Duna - Ostrava a okoli

Obvykle mam ve zvyku hravat spise v rodinnem kruhu, z casovych duvodu v kombinaci s malymi detmi to ani nejde jinak. Takze bude s podivem, ze sem do hledani spoluhracu davam prispevek ja. Takze takovy nesmely nenapadny dotazek:-)
Hravate nekdo Dunu v Ostrave a okoli? Treba v Korunce? Rad bych si ji vyzkousel konecne v 6 hracich, nehlede na to, ze nevim jak dlouho u te hry udrzim nasi 4 clennou hraci skupinu a rad bych mel v zaloze dalsi spoluhrace.

26.2.2012 00:17:00

to Beholder a Ringo
Někdy bych tam dal určitě BSG, ale až dodělám ty karty.

23.4.2012 14:57:57

Duna
Výhledově se mnou můžete určitě počítat, Dunu si s vámi zase někdy střihnu rád. Seznamovací hru máme za sebou a příště již jistě nebudeme tolik tápat. Navíc jako spoluvítěz budu obhajovat titul (běda tomu, kdo by chtěl tento fakt zpochybňovat). ;-)

Jinak na AGOT hráče určitě seženete. Tharr je hrdým majitelem druhé edice a určitě si o trůny rád zahraje, stejně jako Kostěj nebo Kaspi a třeba se přidá i Křen, který domluvenou partii posledně zazdil. A Lumirius se k něčemu epičtějšímu určitě také nenechá dlouho přemlouvat.

23.4.2012 21:51:31

Holy
AGOT bych taky vyzkousel nekdy rad. Ted je pro me sice primarni Duna, ale nebranim se nicemu:-)

Kazdopadne s tebou pocitam na tu Dunu:-) Vitezstvi samozrejme nezpochybnuje nikdo, kren to mohl vyhrat sice sam, ale kdo vi jak by to dopadlo, kdyby proti nemu mohl Emperor zasahnout vojensky:-) Takze jako klidna sila, ktera nebude delat potize, jsi mu poslouzil dobre;-) :-D

23.4.2012 21:59:20

Holy
tak to je fajn, netušil jsem že jsou tam i zkušení trůnaři :). Já to hrál zatím jen 1x ve 4 hráčích. Pokud se tam teda hráči najdou, tak klidně může probíhat paralelně hra Duny a AGOT a všichni budou spokojení :)

23.4.2012 22:02:04

kren
jj, BSG ve více lidech bych taky určitě dal. Zatím dodělávám tvůj překlad základu, pak mi ještě zbývá rozšíření...

23.4.2012 22:09:20

Ringo
Takhle to přece ale vůbec nebylo. Mí historikové totiž do letopisů zaznamenali dosti podrobně, kterak Imperátor ke svoji cti a slávě Impéria mazaně využil fremeny, aby za něj odvedli špinavou práci na cestě za ovládnutím Arrakisu.:-D

24.4.2012 06:38:03

Holy
tusil jsem to, Imperator byl vzdycky proradny stejne jako Harkonen:-)

24.4.2012 07:01:09

Beholder
Zkušení trůnaři jsou asi jen Tharr s Kostějem, v klubu jsme totiž AGOT hráli zatím jen dvakrát, ale kdybys třeba někdy potřeboval předvést, jak efektivně rolničit, stavět hrady, či kolonizovat Nový svět, tak ti naši zástupci budou jistě rádi nápomocni.;-)

24.4.2012 07:10:55

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited červená temná strana
Star wars: unlimited červená temná strana
Akt. cena: 107 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas