Duna - Ostrava a okoli

Obvykle mam ve zvyku hravat spise v rodinnem kruhu, z casovych duvodu v kombinaci s malymi detmi to ani nejde jinak. Takze bude s podivem, ze sem do hledani spoluhracu davam prispevek ja. Takze takovy nesmely nenapadny dotazek:-)
Hravate nekdo Dunu v Ostrave a okoli? Treba v Korunce? Rad bych si ji vyzkousel konecne v 6 hracich, nehlede na to, ze nevim jak dlouho u te hry udrzim nasi 4 clennou hraci skupinu a rad bych mel v zaloze dalsi spoluhrace.

26.2.2012 00:17:00

kren
pro hru neni znalost knihy podminkou:-)

12.4.2012 17:46:08

všem Dunařům :-)
V úterý příjdu na těch 17:00, abych se s vámi přivítal a pak se půjdu věnovat dětem. Opět se v klubu objevím kolem 20:00. Třeba už budete načínat druhou třetinu, kdo ví? :-D
Mějte se a 17.4. na viděnou!

12.4.2012 20:11:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Duna
akce proběhla úspěšně, hra super, v sesti je to prostě mazec. Vyhrál Křen Fremen v alianci s Holym - Imperatorem v pátém kole. Butrus přišel připraven, pravidla naučená, takže v klidu ovládal Bene Geserit a opravoval mé mezery v pravidlech, které pořád prostě mám, ale chce to více her a vše se pěkně vypiluje:-) Jinak já jsem hrál za své oblíbené Atreidy, Beholder za své oblíbené Harkoneny a Mialee za Guildu. Tak nám to určil docela příhodně náhodný los:-)

Takže doufám, že brzy bude repete:-)

17.4.2012 23:18:19

Ringo
A jak dlouho jste to nakonec hráli? :) A sepíšeš nějaký report?

18.4.2012 04:47:16

Deathmers
i s ucenim pravidel 5 hodin. O nejaky report se pokusim, jestli dam nejak dohromady, jak ktery tah probihal:-)

18.4.2012 06:45:16

BTW
kazdopadne jsem se vcera zcela ujistil v tom, ze byt je Rex vyborna hra (klidne ji zaradim do zebricku hned za Dunu, aby nekdo nemel pocit, ze ho chci nejak schavlne kritizovat), tak Dunu nenahrazuje a Duna je proste o ten kousicek lepsi. Rex ma sice mozna jednoznacnejsi a jasnejsi pravidla, ale opravdu tam chybi ty bezcenne karty, ktere v Rexovi odbouraly napeti z drazby a taky to, ze je v Dune lecos tajne tomu dava stavu, v Rexovi je vse verejne. Mapu nerozebiram, Duna je proste Duna, poustni planeta s atmosferou samou o sobe, to je nenahraditelna vec - boje v pisku, boure, cervi, frakce ktere znam z knihy...

18.4.2012 08:29:33

další hra
sice jsme toho naplanovali spoustu dalšího na hraní, ale kdybyste meli někdo zájem opět zopáknout Dunu, dejte vědět, klidně dáme nějaký termín a hurá zpět na Arrakis (Dunu) :-)

Nebráním se ani zahrání Rexe pro porovnání.

Jak to vypadá s Vencou81? Chtěl zkusit Dunu a minule mu to nevyšlo. Takže s dalším termínem bysme neměli moc otálet:-) Chce to přeci jen udělat několik partií, ať se nám vžijí pravidla.

21.4.2012 23:25:27

Zátah
fungujete i přes svátky, 1. a 8. května?

22.4.2012 08:58:24

Zátah o svátcích
Ahoj,
toto úterý se pokusíme domluvit jestli klub 1 a 8.5. bude nebo ne. Já osobně nejsem proti, ale zodpovědně to zatím říct nemůžu.
PS: jak se vám u nás líbilo? :-)

22.4.2012 11:09:12

Hokub
mate to tam fajn, nikdo nas netlacil, casu bylo dost, fajn prostredi. Budeme chodit casteji, jestli muzem:-)

22.4.2012 11:17:08

Hokub
jj, za mě dobrý, pohodová a ničím nerušená atmosféra, možnost zdržení až do půlnoci, i když jsem to tentokrát nevyužili, takže super...

Doufám že bude chuť zkusit i něco jiného (já jsem z poslední doby už trochu předunován :) ) Máme Game of Thrones, Battlestar Galacticu (až pro 6), Cosmic Encounter (až pro 9, ale 5,6 by bylo optimální) nebo Chaos in the Old World (pro 4).

Toto úterý s Míšou nemůžeme, ale jak jsou ty svátky, tak možná jo. Začínají mi v té době zápočty a zkoušky, tak už to bude pro mě horší, ale uvidí se. Každopádně dej vědět, jak to nakonec bude o těch svátcích.

22.4.2012 13:33:41

Beholder
klidne zahraji cokoliv, ale predunovan se po trech hrach ve vice jak dvou hracich teda necitim ani nahodou. Spise citim, ze to chce dat jeste nekolik her, abysme to zahrali konecne poradne bez toho, abysme se porad neco doucovali, tapali a mohli jsme se poradne soustredit na strategii a ne na to, co muzu dle pravidel udelat a poradne to nevim nebo si nejsem jisty.

22.4.2012 14:05:18

Zátah 1. a 8.5.2012
Takže nesu čerstvé informace ohledně svátků.
Po důkladném zvážení jsem rozhodl, že klub Zátah bude v oba sváteční dny otevřen! :-D

Beholder:
já bych si moc rád zahrál hry, které ještě neznám, ale jak sis všiml, střídáme se s manželkou v hlídání dětí, takže bych mohl až kolem 20:00. Případně (ale to až budu mít i já po škole), se můžeme dohodnout, že bych některé úterý byl v klubu jen já.

Jinak díky za kladné hodnocení. Jsem rád, že se vám u nás líbilo a jste samozřejmě kdykoliv vítáni!!! :-)

22.4.2012 14:14:30

Hokub
CE a Chaos jsou krátké hry a klidně se dají zahrát od 20:00, ale AGOT a BSG, to bych raději začal dříve. Toho 1.5. bych mohl téměř jistě. 8.5. ještě zvážím, jestli nevyužiju ve prospěch matematiky, z které mám 10.5 zápočet :).

Klidně obětuji účast v Duně (protože já osobně prostě předunovaný jsem. Z posledních asi 5 herních setkání co jsem měl, jsem hrál 3x Dunu a 1x Rexe) a ukážu jiné hry (jsou to ale všechno ameriky, podobně jako Duna :). Pukud se nasbírá dost lidí, tak není problém.

22.4.2012 14:30:27

Beholder
a to uz jak Dunu tak Rexe mas tak v maliku, ze tomu nepotrebujes dat vice?:-)

Ale jinak jak rikam, je mi to jedno, vzhledem k tomu, ze chci vyzkouset AGOT a zase si zahrat BSG nemam problem se prizpusobit. Ta pozvanka na Dunu plati hlavne pro ty, kteri si to chteji zopaknout, Venca 81 o partii Duny minule prisel, takze bych chtel hru zahrat i s nim, takze vsechny moznosti jsou proste otevrene. Staci jen rici kdo co chce, at to nejak zorganizujem.

Klidne tam muzeme jet a ja u jednoho stolu budu se skupinkou hrat Dunu a ty treba neco jineho, kdyz uz jsi toho presycen a kdyz nas nebude dost, tak si rad zahraji tu A Game of Thrones, jsem na tu hru hodne zvedavy.

22.4.2012 14:46:24

Ringo
Však v čem je problém. Neříkám že mám Dunu v malíku, říkám, že ji mám z poslední doby už dost. Hráčů se tam najde určitě dost aby mě někdo nahradil.

22.4.2012 14:54:10

Hokub+Ringo
Hokub
V Zátahu se mi líbilo. Je super, že se dají zahrát i delší hry.

Ringo
Dunu bych si rád znovu zahrál. Jak říkáš, v případě takovéto hry je první hra skutečně jen seznámení s pravidly v praxi.

23.4.2012 06:58:13

Butrus
super, takze jsme na to uz dva, doufam ze prida Venca81 a dalsi. Uvidime jak se vyjadri kren a Holy, Beholder s pritelkyni bude chtit hrat uz neco jineho, takze potreujem jeste jednoho, akorat to znamena opet uceni se pravidel nove prichozich:-)

23.4.2012 07:05:27

Ringo
To mi nevadí. Abych řekl pravdu, tak jsem se ještě nevzpamatoval z toho, že bylo minule za 5 kol vymalováno.

23.4.2012 07:24:44

Butrus
njn, neodhadli jsme krena, ktery nenapadne stahoval vse kolem polarniho kruhu a nikdo si neuvedomil, ze s tou silou muze postupne zautocit na vsechny pevnosti kolem. Jinak ono zase povinne neni treba to hrat 15 kol. y jsou rekl bych hranicni, kdy je to tak dlouho nerozhodne, ze nakonec zvitezi Guilda jen proto, ze to nikdo do 15. kola nezvladl. ale 5 kol je fakt malo:-)

23.4.2012 11:36:22

to Ringo a spol
Potřeboval bych vědět, jestli ta vaše debata ohledně Duny apod. se týká nějakého fiktivního ještě nedomluveného termínu, nebo tam někdo jdete už i zítra.

Edit: "Tam" znamená klub Zátah.

23.4.2012 12:27:18 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
fiktivniho terminu, zitra nemuzu, i kdyz jsem puvodne chtel jen tak zaskocit

23.4.2012 12:49:25

to Ringo
OK, tak pak dej vědět, až budeš moct.

23.4.2012 13:33:08

kren
jj, zatim shanim hrace ,at nas je zase 6, kdyz Beholder odpadnul:-)

zatim to vypada takto: Ringo, Kren, Butrus.

psal jsem Vencovi81, jeste napisu Holymu a potrebujem jeste jednoho. Zalezi ted na tom, jestli Mialee pujde hrat neco jineho s Beholderem nebo zahraje s nami Dunu:-)

23.4.2012 14:40:52 | Upraveno autorem (porovnej)

All
Já se zase přidám až budete chtít hrát něco jiného, protože další +/- šestici na něco jiného asi dohromady nedám.

23.4.2012 14:45:11

Charitativní aukce

Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Malá velká dobrodružství - dobročinná aukce
Akt. cena: 1100
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Gizmos cz
Gizmos cz
Akt. cena: 860 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas