Želiv 2013

Vážení přátelé a vůbec všichni herní nadšenci!!!

Jak se již stalo dobrým zvykem začínat herní rok v Želivě, tak i letos není tomu jinak a zakládáme vlákno k herní akci Želiv 2013, která se bude konat opět na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 9.-13.1.2013 v Želivě.
Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště. Bližší info o herní akci a probíhajících rezervacích bude v nejbližší době uvedeno na webu pod názvem zeliv.warcon.cz

K dispozici budeme mít opět celý hotel (63 lůžek) za zvýhodněnou cenu. V samotném hotelu 45 lůžek za 350,-Kč/noc a lůžko a 18 lůžek ve vedlejší budově za 225,-Kč/noc a lůžko. Levnější varianta je bez sociálek na pokoji.

Plná penze bude tak jako v loni v ceně 200,-Kč/osoba a den (60,-Kč snídaně, 70,-Kč oběd, 70,-Kč večeře). Nabídka meníček bude taktéž zveřejněna na webu, kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby.

První návštěvníci se mohou opět těšit na sud kofoly a piva zdarma.

Jelikož termín vychází na prezidentské volby, vyřiď te si prosím na svých obecních úřadech volební průkazy, abychom mohli jít volit v Želivě. Nikdo nesmí pak prozradit koho volil a kdo je Cylon (galactica) :-)

Na všechny Vás se těší realizační tým RAKOZZ (RAdek Rbx,Klopik, OZZy)
24.10.2011 21:54:41 | Upraveno autorem (porovnej)

to hvar
Abstinent přihlášený na ochutnávku piva je jak pacifista dobrovolně se hlásící na vojenské cvičení.

16.1.2012 12:51:03

Wi-fi
Nevíte někdo, jestli je tam net ? Zběžně jsem prolétl stránky hotelu a nic jsem nenašel...

16.1.2012 20:46:54

Sarvan
vloni tam wi-fi byla a fungovala bez problémů

16.1.2012 20:48:23

to Křen
cituji jednoho pisatele tady na zh
Snažím se být tam, kde lidi myslí a vyjadřují se ve většině případů pozitivně. A je to těžké, protože Češi mají takovou blbou národní povahu, že mají jakoby geneticky zakódováno na všechno nadávat a nic nevidět pozitivně. Měli bychom si vzít trošku z toho amerického "happy" přístupu, kdy ti většina američanů při otázce jak se má odpoví s úsměvem, že skvěle i kdyby měli v ruce provaz a chystali se zrovna někde za rohem pověsit. U nás bohužel každý na všem většinou vidí jenom to negativní a furt si na něco stěžuje. Čím víc negativního na sebe necháš působit, tím víc se staneš sama negativní a budeš kolem sebe šířit jen blbou náladu.

český přístup - co tam blbec leze. abstinent do pivovaru, co může chtít v pivovaru z 12. století o kterém byla reportáž i v čt jaká je to pamětihodnost když nechlastá

americký přístup - supr, aspoň na mne víc zbyde

17.1.2012 04:14:55

hvar
myslim, ze nemas tak uplne pravdu, klise o cesich jakozto o zatrpklych pesimistech je rozsirena fama, ktera nema uplne opodstatneni. je to podobne jako jinde po svete vyjma ameriky. ano, tam prevlada nazor , ze je nutne byt pozitivni za kazdou cenu a usmev je na miste i na pohrbu vlastni babicky. nicmene ja se radeji obcas setkam s mracicim se cechem, kterej mi rekne, ze je to nahovno, nez s americanem, co na tebe vykouzli zarivej usmev, ale ve slutecnosti si o tobe mysli, ze jsi blbec. delal jsem v americke firme, kde byl sef american, ktery dokazal cloveka rano placat kolem ramen a tvarit se, jak je happy a v poledne mu dal padaka. tak tahle radeji ne. a cesi jsou ve vetsine pripadu v pohode, akorat ty stezovaci jsou vic videt, to je ale stejne vsude.

17.1.2012 05:46:32

hvar
Já doufám, že na Křena toho v pivovaru zbyde dost, i kdyby ses napil ;)
I když při tomto složení skupiny to není úplně jisté :) Snad mají nějakou železnou zásobu.

17.1.2012 07:03:50

to hvar
Vůbec nechápu, proč jsi napsal, to co jsi napsal. Leda že by to byla od tebe vzácná sebekritika člověka, který nerozumí srandě a nevidí nic pozitivně ;D.

PS: Myslíš, že jsem na hlavu padlý a nepochopil jsem proč se tam chceš jít podívat. A mimochodem já tam jdu ze stejného důvodu jako ty, protože já už nemám takový splávek jako ti mlaďoši a v pohodě mi asi bude stačit si taky jenom cucnout.

Edit:
Jo a ten text, co jsi citoval jsem skutečně napsal já v reakci na anonymní internetové diskuze, ale musím dát za pravdu ozzymu, že je to obecné klišé a asi se týká z mého pohledu fakt jenom těch diskuzí a že jsem to neměl takhle zevšeobecňovat.

Mýliti se je lidské, odpouštět je božské :D.

17.1.2012 07:42:36 | Upraveno autorem (porovnej)

aaaa jeee
Uz zitra vyjizdim, jsem zvedav, jak budu behem zitrka fungovat v praci :) A pozitri touhle dobou jiz budu zapijet snidani krvavymi zady. Nebo mozna budu jeste hrat, to se uvidi :D

17.1.2012 08:50:28

to Sydo
Taky jsem chtěl včera vyjíždět . Bohužel musím ještě zítra odpoledne zařezávat v práci :(. Takže až pozítří ... bohužel.

17.1.2012 09:24:57

pivovar Želiv
Pro ty co jdou na exkursi toto informaci asi uslyší od sládka (majitele). Je to jediný "církevní pivovar" v republice a je hodně zajímavé absolvovat degustaci po prohlídce želivského kláštera. Po tom duchovnu v klášteře se člověk od pragmatického sládka dozví. že mniši (samozřejmě pouze novicové) tam chodí pomáhat na zátkovací linku, jsou to pěkní lenoši a babka z vesnice zazátkuje za směnu až čtyřikrát více lahví :)
A občas si taky rádi "loknou" jako za středověku :)
Ale někdo tady psal že měl ten pivovar problémy, tak kdoví jestli tam ještě původní majitel vůbec je.

17.1.2012 09:35:35

to Panzer
Pivovar skončil v roce 2009, píšou, že z důvodu zastaralé technologie a že se pivovaru nedařilo. V roce 2010 byla provedena rekonstrukce a stavební úpravy a koncem loňského roku byl znovu otevřen.

A myslím, že pořád patří řádu premonstrátů.

17.1.2012 09:48:06 | Upraveno autorem (porovnej)

křen
no asi jsem to měl nechat plavat, ale nějak se mně to dotklo nebo co, rozklíčoval jsem si to že tam nemám co dělat. radši než abych to dusil v sobě tak to ventiluju klidně i s tím že ze sebe udělám blbce a vysvětlilo se to a to byl můj cíl

ozzy co se týká české povahy myslím že to je jak zpívají Chinasky něco mezi němcema a rusama

17.1.2012 11:36:00 | Upraveno autorem (porovnej)

ad povaha
... něco mezi němcema a rusama ...
No potěš koště, to budu raději ten američan.

17.1.2012 11:40:59

ad povaha
kren, hvar: Panove, prosim Vas, nic jako ceska povaha neexistuje :) Vsechny ty reci o narodnich povahach jsou holy nesmysl, ktery se bohuzel hojne vyskytuje v mediich

17.1.2012 12:13:39

hvar
A to jsi abstinent týden? Já piju jen naprosto výjimečně a už celé roky jsem nucena v restauračních zařízeních omílat, proč tam vlastně chodím, když piju sodovku. Nebo k čemu je vlastně nealkoholické pivo. Kdyby mi každý dal místo těch řečí desetikorunu, tak už jsem si vydělala na auto. Na takové poznámky přece musíš být naprosto zvyklej.

17.1.2012 12:25:03

Klopik
nevíš, jak to vychází časově první den s večeří ? bude taky jen do osmi ? aby se to stíhalo ...

17.1.2012 12:35:03

jídlo
...zkusím domluvit u tech lidi co maji rezervovanou večeři na středu, aby se vydávalo až do 21:00 hod. to snad bude stačit.

Jinak upozorňuju divočáky řidiče, že jízda po dálnici bude jiná než posledních 10km do Želivi, takže nohu z plynu, ať vás netaháme po příkopách.

17.1.2012 13:11:19

Klopik
No já nevím, ale posledních 10 km alespoň nehrozí buzerovat a mlátit v Passatech. :-) Co si z loňska pamatuji (to ale svítilo sluníčko a bylo sucho), je to příjemná krajinka, přehledné zatáčky a dobrý výhled daleko dopředu, přímo vyzývající ke „sportovní“ jízdě ... přirozeně s rozmyslem. :-)

17.1.2012 14:02:47

Klopik
mě to auto stejně nejede, takže naše posádka by měla dorazit v pořádku =)

17.1.2012 14:56:21

Anderson + Hrabinho
Pro Andersona:
And here we go again, tyre discussion vol. 2 :D:D:D

Ja ti dam, holomku, :-D sportovni jizdu. :-D Kdybys mel zimni kola, tak mozna, ale jezdit na celorocnich v zime do hor, to je na povazenou. :-D Jeste ze uz je povinnost mit v zime zimaky :-P

Pro Hrabinha: Jsme na tom podobne, nase vysoce vykonne, sportovni vozidlo se zdvihovym objemem 1242 ccm se spise plazi nez jede, takze my snad zitra vecer dojedem taky v pohode.

18.1.2012 07:13:37 | Upraveno autorem (porovnej)

zima
když vidím že mě dojíždí oktávka tak dám nohu z plynu a nechám ho radši předjet kde to vyberu já než čekat kdy mu prdne v kouli

18.1.2012 09:39:28

telefon
Ahoj všichni,

do 12:00 hod. máte možnost mi sem ještě psát, pak budu na telefonu 775080027!!!

18.1.2012 09:47:13 | Upraveno autorem (porovnej)

zima
hvar:
To dělám i v létě a fakt to není pomalým autem. :-) Proč bych aktivně někoho nepustil před sebe (pokud je tedy kde), když mě dojel a evidentně teda chce jet rychleji? Než bych ho za sebou dusil a ohrožoval nás tak oba, tak ať si klidně dál jede svých 120 (nebo kolik mu je libo) a pro všechny to bude win-win situace. Na druhou stranu mi přijde neskonale bezpečnější jet 100 km/h sám, než se táhnout 90 km/h uprostřed „kolony“ 5 aut. :-)

Pitrs82:
Já bych nejel do hor, jel bych NA JIH! :-D

18.1.2012 10:23:58

Anderson
až doženeme ty němce a zvykneš si na asistenční systémy kolony ti nebudou vadit, samo to zastaví, rozjedede se to, když tě někdo předjíždí, dojíždí tak ti to na skle ukáže, řadit nemusíš akorát zatáčet tím debilním volantem a zmáčknout tlačítko kdyš chceš zaparkovat

spousta lidí říká že už by je nebavilo řídit, ale jak zkusej nechtěj jinak a má to třeba už mondeo, připlatíš 50 000 a šance že ty zaviníš nehodu je hrozně nízká

18.1.2012 10:32:44

klopík
od kolika budeš na místě?

18.1.2012 10:34:42

Vybíráme z Bazaru

World of Warcraft
World of Warcraft
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas