2012 08:48:47

poděkování + ztráty a nálezy
Taky všem děkuji za tradičně dobrou akci, především všem trpělivým vysvětlovačům pravidel a Klopikovi za organizaci.
Nenašli jste, prosím, někdo kdo odjížděl mezi posledními, v hrací místnosti pravidla od Eaten by Zombie ? Já hlava děravá jsem je tam asi zapomněl. Díky

23.1.2012 09:36:39

ad Klopík a klíče od pokoje
... no jo no, Klopik je tak taktní, že jména nechce sdělovat. Já se přiznávám dobrovolně, že jeden z těch tří hříšníků jsem já. Snad si tu sklerózu už můžu v mém věku aspoň trošku dovolit. Už mám klíče zabalené a chystám se je poslat.

EDIT: Předáno sekretářkám u nás na firmě - odešlou to dnes přes DPD.

23.1.2012 09:39:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě jedno poděkování Klopíkovi
Musím dodat (Klopík to skromně zamlčel), že Klopík kromě organizace věnoval i sud kofoly a všechny uzeniny na obložených talířích byly taky od něj !

23.1.2012 09:42:44

Želiv
Ahoj všem kdo byli na téhle skvělé deskoherní akci, moc rychle to uteklo a ještě dneska se z toho vzpamatovávám.

Elissa: Děkuji za zahrání 011, Fun Factory a Mystery of the Abey. Když jsem po příjezdu domů ukazoval ženě plánek s mnichy, tak mi řekla, že když jsme to hráli na Slapech, tak to byl stejný mnich.

Kren: z toho Labyrintu si nedělej hlavu. Doma jsem to ještě jednou kontroloval a nakonec to není tak strašné. I když se přiznám, že když jsem viděl Ameriku a Evropu potopenou v kofole, tak to tam se mnou málem seklo.

Dále děkuji všem spoluhráčům Successors (kren, Sarvas, Hike), že si mnou zahráli mou oblíbenou wargames. I když mi tentokrát přišlo, že to nebylo tak dynamické jako jindy, ale i tak díky.

Díky spoluhráčům Wotra (Lapcis a Siaron). Musím říct, že jsme na tuhle hru hodně změnil názor. Ke hře vrátil po cca 1,5-2 letech a musím potvrdit co o ní zde na ZH psal Siaron. Dá se v pohodě dohrát za 3-4 hodiny. Jenom si myslím, že jsem s touhle hrou neměl začínat, protože tenkrát mi přišla opravdu hodně složitá.

Eyron: díky za vysvětlení a zahrání Cosmic Encounteru. Tahle hra se mi válela v polici asi 1,5 roku a skvěle jsem jí užil. I když to pro mě bylo ze začátku trochu tápání.

Díky všem hráčům BSG. předtím jsem BSG nikdy nehrál v tolika lidech (tj. 7 a 9 hráčů) a musím říct, že se mi to líbilo (prostoje mi vůbec nevadili).

SPECIÁLNÍ OMLUVA SIARONOVI a LAPCISOVI ZA POSLEDNÍ BSG. 40 LET SLUŽBY NA GALACTICE BYLO SILNĚJŠÍ NEŽ JAK MĚ NAPROGRAMOVALI. :-)

Jediné co mě zklamalo byla hra Mageknight, od které jsem čekal něco trochu jiného. Ale ještě se pokusím jí dát šanci. Díky trohate za trpělivost při vysvětlování pravidel.

A to je snad vše. Moc jsem si to užil a zahrál jsem si většinu věcí, kterou jsem si zahrát chtěl. Jupí.

23.1.2012 09:46:42 | Upraveno autorem (porovnej)

přátelé, kamrádi
myslím, že vše už zde bylo řečeno, byla to parádní akce, jedinečná společnost a jako bonus navíc hodně deskovek :) jsem rád, že se mi to takhle otočilo, že na tyhle akce jedu hlavně za vámi a nevadí mi, že jsem zdaleka nezahrál vše co jsem měl v plánu. Ale bránice mě bolí ještě teď (o játru raději ani nemluvím).
A ty flying colors (kde mi dvakrát bouchla prachárna), ASL (příběh s naším ruským minometčíkem budu ještě vyprávět vnoučatům), TotAN...no byla to krása. A vrcholem bylo samozřejmě mé vítězství v Affenschrecku :)

Takže díky všem a zbývá jediný dotaz: kdy se uvidíme příště?

23.1.2012 10:07:43

DD

Zeliv
Taky se musim pripojit k tem vsem dekovackam.
Vice mene vse uz bylo receno, takze strucne: Diky vsem a hlavne Klopikovi za to ze to bylo takove jake to bylo.

PS: dalsim klicovim hrisnikem jsem ja, klice pres EMS jsou jiz na ceste.

23.1.2012 10:24:34

ad kandelabr a Affenschrek
Mám stejné pocity ;). A affenschrek je nezapomenutelný zážitek. U téhle hry jsem se bavil snad jak ještě nikdy. Ještě že máme Syda, který vždycky dotáhne z Essenských herních bazarů nějakou šílenost.

23.1.2012 10:32:45

Zeliv
Ahoj, taky jsem nadseny, byla to moje prvni herni velka akce.
Diky vsem za hru a za trpelivost pri vysvetlovani pravidel. Jsem rád, že jsem si mohl zkusit tolik her.
Díky Klopikovi za skvělou organizaci.

23.1.2012 10:34:49

:)
Affenschreck byla pecka, vsak se take u stolu sesel temer cely sal kdyz slysel ten chechot :) Zajimlo by me, nakolik se na tom podili ta nemcin, preci jen rvat "Böse Affe" je daleko lepsi nez "Zla opice" :)

23.1.2012 10:44:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky
Klopikovi za vše!

Dále jmenovitě Vixton, Trohatovi, Elisse, Rijakovi, snad si domyslí zač :)
Kainis za polívku :))

Sydovi za to, že hrou Dungeon Fighter vyloudil z mého potomka první kopance!!! (ach jo, tak už jste ho taky dostali...)

Všem, kteří se nenápadně starali, topili, větrali, uklízeli po nás :)
A všem!!! Za milou společnost, díky které jsem po opravdu dlouhé době neměla potíže se spánkem a díky toleranci rodiny hajala celých 12 hodin...

Díky!


23.1.2012 10:46:31

nesmela prosba
mohli by pripadni hraci, kteri v ruznych klubech avizovali, ze zahraji to ci ono v zelivi, pristoupit v danych klubech k psani dojmu, zodpovidani dotazu apod.?
dekuji uctive

23.1.2012 11:06:27

ndru
neboj, report z Affenschrecku bude :)

23.1.2012 11:10:29

ad Affenschreck
Bylo by dobré, kdyby k téhle epické wargame kromě Sydova reportu někdo nahrál i fotky, aby lidi věděli a viděli ... ;D.

23.1.2012 11:15:12 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

Ad Fotky
Zkusim co nejdrive probrat ten megaobjem fotek co jsme tam nafotili a udelat nejake rozumne album. Bohuzel ve Ct odjizdim do Italie na 6 dni na hory a nevim nevim jestli to stihnu do te doby, mam prece jen tedka troska nabito, kdyz jsem se venoval 4 dny hrani misto pracovani :).

23.1.2012 11:16:15

Poděkování
Já o Martina bychom také chtěli moc poděkovat za perfektní prodloužený víkend, trpělivost při vysvětlování pravidel, ochotu si zahrát a zejména přátelskou atmosféru - myslím, že je to akci od akce lepší. Bylo to naprosto perfektní a již se nemůžeme dočkat příštího setkání.

Speciální dík a uznání patří Klopíkovi za obětavost a organizaci, se kterou musel mít spoustu práce a naprosto dokonale to zvládal. Uzeniny byly také skvělé, děkujeme. :-)

A jak již uvedl Elenistar, speciální uznání patří Sydovi (mimo sudu nás i dovezl na místo činu, ještě jednou děkujeme), Ozzymu za soutěž a cenu a smekám před Laredem. Lapcisovi pak patří uznání za duchařské příchody na pokoj ... nechápu, jak se dá projít vrzajícími dveřmi do pokoje, projít po tmě místnost bez kopnutí nebo shození čehokoliv a nevzbudit lidí spící přímo u dveří ... tohle si někdy nechám vysvětlit. :-)

Veliký dík také patří Pitrsově učitelce zeměpisu, díky níž vedla zkratka do Chrudimi přes Hradec. :-) Ještě jednou moc děkujeme za odvoz.

23.1.2012 11:16:26

kren
http://boardgamegeek.com/image/953087/affenschreck
Osobně obdivuju všechny, kdo se na tuhle specialitu vydrželi dívat déle než já :D

23.1.2012 11:22:59

želiv
Také musím všem poděkovat za neopakovatelnou atmosféru a únik od všedních starostí. Je hezké, jakým způsobem může internetová komunita fungovat. Zejména ti co se zasloužili o občerstvení a vlastně se tím zapomněli veřejně pochlubit zaslouží aplaus :-) A kde jinde se můžete v půl čtvrté ráno setkat s pobídkou zahrát Kill Doctor Lucky, že Radku? :-)

Dobrácký klopík je kapitola sama pro sebe :-) Všechna čest..

A fakt jsem koukal, jak byla obsluha v hotelu v pohodě. "Zapomněli jste vrátit troje klíče? Tak je pošlete, no problem." Úsměvy, milý přístup.. bezva místo.

Za sebe přidám jen malé povzdechnutí.. V sobotu jsem chtěl být už už na místě, že jsem do dieselového auta natankoval benzín. Stálo mě to 3 větší hry (v přepočtu) a dvě hodiny času. Njn, taky jsem si myslel, že se mi to nemůže stát.. Následující šílená dvouhodinová cesta plná sněhu a ledu.. na další benzínce v Humpolci se mi po zaparkování auto dalo samo do pohybu bokem z kopce.. Už jsem začal mít podezření, že v tom bude černá magie :-) Cave Evil?

23.1.2012 11:28:15 | Upraveno autorem (porovnej)

fotky
Sice sem toho moc nenafotil, každopádně tady to je:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3002960283703.143714.1553238664&type=3&l=1419ed1b8b

23.1.2012 11:47:02

trohat
Neslo by to prosim dat jinam nez na fejsbuk? Ne Tomuto fenomenu neholduji a kvuli fotkam si ucet zarizovat nebudu (ale rad bych se na ne podival). I kdyz moc lidi bez FB tu asi nebude tak jsem s touto prosbou patrne v mensine.

23.1.2012 11:52:47

trohat
Fotils hry, nebo mou půvabnou spolubydlící? :D

Sydo
Já taky neholduju, ale jde to i tak

23.1.2012 11:53:12 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
to je snad jasné, ne?

23.1.2012 11:55:15

sydo
Tenhle link by měl fungovat i bez účtu na fcb, doufám ! Oprav mě pokud se pletu.

23.1.2012 11:58:51

Vybíráme z Bazaru

Crystallo
Crystallo
Akt. cena: 105 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas