Ostrava

Ahoj lidi, nevím zda je tomu opravdu tak, ale zdá se mi že v Ostravě se až tak nic moc neděje. Takže bych se rád zeptal, kdo z Ostravy (a okolí) hraje jakou hru. Myslím, že by se tak dalo najít pár spoluhráčů a nebo se lépe rozhodnout jakou hru si pořídit, aby bylo s kým hrát. Díky
11.9.2010 07:15:16

to Vojta
Můžu donést Blood Bowl Team Manager, Gears of War, Wiz-War, Mage Knighta, Androida a podobné, tak si klidně řekni, co bys chtěl zahrát. Většinou to jsou hry pro 4, takže už nám stačí jen 1. Zkusím napsat pár lidičkám a určitě se někdo najde.
S časem je mi to celkově jedno, můžu dorazit dopoledne i odpoledne, podle toho, jak pojedou busy z Brušperka. Záleží v kolik budete moct vy a já se přizpůsobím.

10.4.2012 20:43:50

vikendovka
budu tam a na BB:TM se urco rad pridam, pokud zbyde misto... Pripadne i na Mage Knechta, pokud me ho nekdo nauci :)

10.4.2012 20:49:39

to Kew
S vysvětlením není problém, nebudeš první ani poslední :-)

10.4.2012 21:44:29

to Kew
Tak Vojta dorazí až odpoledne, kdy bys chtěl dorazit Ty? Já můžu klidně i dopoledne, jestli tam budeš. Mohli bychom klidně ve dvou zahrát Mage Knechta, pokud by se někdo další nechtěl přidat.

12.4.2012 19:26:50

Kadaver
Prijedu hned v patek, pokusim se uz na tech 18:00, mozna malicko pozdeji a pravdepodobne rovnou prespim. Co se tyce soboty, dopoledne bych si zahral turnaj v Carcassonnu a pak jsem zas volny, akorat kluci to chteji balit uz v 18:00, tak trochu bojim bojim :-/

EDIT: Jo a nebranim se ani Knightovi ve dvou ani tomu BB:TM.

12.4.2012 21:26:36 | Upraveno autorem (porovnej)

to Kew
Ty vyměníš Knechta za Zdechlinu (Carcass-onne), tak to je opravdu neočekávaný vývoj situace. V tom případě se zastavím až odpoledne, jak dorazí Vojta a donesu BB:TM a Wiz-War, abychom stihli do těch šesti něco zahrát... Knecht holt bude muset vydržet do příště.

12.4.2012 23:31:45 | Upraveno autorem (porovnej)

to Kew
Tak jsme se s Vojtou a Kainis dohodli, že dorazíme už po desáté dopoledne. Pokud Tě Carcassonne omrzí, tak se klidně budeš moct přidat, pokud tam nedorazí nějaký další amerikychtivý hráč. Knechta nakonec hrát nebudem, ale budu sebou mít Wiz-War, BB:TM a Gearsy, a zbytek fajnovek posbíráme z Korunkovské sbírky.

13.4.2012 08:59:41

Kadaver
olrajt, ja vim, jsem kaziamer, ale tenhle turnaj bych si fakt rad zahral. Skoda, ze nedorazite uz dneska. Tak aspon u neceho uvarim mozek s Delim :D

13.4.2012 11:29:15

Dominion Tour 2.6.2012 v ZáTaHu
KDH ZáTaH v Ostravě - Martinově (http://klubzatah.webnode.cz) pořádá 2.6.2012 od 9:00 místní turnaj seriálu Dominion Tour. Všichni příznivci hry Dominion jsou srdečně zváni. Po skončení turnaje zůstane klub otevřen pro volné hraní až do nočních hodin (takže i fandové jiných her si přijdou na své).
Více informací naleznete na http://www.dominiontour.cz/kalendar/ostrava-ii/.

Prosím všechny zájemce, aby svou účast potvrdili prostřednictvím přihlašovacího formuláře, našeho mailu, soukromou zprávou, či alespoň do diskuze u našeho klubu (http://www.zatrolene-hry.cz/klub/klub-deskovych-her-zatah-72/diskuse/dominion-tour-a-volne-hrani-2-6-2012-5655/).;-)

23.5.2012 13:25:58

Conquest of the Empire
Ahoj, má někdo z Ostravy nebo blízkého okolí tuto hru? Rád bych se s CotE seznámil blíže, díky

24.5.2012 13:49:42

Successors
Protože mi v klubu dnes odpadli všichni možní potenciální hráči, chtěl bych se zeptat nějakých Ostraváků jestli by si v nejbližší době někdo nechtěl zahrát Successors.
Co Venco ???

5.6.2012 17:18:59

Křen a Successors
Jdu do toho, už mám i dva lidi. Jsme tedy 4. Ideálně v Zátahu, oba jsou z Poruby. Prý kromě úterka a čtvrtku.
Takže?

6.6.2012 15:15:44

to Venca
To je sice fajn, ale zátah bývá právě vždycky v úterý. Zeptám se Honzy, jestli by se tam dalo slézt i některý den mimo. Ony jsou to totiž prostory jednoty bratrské.

6.6.2012 15:18:20

Křen
Buď mimo úterý a čtvrtku kdekoliv a dovedu 2 lidi, nebo v úterý v Zátahu, ale musel bys ještě jednoho sehnat.
U nás doma to bohužel nejde, máme malé měsíční miminko :-)

6.6.2012 15:31:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Karetní hra
Hra o trůny: Karetní hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas