Twilight Imperium - EPIC GAME

Jak uz tu padlo v jedne diskuzi, rad bych si zahral v hodne (maximu) lidi tuthle 4X game (Tedy Explore, Expand, Exploit, Exterminate ... neplest z XXX :) ). Maximum znamena 6 (respektive 8 z rozsirenim), prozatim sme hrali maximalne ve 4 hracich a to neni tak EPIC jak by chtel. Herni material mam (zaklad i potrebne rozsireni - mimochodem pro znalce zakladu rozsireni prinasi novy set 8mi hlavnich strategickych karet, ktere vyrazne podporuji (aspon to tvrdi :)) konflikty mezi hraci), herni prostory mam (2x1m stul/desku, 8 zidli taky najdu, Kladno - vzhledem k vaze krabice a me citlivosti na ztraty hernich komponent, bych byl radsi kdyby vsechno co spadne na zem zustalo u me doma na zemi :), par hracu taky sezenu .. tak 2-4, podle terminu ... na 8 se ale nedostanu ani nahodou :) Takze zbyva najit nejaky vyhovujici termin (nejspis nejaka sobota od brzkych odpolednich hodin (po obede) do .. no proste dokud to nedohrajem.

Pozadavky ...
1) hmm, alespon castecna znalost anglictiny (textu neni malo, jakkoliv je ta anglictina jednoducha, a spoustu karticek (action cards, political cards) vidite jen vy ... slovniky mam, ale ... :) ).
2) chut zahrat si epickou ameritrash hru, ktera bude trvat tak odhadem 6+ hodin (ve 4ech jsme dohrali jednou za 2 hodky, ale to byl extrem)
3) cas na takhle dlouhou hru ... nejsem zavodni jidelna, takze svacinu sebou, pripadne se da objednat pizza, ci jine jidlo (funguje jidloservis)
4) slusne chovani ... nechci tam z toho pak mit kulnicku na drivi. Pripadni kuraci si pujdou nicit sve plice na balkon .. a ze je tam zima :)
5)?? Byla by dobra znalost zakladnich pravidel, ale pokud to nepujde jinak, muzu udelat nejaky vyklad (stejne uz si to sam vsechno nepamatuju) + nejake to ukazkove kolo ... akorat se pak o to prodlouzi cas dohrani a ja nebudu po hodinovem vykladu zbytek dne mluvit, si s vama budu dopisovat pomoci papirku :-DDD
6) posledni, ale rozhodne zasadni pozadavek .. chut se bavit ... nechci koukat 6+ hodin na otravene obliceje nekoho, komu nekdo jiny rozslapal babovicku ... eeee, Bitevni hvezdu ... vyjimka jsem ja, kdyz ji rozslapete me, pak si pujdu vedle urazene lehnout :)

Ostatni podrobnosti (jako termin) dohodneme pozdeji, az budou lidi :)

Pokud se akce ujme, nejsem proti usporadat cas od casu dalsi, "par" her doma mam.
11.2.2009 12:49:15

epic
Ajaj, to bych si zahrál fest, ale mám fofr v práci a musím začít psát diplomku, takže jedno odpoledne je celkem zásadní, nicméně je to výzva. Rozhodně si to nechám projít hlavou, pořádné AT řežby není nikdy dost.

11.2.2009 12:56:46

re:
tak ono to nebude tenhle tyden, ani pristi (svatba) .. ja myslim ze lidi se nahlasi mozna celkem rychle ale nez se najde vhodny termin, ktery vyhovuje vsem (vetsine), kdovi jestli to nebude duben-kveten ... brezen by me celkem prijemne prekvapil :)

11.2.2009 13:03:22

to Siaron EPIC GAME:-)
rád bych využil tvou nabídku a přihlásil se do řady možných hráčů. Byli by jsme dva, bohužel jsme tuto hru nikdy nehráli, ale hrozně by nás to lákalo zkusit. Oba nekuřáci:-)´
problém je s časem jelikož dělám na směny, tak musím znát datum dost dopředu.

11.2.2009 13:19:35

termin
ja myslim ze s terminem bude problem trochu obecne .. nedelam si iluze o naivnosti snahy synchronizovat 8 z 8mi lidi .. trochu doufam ze se ozve lidi vic (treba tak 10-12 vcetne tech co sem schopen dat dohromady ja) a z tech uz se tech 8 na nejaky termin dohodne a zbytek treba zase na nekdy jindy, kdyz bude zajem. Ted jsem navic koukal ze se tu objevila ceska pravidla alespon na zaklad, tak jejich prelouskani nebude pro ucastniky uplne naskodu aby meli aspon nejaky zaklad :)

11.2.2009 13:24:07

Epic
Kladno je fakt z ruky :-/ Kde se ta varianta Epic dá najít?

11.2.2009 15:12:00

Eyron
Já to pochopil tak, že nejde o variantu, ale že bude hodně lidí, takže to bude hra epických rozměrů.

11.2.2009 15:18:11

rbx

Siaron
Ja bych rad prijel. Nekurak. Hru neumim, ale sci-fi mam rad. A do Kladna to neni ze Svinar take tak daleko. A az dam doma na zahrade dohromady zastresene sezeni, tak bych neco takoveho rad udelal i u sebe. Spalo by se ve stanech na zahrade.

11.2.2009 16:02:10

Eyron
Tak trochu jak psal Sydo .. rozsireni shattered empire prinasi komponenty pro dalsi 2 hrace a dost materiralu na vesmir o dalsi vnejsi kruh vetsi ... takze se tam tech 8 hracu vejde - samozrejme krome dalsich veci, jako jsou minova pole, anti-fighter barage destroyeru, ktere jinak v podsate nikdo nepouzival, rasove specificke technologie, orbitalni kolonie a industrialni komplexy, elitni vysadkare, nove technologie, nove rasy (je tam jedna co zacina s death starou :))) ) atd atd.

11.2.2009 16:13:07

rbx
proto jsem psal u bodu 5 otazniky ... ono v podstate ani moji hraci to nehrali tak dlouho, ze stejne vsechno zapomneli ... ale aspon prolitnout ty pravidla by si kazdy mohl :)

11.2.2009 16:14:42

8 player variant
Si dovolim jeden odkaz, snad me Zeus nezabanuje :) .. snad to tim bude jasne http://www.boardgamegeek.com/image/183610

11.2.2009 16:18:33

To Siaron
Nechci nic slibovat, jsem až z Liberce, ale kdybych věděl datum tak bych pak dal vědět.Jsem student takže můžu prakticky kdykoli.Možná bych sebou mohl vzít ještě jednoho resp. dva lidi.Ale zatím bez záruky.Rozhodně bych si chtěl zahrát a 6+ je pro mě sen!:D

11.2.2009 16:21:55

hra
Překecali jste mě, pokud je volno, jel bych :)

12.2.2009 09:27:44

Kolouch

EPIC
Hlásím se, jsem ze Žatce, tzn. do Kladna dojedu za 3/4 hodiny, pokud by to byl duben/květen, jak padlo v diskuzi, bylo by to ideální. TI3 jsem hrál několikrát, tzn. základ pravidel snad mám.
Pokud by ještě bylo volné místo, kontakt je libor.kuffa@gmail.com

12.2.2009 11:29:28

galaktická bitva
Co termín 28.2.?

12.2.2009 11:42:05

přihláška
Taky se hlásím, z Roudnice je to zhruba stejný kousek jako ze Žatce :) Jenom nevím jak s autem, přinejhorším to vezmu přes Prahu, no :) Hrál jsme zatím jenom základ, ale ta expanze nemůže být o tolik jiná. Čistě hypoteticky bych mohl přivést jednoho dalšího. 28.2. zatím můžu. kontakt vlachynsky(zavinac)centrum.cz, icq#54039605

12.2.2009 12:47:46

Jsem prijemne prekvapen
kolik lidi se v tak kratke dobe dobe ozvalo :) Padl tu prvni navrh na termin ... 28.2. Z meho pohledu by to slo, termin me potvrdili i dalsi 2 lidi z meho herniho "tymu". Tudiz 5 mist u stolu zbyva volnych. Abych byl co mozna nejspravedlivejsi, na dalsi mista jsem napsal zajemce tak jak se hlasili (prozatim jen je, bez dalsich hracu ktere by pripadne mohli vzit s sebou). Prosim tedy by jednotlivy zajemci odsouhlasili termin (28.2. od 1? od 2?) a poslali me na sebe nejaky kontakt, nebo naopak dali vedet ze se jim to nehodi a uvolnili tak misto dalsim pripadnym zajemcum :-P

Cili pracovni list:

1)Siaron
2)Siaron
3)Siaron
(kdyz budu hrat za tri, mam vetsi sanci vyhrat, to je fer :-P)
4)Boldrick
5)Rbx
6)Sydo
7)Kolouch
8)Schmudla

12.2.2009 17:17:07

hraní
myslíš že bych mohl zabrat ještě jedno tvoje místo, když to nepůjde, neva.

kdo pojede z Prahy můžu ho vzít.

12.2.2009 17:40:04

Dohadování herních setkání
Ahoj,

na základě této diskuse jsem založil nové diskusní fórum "Hledám(e) spoluhráče". Dostupné přes horní menu "Diskusní fóra".

12.2.2009 19:34:10

boldric
Tak to zalezi jak to myslis :) Pokud se nejake misto uvolni je samozrejme k dispozici dalsim, jelikoz si byl prvni kdo psal ze by mohl vzit i dalsiho, tak je nejspis i tvoje, ale kdyz uz jsem vytelefonoval zname a oni me odsouhlasili termin a jsou cely nateseni na 8mi hru TI, tak jim ted tezko budu volat, at nejezdi, ze dorazi nekdo jiny misto nich :-P Snazil jsem se to nejak kulantne rozhodit aby se dostalo na kazdeho kdo se ozval s tim ze addony jsem ponechal do zalohy ... osobne myslim ze vsem se to hodit nebude, tak je velka nadeje ze misto bude :) Pokud jde o misto na koukani (nekoho bavi i to), tak se tu jeste neco na sezeni najde, ale nemam vilu, takze i tech 8 lidi v jedne mistnosti je tak tak (a hlavne ten stul neni nafukovaci) :)

12.2.2009 20:39:17

Zeus
Dobrej napad .. jestli to je v tvych silach, tak tu diskuzi muzes presunout tam :)

12.2.2009 20:39:46

to Siaron
Ok, já myslel, že jsou volná, nevadí

12.2.2009 22:04:25

Presunuto
Jak jste si jistě všimli, přesunul jsem :-P

12.2.2009 22:21:27

Boldric
sem si asi mel odpustit tu radoby vtipnou hlasku ... proste sem se tam napsal trikrat protoze ja + 2 a ty dva tu nejsou a jejich jmena vam nic nereknou, tak jsme je tam nepsal .. navic kdybych rekl, ze jeden z nich je Satan, pulka lidi se zase odhlasi :)

12.2.2009 22:35:50

epic
28. se mi hodí, dal bych. Kontakt mám v profilu, telefon pošlu po mailu, pokud se hra nakonec uskuteční. Ale nikdy jsem TI3 nehrál, pravidla si samozřejmě přečtu, ale pár kol asi budu koukat jak z jara, takže pokud by to vadilo, přepustím místo u stolu zkušenějším.

12.2.2009 23:06:21

to sydo a Siaron
já taky budu hrát poprvé, tak to vypadá, že Siarona čeká takové malé školení;-)

12.2.2009 23:27:45

Vybíráme z Bazaru

Slovoslet (CZ)
Slovoslet (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas