Praha

Mám k dispozici klubovnu v Praze 8 Bohnicích hrajeme nepravidelně jednou týdně, kdo by ste měl zájem je možné hrát i dvě hry zároveň. 

14.2.2009 21:43:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Pokud by jste měli zájem hrajeme v Praze 8 Bohnicích kde mám k dispozici klubovnu i se sociálním zařízením, hrajeme jednou za týden odpoledne. 

15.6.2021 12:37:28

Poptáváme spoluhráče – Praha I.P. Pavlova - příjemné prostředí. Můžeme často v týdnu i o víkendu.

 

Hry, které máme a chceme hrát:

 

Vampire The Masquerade : Rivals ECG 

Panství Hrůzy – komplet vše

Arkham Horror LCG – máme zatím první cyklus

Pán Prstenů LCG (máme hodně cyklů)

Imperial Assault - hodně rozšíření

Běsnění Drákuly

This War is Mine

Pandemic Legacy rok 1

Battletech CCG

Bloow Bowl

Po stopách zločinu

 

 

Co bychom chtěli ještě hrát:

 

Android Netrunner LCG

Arkham Horror 3. edice

Nemesis

Frankeinsteinovi dědicové

Time Stories

X-Com

Space Alert

Star Wars Rebelie

Star Trek CCG 

Star Wars CCG

 

a sem tam něco dalšího…

1.7.2021 21:41:39

Někdo zítra na Battlestar Galactiku, od 15:00 nejspíš v Geekarně? Je nás zatím asi 3-4.

FB událost https://fb.me/e/3nuBhplwB (případně mně)

6.5.2022 11:11:06

V pondělí 11. 7. hrajeme v Geekárně od 17:00 #Scythe. Budou se vysvětlovat pravidla, takže vhodné i pro začátečníky.

Edit: Už máme plno!

8.7.2022 10:34:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, chce se někdo občas přidat na hraní střetu civilizaci? Hrajeme tak jednou za 14 dní.  Většinou v Holešovicích nebo gekarna.

13.7.2022 23:44:55

Zdravím dobrodruhové!
Naše skupina hledá nového hráče do DnD 5e homebrew kampaně.

Jsme parta 6 pohodových lidí (5 + já DM), která se schází jednou za 14 dní o víkendu (většinou v sobotu) u mě doma v Praze od 13:00 do cca 19-20:00 na sezení. On-line nehrajeme nikdy, všichni upřednostňujeme osobní kontakt.

Hraje se druhá homebrew kampaň, co navazuje na předešlou, která se hrála tři roky. Postavy jsou momentálně na 8. úrovni a máme za sebou 17 sezení po 1 roce. Momentálně máme letní pauzu a plánujeme začít někdy koncem léta (konec srpna nebo začátek záři).

CO HLEDÁME:
• Hráče, který dokáže respektovat ostatní a chápe co je to Team play.
• Hráče, který to bude brát zodpovědně a nebude mít problém s pravidelnou účastí na sezeních.
• Hráče, který se zamyslí nad postavou tzn. původ, motivace atd. Ale žádná slohovka na tři stránky… Naučit se, jak fungují pravidla a jeho postava.
• Nemáme problém přivítat mezi sebe i začátečníka, důležitá je ochota ohledně věcí, které jsem zmínil v předešlých bodech.

CO NABÍZÍME:
• DM s dlouho letou praxi, který do přípravy hry a světa investuje hodně svého volného času a záleží mu na každém hráči!
• Homebrew kampaň se zajímavou historií, kterou budeme hrát ještě alespoň rok.
• Poměrně rozsáhle homebrew pravidla, jejímž cílem je drsnější a realističtější zážitek ze hry.
• Většina FEATS má rework a Great Weapon Master, Sharpshooter nebo Luck nejsou tak, už jednoznačná volba. Plus několik nových FEATS.
• Určité classy mají taky rework, protože byli vyloženě slabé napr. Sorcerer ma additional spells podobně jako v Tasha. Jiné mají nerf kvůli extrémní OP ability napr. Path of the Tottem Warior - Tottem Spirit/Bear.
• Poměrně rozsáhla sbírka zajímavých terénu a figurek.
• Důraz na pozadí postav – s každým se snažím probírat tvorbu postavy. Jakou měla minulost, co ji inspiruje, jaké má vztahy s rodinou a proč se vydala na dobrodružnou cestu.
• Příjemnou atmosféru a fajn lidi kterým záleží na dobrém sezení.

Kontakt: j.frankovsky11@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/kubec.jakub/

16.7.2022 17:10:24 | Upraveno autorem (porovnej)

ahoj, je tu někdo z P2/P10 na občasné hraní, ideálně pár? :) Respektive já a přítelkyně bydlíme nad Grébovkou, tak nějaké bližší okolí. S parťáky přes půl Prahy už totiž vím ze zkušenosti, že se vidíme jednou za uherák. Kdyžtak napiš do zprávy :)

21.7.2022 15:21:30

Zdravím všechny nadšence do deskovek :).

Rád bych touto cestou našel partičku na snad pravidelné herní sešlosti. Sic pár lidi, se kterými nyní hraju, znám a mám, ale nejsou to takový blázni do deskovek jako já, takže se nám daří scházet spíše občasně.


Tudíž hledám partičku, která má deskovky stejně ráda jako já, se kterou by se dalo přitom i dobře pokecat a která by se dokázala scházet o víkendech nejlépe 1-2x za měsíc. (A pokud by jste k tomu ještě měli co říct k PC hrám, VRku a všem takovým těm “nerdím” věcem… tak to by byla jen super třešnička). 

EDIT - Pokud jste na tom stejně jako já, víceméně “sólo” a hledáte nějakou partu, tak se nebojte a klidně taky napište, pokud by nás bylo dostatek, můžeme zkusit složit partičku novou :).


Něco málo o mě - již se tímhle dungeonem, nazývaným Real Life, nějaký čas potloukám, přesněji 30 let… nebo snad 30 levelů? Samozřejmě nyní obývám malebnou vísku jménem Praha a lidé říkají, že když mě něco baví, tak je prý se mnou dokonce i zábava (ale kdoví, třeba to jsou jen klepy místních štamgastů). Jinak ve své špeluňce snad i nějakou menší sbírku her mám, kterou rád ke hraní propůjčím Vám :P … A snad i případný úkryt pro hraní bych byl schopný poskytnout (pozn. - pivo se tu najde vždycky).

Tak tedy, pokud jsi to můj milý případný budoucí spolupoutníku dočetl až sem, tak jsem tě asi něčím zaujal (ač teda moc netuším čím…, mrk mrk :P). Tudíž neváhej a napiš :).

24.7.2022 19:20:36 | Upraveno autorem (porovnej)

31.7.2022 15:50:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Chybí nám 1 hráč na střet civilizací klidně nováček, nejspíš na zahradním městě od 16:00

9.8.2022 06:38:19

Drakkenheim už neexistuje. Město zasažené padající hvězdou se utopilo v smrtícím infernu.  Následný chaos znamenal tisíce a tisíce zničených osudů a královstí rozervané na kusy. O patnáct let později je Drakkenheim jen bezútěšnou městskou pustinou zamořenou magií z jiného světa a děsivými příšerami. Jako mrtvola hnijící na slunci, přitahuje i Drakkenheim supy v podobě znepřátelených organizací a frakcí, kteří se snaží urvat svůj díl masa z tohoto padlého giganta. V jeho temně purpurových hlubinách čeká fantastické bohatství, ztracené znalosti a mocné artefakty na ty, kteří jsou dostatečně odvážní nebo pošetilí, aby se vydali do ruin.  Avšak ani ti, kteří přežijí nebezpečí Drakkenheimu, se nemusí vrátit  nepoznamenaní jeho hrůzami.


Hledáme dobrodruhy pro zhruba roční DnD 5e kampaň (1-13 lvl) podle neoficiálního modulu. Hrát se bude od podzimu jednou týdně ve všední den večer v Praze (kousek od metra). Protože k úspěšné dlouhodobé kampani bohužel nestačí jen dostatečná odvaha/pošetilost, od případných dobrodruhů se očekává i:


1) Dostatek volného času pro osobní účast na sezeních. Pokud máte každý týden opravdu napnutý program nebo třeba časté delší pracovní cesty pak bude koordinace hraní s ostatními velmi obtížná. 


2) Respekt k ostatním, nesobecký týmový přístup a schopnost dělat ústupky a kompromisy. Kampaň nebude ve stylu Pána prstenů, kde je jasně dáno, že Sauron je bídák a Gandalf je kámoš. Drakkeneim nemá jasné dobro a zlo, je to směsice různých často protichůdných zájmů organizací, hráčských i nehráčských postav. Schopnost dohodnout se v družině na společném postupu je proto naprosto zásadní. 


3) Ochota vytvořit si pozadí postavy (background) a podle toho ji hrát. Minulost postav a jejich motivace jsou důležitým prvkem kampaně. Stejně důležité jsou i vztahy s nehráčskými postavami a frakcemi. Hráč, kterého nebaví RP rozhovory a má rád pouze bojová střetnutí s co nejkratšími prodlevami mezi nimi, by se mohl v některých sezeních docela nudit.


4) Schopnost porozumět textu v angličtině. Přestože hra bude probíhat výhradně v češtině, samotný modul a jeho materiály jsou v angličtině.
Pokud vás výše uvedené body neodradily a rádi byste se ponořili do temného lovecraftovského světa  Drakkenheimu, pak nabízím k nahlédnutí  stránku, kde se (v sekci setting) můžete dozvědět více podrobností o kampani a zároveň si vyzkoušet i tu angličtinu. :) 

https://www.worldanvil.com/w/purpurove-mesto-sycek

Pokud máte zájem, najdete tam také na mě e-mailový kontakt.

Zrezavělá brána do Purpurového města je pootevřená, stačí udělat první krok do temnoty.
 

9.8.2022 20:31:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Jsem z Moravy, jezdím nepravidelně do Prahy a často jsem tu na 2 dny. Večer bych rád zahrál. Konkrétně zítra jsem k dispozci. Zahrál by někdo?

Jsem spíš na Eura - momentálně Brian Boru, Král je mrtev, Duna, ale zahraju skoro cokoliv

5.9.2022 16:28:18

Nehledá někdo dva nováčky na hraní RPG? Ideálně D&D, Vampire the Masquarade, Shadowrun, něco cokoliv jiného?  Jsme pár bydlíme v Troji.

3.11.2022 22:41:19

Někdo na hraní v úterý 22.8.? Mohu cca od 14 hod až do večera. 

18.8.2023 17:34:00

Někdo na hraní v úterý 22.8.? Mohu cca od 14 hod až do večera. 

18.8.2023 17:34:01

Poptávka Praha – Vampire Chapters (hru mám)

11.9.2023 19:32:07

Aktualita - Mafcon 2023 se blíží

Mafcon 2023 se rychle blíží a proto pár aktuálních informací. 

Bohužel článek musím dát sem, neboť pokrytectví zástupců Zatrolenek dosáhlo nového levelu. 

  • Přihlašování je stále možné, aktuálně je nás 63. Pokud se chcete přihlásit můžete mi napsat SZ nebo na Facebook, kde mě najdete jako Michal Mach. 
  • Napište mi, jakou hru by jste si chtěli zahrát, pokusím se zajistit, na základě požadavků doladím nabídku s vydavateli.
  • V sobotu po obědě proběhne panel s pořadateli, na téma jak se akce líbí, co by jste rádi příště a všeobecně pokech o hrách.
  • Spousta her ze sbírek jednotlivých účastníků :) 
  • Z mé sbírky je možno si zahrát například, Tsukuyumi, Rising Sun, Dark Ages, Successors, Nemesis a Nemesis Lockdown, Věc, FireFly, Kanban, Battlestar Galactika, Blood Rage, Space Station Phoenix, Mosaic: A story of Civilization, Ve svitu půlměsíce, Neznámou planetu, Twilight Imperium a přes 200 dalších pro malé a velké holky a kluky.

Těšíme se na setkání s vámi.

Původní článek s odkazem

1.10.2023 20:13:28

Ahoj,

chtel bych poradne prohnal hry z me sbirky a rad bych touto cestou nasel nekolik hracu z Prahy nebo blizkeho okoli(spise severni cast), kteri by mi s tim pravidelne/nepravidelne pomohli(nebranim se samozrejme ani jinym hram). Pokud by se nas seslo vice, mohu zalozit i WA skupinu. Kazdemu rad odpovim. :)

24.10.2023 17:43:55

Ahoj, nenasel by se někdo na hraní w40k (Praha)? mohu dnes od 17:00 do večera.

26.10.2023 13:05:32

Ahoj, 

 

jsem nově v Praze a hledáme skupinu, kam bych se mohl přidat ke hrání her a třeba touto formou poznat i nové kamarády.

Co se týče her tak nemám preference. Neám zkušenosti s DnD (pokud se nepočítá Baldurs Gate 3).

 

Ročník 97, vš vzdělání

 

Budu rád, když se mi ozvete.

Tadeas

30.10.2023 15:45:29

Ahoj,

touto cestou hledám nové hráče/hračky v Praze v okolí Lhotky/Kamýku na pravidelné hraní cca 2 - 4x do měsíce. S výběrem her by neměl být problém, sbírku mám dostatečně velkou a baví mě hrát prakticky vše. Čas mívám většinou některé všední dny po práci a sem tam o víkendu. Místo mohu také zajistit, ale první setkání bych viděl na neutrální půdě. Někdy by se ke hře připojila i partnerka. 

Při zájmu mi prosím pošlete zprávu.

Díky 

7.1.2024 22:18:40

Vybíráme z Bazaru

Death may die - extras + comics vol. 2
Death may die - extras + comics vol. 2
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas