Hradec Králové

Chodí někdo v Hradci někam pravidelně hrát (jednou, dvakrát za 14 dnů)? Rád bych se přidal k někomu. Většinou s přítelkyní hrajeme ve dvou, ale rád bych si zahrál ve více lidech. Nějaké typy?
23.11.2011 12:26:54

Mi Casa Su Casa
Zatím nikam nechodíme, ale rádi to napravíme :-) Případně máme v kuchyni veliký stůl, jehož životním cílem je být celý pokrytý kartičkami a žetonky. :-)

23.11.2011 13:19:58

anderson
Občas za Ivčou do hradce dorazím. A jednou tam ttřeba budeme trávit hodně času. Takže bych se určitě rád někdy na nějaké hraní domluvil. :)

24.11.2011 01:54:19

Elenistar
My jsme pro každou špatnost :-) Ostatně, začíná zima, nic už člověka nenutí chodit ven na procházky, čas vyhnat pavouky ze skříně s hrami. ;-)

24.11.2011 09:30:33

anderson
Počkej... on existuje svět, ve kterém pár nemusí chodit v zimě na procházky? Proč mi o něm nikdo neřekl? ...

24.11.2011 09:33:46

.
No my jsme na tom s přítelkyní stejně. Hrajeme převážně ve dvou. Jsme sice z Pardubic, ale rádi dojedeme na hru do Hradce :)

24.11.2011 09:43:15

Poutník
Kdyby to někoho zaujalo - v Hradci funguje klub deskových her Poutník: http://kdhpoutnik.sweb.cz/index.html

Uvedený web je bohužel rozdělán a již dlouho nedodělán, ale v uvedeném středisku se každý čtvrtek od 17:30 (změna) schází několik hráčů a k výběru mají mnoho desítek her (řekl bych, že načnuli druhou stovku). Žádné vstupné nebo povinný příspěvek se neplatí, potřebujete jen přezůvky, popř. (pokud míváte večer hlad jako já) svačinu:)

24.11.2011 09:58:38

Poutnik
Docela rád bych třeba v rámci Poutníka vytvořil skupinu hráčů co by v HK byli ochotni hrát nějakou tu mírně složitější a delší hru (Nebrat jako kritiku ale ve své podstatě se tam víceméně za vrchol herní dokonalosti bere Sankt Petersburg, krávy a hry podobné... což zrovna není typ her co by mě nějak extra uspokojoval jinak než jako nouzovka a já jsem trošku zmlsanej Prahou).... zejména nějaká ta strategie (game of thrones, Duna,Civilizace,Britannia,Smallworld... případně třeba Republic of Rome) či nějaké to psycho (Battlestar Galactica,Mansions of Madness. Mage Knight, Atrkham horror. Vampire: Prince of the City nebo třeba obyčejnej Space Alert) by se šiklo. Bohužel na tyhle hry musí být hráči a moc to nejde domlouvat a přesvědčovat lidi na místě ... takže bych dal přednost mít skupinu ochotných ke hře o kterých se bude vědět že daný týden dorazí a dle toho se dopředu domluvit a danou hru přitáhnout.
Měl by někdo zájem se přidat ? Ozvěte se sem nebo do mailu :)
PS: Seznam her střílím jen tak od boku co zrovna mám a hraju. Dá se domluvit celkem na čemkoliv ale musí být hra k dispozici u nějakého hráče a musí být zájem.

17.1.2012 07:26:01

to ValMor
Do Poutníka občas zajdu, je to tam bezva, mám to tam rád, nikde jinde si tak nezahraju. Ale úplně ti rozumím, Poutník je pro nenáročné hráče, nic „většího“ se tam zpravidla nerozjíždí. To samozřejmě není na závadu. Nicméně po nějaké době mě taky napadlo, že bych vyzkoušel něco jiného, i když s tím nemám zkušenosti a nevím, jestli by mě to chytlo.

Ani nevím, jestli sem na ZH lidé z Poutníka chodí. Rád bych nějakou tu strategii zkusil, ale asi za dva týdny odjíždím dlouhodobě do zahraničí a v Hradci se ukážu nejdříve na konci léta, jestli vůbec, takže se mnou se bohužel počítat nedá:(

17.1.2012 18:49:55

J.J.
Taky souhlasím. Poutník má skvělou atmosféru a moc se mě tam líbí a jestli mu něco chybí tak právě větší rozvrstvení her směrem k těm delším a složitejším a trošku domluvy do předu co by se dalo hrát kdyby byl zájem . No každopádně pracuju na tom ... třeba kolem Game of Thrones se tu už našlo pár hráču co by si to rádo v poutníku občas zahrálo (i když pokus o hru předminule nedopadl úplně dle mých představ ale holt nemusí vše vždycky na první pokus vyjít) a právě tyhle domluvy mě donutily to sem napsat :)... bohužel třeba právě ten GoT je ideálně pro 6 což už vyžaduje celkem velkou skupinku hráčů co jsou do toho se ochotní zavrtat na ty 2-3 hodiny :)

Škoda toho zahraničí :)

17.1.2012 22:15:44

ValMor
Tak myslím, že jsi jednoho našel:) Když se dopředu domluvíme, není problém si udělat čas. Rád si ho udělám.

18.1.2012 11:50:36


Poutník
Do Poutníka chodí nadšení hráči, co jsou zkrátka zapálení spíš do těch svých her. Chodí si tam spíš oddechnout, a plánovat a domlouvat nějaké náročné hraní se nikomu asi moc nechce. Teda aspoň tak nějak mi to přijde. Rozhodně na tom není nic špatného, ostatně jsem na tom podobně - hry typu, co jsi jmenoval, vlastně neznám a zatím jsem je ani nevyhledával.

Zítra se do Poutníka chystám a taky nevím, na co budu mít náladu, jestli se budu chtít něco nového učit, k čemu se připojím. Předběžná domluva na konkrétní hře s konkrétními lidmi by to samozřejmě řešila, člověk by se mohl i tak nějak "připravit". Ale to není nic jednoduchého:) Navíc asi ne každému se do něčeho takového chce. Ovšem jestli to dobře chápu, oslovuješ a hledáš hráče nejen ze stávajících řad "poutníkovců".

Jo, a v poutníku jsem byl naposled někdy před Vánoci, takže co tam probíhalo v poslední době nevím:)

18.1.2012 13:27:07

Poutník
Než jsem to dopsal a dal si oběd, tak mě to odhlásilo (předchozí příspěvěk je ode mne).

18.1.2012 13:28:27

Poutnik
Ha-kiss:fajn pisu si te do seznamu :)

J.J. Vsak je nekritizuju jen se snazim rozsirit moznou herni mnozinu o dalsi hry pomoci jak mistnich tak nepoutniku :) A prave proto ze se nikomu nechce neco planovat a domlouvat to vidim na to ze se udela skupina hracu, budu se snazit domlouvat hry dopredu a nebude problem aby se kdokoliv kdykoliv pridal :)

18.1.2012 16:24:36

ValMor
Jasný, já to nebral jako kritiku. Však se nikoho ani nezastávám, chtěl jsem jen shrnout svoje dojmy:) A naopak tvoji iniciativu velmi oceňuji, škoda, že odjíždím.

18.1.2012 19:24:41

HK
Zdravim...... čirou náhodou jsem narazil na tyhle stránky a ejhle.... konečně někdo, s kým by se dalo hrát..... s přítelkyní bysme taky rádi hráli, ale nemáme s kým.... něco málo her doma taky máme, tak můžeme nabídnout :-)

22.1.2012 21:21:06

Bug
Pokud si chcete zahrát tak určitě doraźte ve čtvrtek do poutníka:-) je tam velká šance si zahrát hromadu Eurovek a mají tak toho fakt hromadu a v případě chuti na něco složitějšího se stačí ozvat mé maličkosti domlouvám pokus o stálejší hraní viz příspěvky dole

22.1.2012 22:54:43

hk
koukam, ze by nas ted ve ctvrtek mohlo byt uz konecne dost. takze beru truny :)

23.1.2012 11:46:28

Duna
Kdyby jste hrali Dunu, tak bych dorazil :)

23.1.2012 13:50:41

hk
andik... no priprav se na 6 hodin casu ta hra je fakt dlouha :) Ale neni problem si ji zahrat kdyz budou zajemci.

agent... vem uvidime kolik nas nakonec dorazi .. Pri peti hracich bych radsi mozna dal BSG (pokud bude Anderson tak laskav) ale v 6ti kdyz se nas sejde tolik by se truny hrat dali :)

23.1.2012 14:07:19

ValMor
Na Dunu klidne obetuji cely den. Kdyz se sejde dost hracu.

23.1.2012 15:59:41

andik007
fajn ... videl bych to na nejaky vikend. Urcite by hrala i ma slecna takze zatim jsme tri (+ asi jeden kamarad kterej uz to hral tak ho asi ukecam takze 4) ... tzn staci sehnat jeste 2-3 lidi. Asi bych i ty dva sehnal kdyz bude nejhur, ale pokud mas dopredu nejake dobrovolniky tim lepe. Co misto hrani? Budeme potrebovat nejakej flek na cca pul vikendoveho dne ci vecer kde bude klid ... tzn pokud bys byl schopen dojet muzeme hrat u nas (Opatovice nad Labem) a nebo mas k dispozici nejake uchazejici misto ?

23.1.2012 16:36:39

ValMor
no... tak mi se tam ve čtvrtek ukážeme :-) Ale zatim asi nejspíš jen na čumendu.... uvidíme.

23.1.2012 18:11:23 | Upraveno autorem (porovnej)

misto nemam :(
Klidne dorazim, ale potrebuji vedet dopredu kdy :)

Mozna bych rekl jeste SASoj ten by mozna sel.

23.1.2012 21:23:22

andik
Np mam sice maly byt ale vejdeme se :) No prubnu domluvit nejakej termin se slecnou a dam vedet :) Pokud mas nejake extra plne vikendy tak napis kdy budes mit volno a vezmeme to v potaz

btw kdyby mel jeste nekdo zajem si zahrat dunu neni problem se pridat :)

23.1.2012 21:55:09

Bugfoot
Fakt se toho nebojte ... mistni kolektiv je fakt pratelskej a myslim ze nebude problem aby jste si hned neco na miste zahrali ... ja ac tvrdy asocial jsem se zapojil hned taky na prvni pokus :)

23.1.2012 21:56:18

Vybíráme z Bazaru

Overboss Duel
Overboss Duel
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas