Praha

Mám k dispozici klubovnu v Praze 8 Bohnicích hrajeme nepravidelně jednou týdně, kdo by ste měl zájem je možné hrát i dvě hry zároveň. 

14.2.2009 21:43:59 | Upraveno autorem (porovnej)

...

Máme whatsapp skupinu na domlouvani hraní v Praze, kdyztak přidám

20.2.2020 18:35:22

Reakce

Klidně bych šel, ale nehrál jsem...

20.2.2020 18:36:27

Doplneni herni skupiny
Ahoj,

rad bych doplnil nasi herni skupinu o 1-2 hrace. Schazime se v Letnanech, vetsinou ve stredu, ale operativne i jine dny (vzdy domlouvame pres email) cca od 17-18 hod. Kdyztak dejte vedet do zpravy.

23.5.2020 14:43:36

Praha 10 i jinde
Hledám 1-2 lidi na hraní deskovek, jako třeba dice forge, scythe, divukraj, anachrony, its a wonderful world, mars teraformace, nájezdníci ze severu a jiných kvalitních kousků, nebráníme se ničemu.

Já + přítelka, někdy sám, někdy spolu, Věk: kolem 30. Jsme mobilní, pokud by to stálo za to, dojedeme i dál.

23.5.2020 21:47:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Geekarna - dnes 20:00
Ahoj, nechce někdo
na Railwasy of the World - Canada.
Jsme zatím 3.

27.5.2020 13:27:15

KeyForge

Ahoj,

hrajete někdo KeyForge. Bylo by fajn po pár týdnech, co jsem piloval taktiku na ženě a online a kupoval decky zahrát si zas někým dalším. :-) Případně mohu zasvětit, vysvětlit, půjčit deck.

2.6.2020 20:13:36

Hledáme fájn hráče pro DnD 5e
MOMENTALNE UZ JSME FULL

Ahoj všem :)

Takže, hledáme 1-2 fájn hráče k hraní naši nové kampaně DnD 5e pravidel, které jsou lehce homebrow. Měl bys hlavně chápat že hra se netočí kolem jednoho člověka, ale jde o společnou zábavu :)

Jinak jsme parta fajn lidi co hraje spolu už 2 roky jednu kampaň v Praze, ale já jako DM už potřebuji vážnou pauzu a proto jiný spoluhráč bude začínat svojí kampaň.

Důvod proč hledáme hráče je ten, že jeden náš spoluhráč bohužel opouští ČR natrvalo :(

Hrajeme převážně každý druhy týden, ale v lete je to dost nepravidelné, protože každý má dovoleny a jiné aktivity, které v zimě nejde dělat.

Věkový průměr skupiny je něco kolem 30ti a znalost pravidel není nutnost, ale určitě příjemnou výhodou. :)

Pokud vás inzerát zaujal a chcete se na cokoliv dotázat, tak mě neváhejte kontaktovat. :)

24.6.2020 16:48:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Těžší euro
Nedal by někdo něco poradnyho v neděli / pondělí? Možno u nás v kanclu - Žižkov

4.7.2020 12:30:40

New Angeles, Trickerion
Kdo by měl zájem hrát, pošlete mi zprávu, prosím.
Už jsem to něměl dlouho otevřené a nadešel čas.

31.7.2020 13:51:47

Talisman, Gloomhaven, Lotr LCG atp.?
Někdo na zmíněné případně něco dalšího? Praha ideálně 2x do měsíce na pivo a pár her :).

13.8.2020 12:48:35

Hledám 2-3 pohodové spoluhráče - Praha
Edit - nalezeno, děkuji.

23.8.2020 21:30:41 | Upraveno autorem (porovnej)

etg

Praha 11
Hraje nekdo pravidelneji na Jiznim meste?

11.9.2020 13:40:03

Desítky deskovek!
Ahoj,
26. září budeme v Kasárnách Karlín pořádat akci, na které budeme s Městskou knihovnou půjčovat desítky deskovek zadarmo – hru si můžete vzít na nádvoří, dát si k ní drink, nechat si poradit s pravidly… Další info je na facebookové události tu :) –> https://www.facebook.com/events/752915478829026/.

14.9.2020 15:47:46

Skupina stejně naladěných lidí
Jsme dvě holky, amatérské hráčky, co by rády oprášily klasické hry, nejlépe ve skupině pár lidí, klidně i pravidelně, k tomu zakously něco dobrého k jídlu atd... nebráníme se i hrám, co neznáme, ani prší! Vstup je tác chlebíčků. Hrát můžeme i u nás v Nuslích

pozn. kdyby nám to jó nešlo, máme i wifi a alkohol

16.12.2020 00:38:42

Kostková hra

Našel by se tu někdo, kdo by chtěl otestovat novou kostkovou hru, která ještě nebyla uvedena na trh a dát mi zpětnou vazbu? Herní podklady pošlu, nutno zakoupit si dvě dvanáctistěnné kostky. Děkuji

29.12.2020 11:50:42

Gloomhaven - Praha
Někdo z PRAHY k pravidelnějšímu hraní hry GLOOMHAVEN?
Vypadl nám JEDEN hráč. Jsme zhruba v půlce kampaně.

Vzhledem k velikosti hry hrajeme u nás doma (Praha 7), obvykle o víkendu, většinou se to celkem protáhne i do večera ????
Pokud nemáte zkušenosti, nevadí, hru můžeme naučit - bylo by ale fajn, abyste věděli, do čeho jdete.
Pokud Vás to i tak nebude bavit, svět se nezboří. Hlavně to chce smysl pro humor a dobrou komunikaci. Kdyby měl někdo zájem, pište SZ. Díky.

18.2.2021 22:06:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Barrandov

Ahoj,
hledáme jednoho až tři hráče, kteří by doplnili naši herní skupinu pro pravidelné hraní 1x-2x týdně alespoň.
Nejlépe někoho, kdo:
a) je schopen sám si hru nastudovat (přečíst pravidla v předstihu čistě pro své základní povědomí o hře)
b) je ochotný studovat/učit se nové neznámé hry společně
c) rád sám vyvíjí hry a testuje nové
d) rád hraje hry všeho druhu, byť hledáme nyní primárně hráče na velké výpravné hry, kdy zkrátka chcete tu hru hrát opakovaně (ať již kvůli atmosféře, tak scénářům).

Scházíme se většinou na Barrandově.
Radek

19.2.2021 01:10:09

Shadows of brimstone: Forbidden Fortress
Zdravím spoluhráči a spoluhráčky,

Hledáme 1-2 zájemce o hraní SoB:FF, pořídili jsme základní hru,nyní v procesu barvení. Sháním spoluhráče s předstihem tak abychom se mohli naučit hru společně... Věk prozatímních členů skupiny 30 let, vítáme každého se zápalem, trpělivostí a smyslem pro humor a dobrodružství.
Preferovaná lokalita Praha 10. Herní prostor k dispozici u nás doma, není zrovna největší ale měl by být dostačující, nebranime se jiným návrhům.
Ideálně hraní alespoň jednou týdně, můžeme určitě hrát i jiné kousky ( v naší malé sbírce toho není moc: Star realms téměř kompletní, Citadela Deluxe, Boss Monster, Port Royal,Room 25, Dice town...)
Těšíme se na Vás

7.3.2021 11:28:39


Hledám 2 spoluhráče na dnes 14.4. na Panství Hrůzy – komplet vč. rozšíření. Praha

(Covid už se prodělal)

14.4.2021 11:28:29

Ahoj hráči.

Najdu někoho na pravidelné setkání a hraní jakékoliv hry? Hrajem převážně jen s přítelkyní méně složité hry a s bráchou občas zahrajeme něco složitějšího.

Mám skoro kompletní descent, scythe, civilizaci sid.hrdina v kostce, mars teraformace a spoustu menších her. Postupne přibývají, kdo má zájem napište jsem z Prahy Záběhlice, ale jsem mobilní ????

4.5.2021 20:48:58

Hleda se hrac, co by mel zajem si nezavazne v centru Prahy - ci nekde pobliz - zahrat par fajnovych deskovek, ten necht napise. Mam neco na profilu, kdyz vezmes neco ty, take se zlobit nebudu. :D Mista je dost i pro vice lidi. 

8.5.2021 03:18:29

Ahoj, někdo zítra od rána tak do 14:00 na deskovky? Praha Zahradní město, nebo klidně dojedu. Mám volno a nemám co dělat, her mám dost - mars teraformace, descent, through the ages atd

12.5.2021 10:26:59

Hledáme ještě jednoho hráče do nové DnD 5e homebrow kampaně.

Ahoj všichni !
Jsme 6 členná stála družina (5+DM), která bude v blízké budoucnosti začínat úplně novou homebrow kampaň od 1 lvl.
Tímhle hledáme ještě jednoho stálého hráče na pravidelné hraní. Hraje se v Praze(NE ONLINE) převážně každý druhy víkend od cca 13:00 do 20:00.

Co nabízime:
- Jsme parta nadšenců co chápe princip her na hrdiny a proč se sešli. Všichni táhneme za jeden provaz a de nám oto abychom si sezení užili. 
- Poslední kampaň jsme hráli málem 3 roky od 2 lvl do 14 lvl.
- Já jako DM se řídím hlavně pravidlem, že s velké části je moje zábava, zábava hráčů.
- Snažím se s každým hráčem podrobně projednat vývoj postavy, tak aby byl co nejvíc spokojen a uplatnil se v daném setupu kampaně.

Co hledáme:
- Hlavně hráče, který je vyrovnaný sám se sebou, chápe dobře TEAM PLAY a koncpet her na hrdiny - je to nakonec společné úsilí všech a každý jeden vytváři svím podílem přiběh a atmosferu.
- Zkušenosti s pravidly nejsou nutnosti, vše se da naučit, ale důležité je jen chtít.)
 

Start kampaně se plánuje cca nějak koncem léta s tím, že session zero bude nějak v pruběhu léta, kde bychom rádi udělali postavy, backgroundy atd.

  
Pokud vás to zaujalo anebo máte jakékoliv dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat.
FB: https://www.facebook.com/kubec.jakub/
MAIL: j.frankovsky@centrum.cz

6.6.2021 18:00:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,

je tu nějaká skupinka z Prahy, které by chyběl hráč nebo se mohl přidat na občasné / semi-pravidelné hraní? Zahraji si rád skoro cokoliv, případně poskytnu cokoliv z mého profilu.

Ne legacy / kampaně bohužel, mám doma dvouměsíční mimino takže nemůžu slíbit 100% pravidelnou účast :)

Díky!

Lachtan

11.6.2021 13:10:35

Ahoj, 

jsem na tom velmi podobně jako lachtan níže, akorát mému babátku je dnes 7 týdnů. 

Pracuji u náměstí Míru, bydlím na Praze 6. Cokoliv mezi by šlo, případně domluva. Rád poznávám jakékoliv nové hry, což se ukázalo jako velmi drahá záležitost, když si vše člověk kupuje. 

Případně mohu vzít něco ze své sbírky k hraní. Podmínkou je čistý stůl a občerstvení mimo dosah katastrofy. 

A prosím neohýbejte karty výbušných koťátek. Nebo raději jakékoli karty. ????

Budu se těšit!

14.6.2021 16:48:42

Vybíráme z Bazaru

Dobrodružné výpravy - Oklahoma
Dobrodružné výpravy - Oklahoma
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas