Twilight Imperium - EPIC GAME

Jak uz tu padlo v jedne diskuzi, rad bych si zahral v hodne (maximu) lidi tuthle 4X game (Tedy Explore, Expand, Exploit, Exterminate ... neplest z XXX :) ). Maximum znamena 6 (respektive 8 z rozsirenim), prozatim sme hrali maximalne ve 4 hracich a to neni tak EPIC jak by chtel. Herni material mam (zaklad i potrebne rozsireni - mimochodem pro znalce zakladu rozsireni prinasi novy set 8mi hlavnich strategickych karet, ktere vyrazne podporuji (aspon to tvrdi :)) konflikty mezi hraci), herni prostory mam (2x1m stul/desku, 8 zidli taky najdu, Kladno - vzhledem k vaze krabice a me citlivosti na ztraty hernich komponent, bych byl radsi kdyby vsechno co spadne na zem zustalo u me doma na zemi :), par hracu taky sezenu .. tak 2-4, podle terminu ... na 8 se ale nedostanu ani nahodou :) Takze zbyva najit nejaky vyhovujici termin (nejspis nejaka sobota od brzkych odpolednich hodin (po obede) do .. no proste dokud to nedohrajem.

Pozadavky ...
1) hmm, alespon castecna znalost anglictiny (textu neni malo, jakkoliv je ta anglictina jednoducha, a spoustu karticek (action cards, political cards) vidite jen vy ... slovniky mam, ale ... :) ).
2) chut zahrat si epickou ameritrash hru, ktera bude trvat tak odhadem 6+ hodin (ve 4ech jsme dohrali jednou za 2 hodky, ale to byl extrem)
3) cas na takhle dlouhou hru ... nejsem zavodni jidelna, takze svacinu sebou, pripadne se da objednat pizza, ci jine jidlo (funguje jidloservis)
4) slusne chovani ... nechci tam z toho pak mit kulnicku na drivi. Pripadni kuraci si pujdou nicit sve plice na balkon .. a ze je tam zima :)
5)?? Byla by dobra znalost zakladnich pravidel, ale pokud to nepujde jinak, muzu udelat nejaky vyklad (stejne uz si to sam vsechno nepamatuju) + nejake to ukazkove kolo ... akorat se pak o to prodlouzi cas dohrani a ja nebudu po hodinovem vykladu zbytek dne mluvit, si s vama budu dopisovat pomoci papirku :-DDD
6) posledni, ale rozhodne zasadni pozadavek .. chut se bavit ... nechci koukat 6+ hodin na otravene obliceje nekoho, komu nekdo jiny rozslapal babovicku ... eeee, Bitevni hvezdu ... vyjimka jsem ja, kdyz ji rozslapete me, pak si pujdu vedle urazene lehnout :)

Ostatni podrobnosti (jako termin) dohodneme pozdeji, az budou lidi :)

Pokud se akce ujme, nejsem proti usporadat cas od casu dalsi, "par" her doma mam.
11.2.2009 12:49:15

sakra jak ja vam zavidim:-)
ach jo....

11.3.2009 15:59:18

tak šup
malýho na tábor nebo k prodičům, manželce poukázku na víkend do wellness centra a hurá na Kladno ;)

11.3.2009 16:09:43

překlep
k rodičům

11.3.2009 16:10:01

:)
manzelku se synatorem vzit s sebou a vysadit je na Kladna v Aquaparku .. akorat se tam asi rozmoci :)

11.3.2009 16:44:59

TI3 Mega Pařba.. :D
Ahoj, chci se zepta, zda se neplánuje ( nezvažuje ) repete této akce. Minule jsem nemohl a mrzí mě to do dnes.. :(

20.10.2009 00:54:45

šel bych všemi deseti, ale
jsem z Litoměřic a nemám (a ani nemůžu mít auto - zdravotní problémy), jinak by nebyl problém s ničím.

20.10.2009 09:18:22

re:
No jelikoz uz mam v pracovne prece jen stul s kompem a par skrini na hry, tak uz se mi okolo stolu 8 lidi nevejde :) 6 maximalne ... by se muselo jinam :-D

20.10.2009 16:18:34

rbx

Siaron
a co vedle, tam jak byl na zemi pocitac? Kdyz jsi ho ted prestehoval do pracovny, tak tam teoreticky neni nic :-)

20.10.2009 17:01:40

To Siaron
Skříně na hry? :D Po naší návštěvě je už nebudeš potřebovat! :D Takže se ti tam 8 lidí vejde!...A problém vyřešen.. :)

21.10.2009 00:28:17

rbx
No pravda .. tam neni nic ... teda je tam bordel .. ale vysledne uz tam konecne po vymene podlah udelam obyvak :-D A ted tam neni ani poradne osvetleni, by sme museli hrat s baterkama, LOL :)

21.10.2009 11:58:02

sszgsa
to si odnesete hry i s tema skrinema ? :)

21.10.2009 11:58:22

To Siaron
Proč ne.. :D
Jinak, kdyby bylo nedostatek hráčů snad by semnou 2-3 lidi mohli dorazit. Vím, že to je náročné do místa ale hra v 8 lidech mě opravdu láká... :)

21.10.2009 23:54:43

TI3
jestli plánujete hraní v hódně lidech, rád bych se přihlásil:-)
TI3 mě hrozně bavilo

22.10.2009 00:07:50

Velké hraní
Kdyby byl problém s místem, můžu se zaptat kamaráda. Hrajeme u něj hry a je tam hafo místa ale musel by stím souhlasit. Tak já se ho zeptám a když tak by jste mohli přijet do Liberce! :D Alespon by konečně tohle město poznalo pořádnou galaktickou pařbu! :D

22.10.2009 20:27:19

Hrabosh

sraz RR
TI i s různými rozšířeními budeme hrát 6.-8. listopadu 2009 na srazu Relative Range (viz samostatná akce).

3.11.2009 13:43:15

TI3
Tak jsem se ptal kamaráda a u něj jde udělat pořádnou akci. Proto se chci zeptat, zda by někdo měl zájem. Termín bych stanovil až pak dohodou. Zatím mám jen základní hru ale pokud budete mít zájem a bude nás celkem 8 tak ex. dokoupím. ( stejně kolem ní jen mlsně chodím.. :))
Je to v Liberci a zatím nás je cca 4 - 5 lidí.. Tak napište at se dohodneme..

9.11.2009 14:12:32

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: The Card Game - sbírka + bindery
Star Wars: The Card Game - sbírka + bindery
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas