Hradec Králové

Chodí někdo v Hradci někam pravidelně hrát (jednou, dvakrát za 14 dnů)? Rád bych se přidal k někomu. Většinou s přítelkyní hrajeme ve dvou, ale rád bych si zahrál ve více lidech. Nějaké typy?
23.11.2011 12:26:54

ValMor
To my se nebojíme.... jde spíš o to, že bychom zdržovali případnou neznalostí pravidel..... :-) ale tak uvidíme.... já (si myslim) chápu celkem rychle, tak bych se to pokusil okoukat za chodu :-D uvidim jak přítulkyně (ale taky je to hlava bystrá) :-)

23.1.2012 23:31:15

bugfoot
to ja se taky ucim pravidla az na miste. bez toho to nejde. a minule jsem hral 4 hodiny, aniz bych vedel, co presne muzu delat a nemuzu a malem jsem to i vyhral. takze se nebojte a budu rad, kdyz se zapojite hned, protoze jsou potreba lidi, na to aby se dalo aspon neco poradnyho hrat. vetsinou se pravidla vysvetlej a behem hry uz aspon kazdej chape co ma delat. nikdo nicim nezdrzuje. rad bych si zahral hru o truny a na to je potreba 6 lidi, aby to bylo naprosto idealni.

24.1.2012 07:36:33

duna
Andik mě upozornil, že hledáte někoho na Dunu. Kdyny bylo místo, chtěl bych do toho jít s vámi, ale rozhodující bude také termín. Pravidla neumím, ale učím se rychle :=).

24.1.2012 07:44:40

sasa
Ok pisu si te do seznamu :) Nabidl jsem nas gauc ... musim jeste zkusit plan jak hodne problematicky se ta hra vejde na stul (70*70 cm je trosku netipicky tvar :) ) No takze orientacne uz jsme 4 :) Jeste jsem obepsal par lidi tak uvidim kdo se chytne :)

Pravidel se neboj ta hra je ve skutecnosti hrozne jednoducha (i kdyz mam pocit ze tohle posledni dobou rikam na jakakoliv pravidla :D ) ... jediny problem je ze spatne rozhodnuti vede k tomu ze si taky tri hodiny poradne nezahrajes a jen sledujes plan (u BG je to normalni strategie :) )

24.1.2012 07:58:48

agent
Cos nepochopil na strategii "Vylodit se, sejmout co nejvic jinak barevnych nepratel, obsadit sva bodova mista a doufat ze te nekdo nesejme nez se dostanes k tahu" ?:)

24.1.2012 08:04:45

valmor
:) tohle jsem chapal dobre. rikam, ze to chvilku da a clovek to musi pochopit.

24.1.2012 09:38:56

Valmor...
no dobře... uvidíme na místě... jinak ještě pro jistotu, jedná se o "Poutníka" v Sokolovský ulici, jo? :-)
Co se týče Duny, tak tu bych mohl taky zkusit, ale asi sám, přítelkyně by na tohle asi nebyla :-)

24.1.2012 16:45:31

26.1.
Bohužel nedorazím, tak doufám, že se na ty Mage Knighty někdy dostanu.

24.1.2012 23:21:20

at to nepisu do nekolika zprav :)
Ha-kiss ... skoda tal snad priste :)

Bugfoot:Jj Sokolovska ... neda se tam ztratit :) Ad Duna jasne .... osobne znam pouze jednu holku kterou duna bavi a to je spis vyjimka potvrzujici pravidlo takze celkem chapu ale pokud se domluvime muzes se pridat neni problem :)

agent:no kazdopadne jsem ohledne Britannie trosku v soku ...cekal jsem ze tu hru doma budu mit spis na paradu anebrz ji nikdo nebude chtit hrat a zatim jsou reakce po dvou hrach s 6ti ruznejma lidma vcelku pozitivni na to ze to je hra uz na pomezi wargame :) Kazdpadne to me vnuklo napad koupit jeste jednu slozitejsi wargame .... tak ted uz jen odolavam.

24.1.2012 23:30:01

Poutnik
Dneska dorazim trosku pozdejc ... cca 18:30... zkuste to tam zatim domluvit kdo by co hral a kolik je hracu + postavit plan :)

26.1.2012 09:33:13

.
No, tak jsme tam byli a ok, docela jsme si i zahráli a příští tejden nás tam určitě uvidíte znova :-)

26.1.2012 22:23:04

Duna
Tak co vikend 4-5 unor a Duna? Mel by nekdo cas si zahrat ?:)

27.1.2012 07:54:10

ano
ja mohu oba terminy :)

27.1.2012 09:21:31

Duna
Taky bych nejspíš mohl, ale nemám o tý hře ani šajn.... pravidla jsem pročetl, ale z toho to člověk úplně nepochopí :-)
Tak pokud máte zájem o nováčka, tak dejte vědět, popř. se můžem domluvit ve čtvrtek v Poutníkoj

30.1.2012 12:59:43

Bugfoot
Pravidla to ma jednoduchy to pochopis celkem rychle :) jde jen o to aby byli hraci... zatim jsme teda 4 (kdyz budes chtit si zahrat i ty ) novacku bude asi vic :)

Jinak ve ctvrtek samozrejme aspon ja budu :)

30.1.2012 13:29:17

ctvrtek - poutnik
Jak to vypada s hraci ve ctvrtek? Bylo by dobry vedet na cem budem a co budem hrat a aby jsme hlavne neztraceli cas. A hlavne aby jsme to stihli dohrat. Tak pokud nas bude 6, tak dame truny a kdyz 5, tak se muze hrat ta galactika. Ja si truny jeste porad nezahral v 6 lidech.

30.1.2012 17:06:13

agen
Ja urcite jsem a Arten taky snad bude takze jsem stale standartne minimalne tri a tentokrat se pokusim dotahnout pritelkyni :)

30.1.2012 19:54:32

re
no tak fajn. tak jeste 2 a je to v suchu.

30.1.2012 21:03:07

ctvrtek
tak slecna pry taky pujde ... takze na 90 procent mame dalsiho hrace :)

30.1.2012 22:19:26

Poutník
Už od konce listopadu, kdy tu byl Poutník zmíněn, se snažím tam dostat, ale nějak se nedaří. :( Z komentáře, který ho popisuje jako euro-doupě mám tak trochu obavy... Těšil jsem se, že si tam vyzkouším nějaké hry před koupí či zahraji hry na které se s přáteli máme problém sejít. Těší mě, že je tu nějaká iniciativa k domluvám právě nad takovýma hrama.
Duna mě neskutečně láká (už dlouho přemýšlím nad výrobou), GoT bych si rád vyzkoušel, AH bych rád zažil se zkušenými hráči (nám to se ženou moc nejde/nepřišli jsme ještě asi na tu správnou taktiku), MoM bych také rád viděl v akci, na BSG bych nalákal i ženu, atd... :)
Uvidíme, možná mi to tento čtvrtek konečně vyjde a nic mi do toho nevleze...pokud dorazím, jsem rád, že vím na koho se obrátit ;)

31.1.2012 17:19:49

vikend s Dunou
Takze sobotu nemohu :( a pravdepodobne ani nedeli. Kamarad chtel pomoct na byte(rekonstrukce).

Budou tedy hraci na pristi tyden, nebo jakpak to vidite. Opravdu zajem mam, ale tenhle vikend proste nemohu. :(

1.2.2012 10:19:34

DUBino
Urcite se tam nekdy zastav :) S tim vyzkousenim her pred koupi to je mistne slabsi (maji sice cca 300 her ale az na par vyjimek to jsou standartni hry ) Pokud bys chtel se pridat na dunu tak sleduj tohle forum asi obcas budu davat navrhy a doufat ze to vyjde a najde se sest hracu :)

1.2.2012 10:26:10

andik007
nic se nedeje ... stejne to nevypadalo na dostatek hracu ... Tak to pro zacatek posuneme na dalsi vikend?:)

1.2.2012 11:06:52

agent
Tak anderson nedorazi pry nejaky mor ci co :/ Takze tak jako tak privez game of thrones ... jsme 4 takze kdyz sezeneme aspon jednoho cloveka tak dame truny a jestli ne tak pritahnu nejakou hru pro 4 dame ji

1.2.2012 19:13:22

ok
to je skoda. ten pocet 6 je opravdu zakletej. snad teda nekoho premluvime. aspon jednoho. hlavne zacit vcas. a pokud bysme nesehnali, tak bych dal neco podobnyho jako britannia. proste nejakou stredovekou wargame.

1.2.2012 20:13:19

Vybíráme z Bazaru

Slovoslet (CZ)
Slovoslet (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas