Village Attacks: Grim Dynasty

Rozšíření pro hradní defense hru, kde hrajete za monstra proti zlými vesničanům :) Je možno dokoupit i vše z původního KS.

Update: Už to začalo.

https://www.kickstarter.com/projects/grimlordgames/village-attacks-grim-dynasty
16.10.2019 08:08:39 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Nebo to udělat tak, že by se na to složilo více lidí a pak by se to dalo do El.podoby. scénářů je tam celkem dost právě a hlavně o ně by byl zájem si myslím

24.10.2019 23:11:34

:)
:D :D :D
V tom případě tu knížku beru, podělíme se spolu rovným dílem...a knížka mi zůstane.

Ne teď vážně. Vážně uvažuji o tom, cena je 25 liber..což je cca. 750 Kč plus poštovné z kampaně pokud tam nějaké bude, celkem palba

Je tu někdo kdo je to rozhodnutý vzít a ochotný i za úplatu naskenovat?

Pokud ne, písněte sem jestli by měl mi někdo zájem přispět na sken těch scénářů, např. 100 Kč, pokud by bylo třeba víc zájemců než 3, můžeme to ponížit. Vycházím z toho, že to bude chtít pár lidí na prstech jedné ruky a ten concept art v porovnání s artbooky od jiných her, kde jsou ilustrace, nebude žádná hitparáda.

Předesílám, že zastávám názor, že se s dotyčnými konkrétně dohodnu na podmínkách případné a ostatním do toho nic není. To jen až tu někdo za rok, kdo to nebacknul, začne na foru brečet, že to sem máme zadarmo postnout, (modří vědí, na co narážím). Je to primárně KS hra a ty kampaně budou opakovaně, není to o tom, že někdo za dva roky náhodně nakráčí na krám, tam to koupí a pak zjistí, že chce scénáře, které nejsou k mání. Má prvotní představa je taková, že následně scan nikomu úplně zadarmo neposkytnu a pokud to někdo ze spolupřispěvatelů sem postne veřejně nebo někomu dalšímu poskytne za úplatu dle jeho úvahy, tak je to jeho věc. Pokud někdo s uvedeným vnitřně nesouhlasí, nechť vezme knihu sám na sebe a poskytne scan za svých podmínek, nemíním nikomu vnucovat, že výše uvedený postup je ten jediný pravý a správný, ostatní bych požádal o téže pokud mají odlišný názor ;)

Z mého pohledu ten artbook fyzicky cenu 25 liber nemá, ty scénáře v něm ano, kdyby to např. nabízeli za 12 liber elektronicky tak neváhám.

25.10.2019 07:18:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Scénáře

Čau,
Počítej se mnou rád se do toho zapojím a přispěju ti.

Osobně celou knihu kupovat nebudu:-)
Jak říkáš ta cena je poměrně Vysoká...

25.10.2019 08:01:30

:)
Arbooky jsou předražená sranda vždy. Ani si nejsem jist kolik to bude mít stran, ale víc jak 100 těžko. A když se podívám na náhled ilustrací jiných artbooku tak concept art je teda slabý kalibr. Mám třeba book seth z conana kdy ta knížka (pravidla + ilustrace) byla povinně pokud jste backovali druhou kampaň, vnitřku není co vytknout, ale úroveň desek je katastrofa, jsou to desky jak na diplomku a kvalita tisku na nich je opravdu špatná, vypadá to neuvěřitelně lacině. Podobně nechápu artbooky, které mají ilustrace přes 2 strany, proč nešáhnou po větším formátu a obecně bych se to fakt bál backovat něco za 25+ jen kvůli ilustracím a nevzít místo toho další expanzi.

Ale z jiného soudku...těch 21 scénářů navíc...to máte cca. libru za scénář a na vše by měla stačit základní krabice, v tomhle ohledu to dobré je.

25.10.2019 08:17:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Mam o hru zajem...
Ale rad bych radu co vzit. Pravidla jsem precetl a hra se mi moc libi jen v tom bych nerad zustal za sedmicku. Zaklad a expanze je jista. Z diskuze jsem pochopil ze kostky navic bodnout, ale posuzovat dalsi exp. bez zkusenosti hry samotne jde velmi tezko. Predem dik za kazdou radu.


..Deskovky Teplice..

29.10.2019 11:13:21

Co takhle...?
Ahoj, taky bych potreboval poradit, co vzit, ale procetl jsem ruzne komentare a dukladne prohlednul kampan. Vychazi mi z toho, ze nejvetsi uzitek pro nove prichoziho prinasi nasledujici kombinace: core box + Grim + jen ty nove stretch goals (varianta za 105£), k tomu sady kostek (25£) a velke rozsireni Horrors of the Sands (35£). Sakumprask sranda za 165£. Je to nejlepsi kombo pro “zacatecnika”, ktery chce mit vse podstatne nebo neco duleziteho chybi? Moc dekuji za pripadnou odpoved.

3.11.2019 09:07:27

Kadylek
Tu kombinaci beru já, ale k tomu ještě ten nový addon 4monstra které ale se můžou hrát jako leg.hrdinove

3.11.2019 10:09:27

Nově příchozí
Doporučoval bych pledge Dynasty & Legacy (105£), sadu kostek (25£) a k tomu každopádně první velkou expanzi Horrors of the sands (35£). Toto beru jako nutný základ.

Dobrou volbou je zajímavý nový typ nepřátel v Dragon clan (20£). Pokud chcete investovat více, pak The wretched journey (25£), které přidává 4 figurky, které lze hrát jak za monstra, tak za legendární hrdiny.

3.11.2019 10:23:26

lojkas, darkw
Super, dekuji obema. Je to tedy to moje kombo + velmi pravdepodobne The Wretched Journey, na ktere se shodujete oba + pripadne ten Dragon Clan.

3.11.2019 16:41:45

Nový pledge
Tak zavedli nový Eternal dynasty pledge, který obsahuje všechny figurky z této kampaně a součástí je nový artbook s 21 misemi zdarma :)

3.11.2019 18:24:55

Darkw
Pledge pěkný, jen bez základní hry :D
No jsem zvědav co všechno do toho přihodím. Je toho už celkem hodně :D

3.11.2019 19:12:40

Je toho nějak moooooc
Jak se tak na to dívám, tak to celé roste šíleně.. jako 300$ se mi do toho fakt dávat nechce...
:-)

4.11.2019 21:13:03

martinsun
Ale je to supéééér hra, která za to stojí.

4.11.2019 21:19:12

Darkw

To já vím ;-) proto jsem si říkal, že si chci dokoupit těch 5 malých rozšíření, po kterých už nějaký měsíc pasu...100 $ dobrá cena.. ale teď s tím vším možným obsahem navíc si možná ještě počkám.
A mimochodem. Figurky jsou luxusní na barvení. Doporučuji. Je to skvělá kvalita.

4.11.2019 21:23:10

Darkw
Double post :-(

4.11.2019 21:23:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Village Attack do každé rodiny
Hra je opravdu super. Navíc je to snad jediná hra, která mě opravdu baví i v sólo hraní. Při první kampani jsem šel do all-in. Díky tomu mám tolik monster a hrdinů, že je nemůžu obehrát do důchodu. Během kampaně na toto rozšíření se toho otevřelo tolik, že další krabice s monstry a hrdiny pro mě nemají smysl (zvažuji ještě Dragon clan). I scénářů přidali dost, tak si říkám, zda má vůbec cenu brát ten nový artbook. Pandořinu skříňku ale beru určitě, hledat modely po jednotlivých malých krabičkách je fakt opruz.
______________
aka WantonDuke

4.11.2019 21:49:54

Village Atracks vs. Oathsworn
Omlouvam se dopredu za kravskou otazku, ale protoze jsem za poslednich par mesicu nechal v KS fakt majlant, rekl jsem si takhle pred koncem obou kampani, ze si dam nuz na krk a rozhodnu se mezi Village Atracks vs. Oathsworn, kterou z nich nakonec vezmu. Paralelni otazku hodim i do vlakna u Oathsworn a budu moc rad, kdyz mi nekdo napise, ktere z nich a proc by dal prednost. Samozrejme (ne)porovnatelnost nechme stranou. A doplnuji, ze podobne vahove kategorie na obe strany porovnani, tj. Zombicide Cerny mor i Gloomhaven, mam a obe jsou prima a sam nevim, kterou bych vykopnul, kdyz bych si mel nechat jen jednu. Jsem ochotny do toho vrazit do 300$ (to je asi dulezite rict hlavne u VA, protoze tam se toho nabizi milion a az od urcite urovne ma smysl o tom uvazovat). Predem moc diky za jakoukoli radu, pomoc.

5.11.2019 07:20:39

Kadylek
Tak já lobuju logicky za Village Attacks :) Hra, kde jsou hrdinové(lidé) ti špatní a fandíš (ovládáš) monstra, tak je pro mě to největší lákadlo. Nějak jsem se s monstry sžil :)

A teď vážně. Ve VA hraješ samostatné scénáře poskládané z různých mapových dílů a některé místnosti mají speciální vlastnosti. Pokládáš pasti, které ti pomáhají proti zlým vesničanům. Monstra mají své dovednosti a postupně je vylepšuješ (odemykáš). Investice do této hry je větší v závislosti na tom, jak moc toho chceš. Mě první KS minul, takže jsem rozšíření postupně sháněl. Figurky vypadají famózně, bude radost je malovat. Hře jde zvýšit obtížnost přidáním figurky trola a pak je zde ještě režim den&noc.
Po Zombicide (černý mor a zelená horda) je to moje nej hra.

V Oathsworn máš důraz na příběh (200+ stránek), který je pro mě až příliš obsáhlý a to mě odradilo hned od začátku. Souboje se odehrávají na jediné velké mapě (pokud jsem to správně pochopil) a to mě moc neláká. Princip boje jsem nezkoumal. Zde ti stačí 99$ za základ. Z rozšířeného balíku figurek pravděpodobně každou použiješ jen jednou za hru při nějakém střetnutí; takže využitelnost nic moc. Mě vyhovuje, když hru mohu hrát opakovaně a zde mi to k tomu prostě nějak nepasuje. Mám zde 1$ kvůli PM, kde uvažuji jen o těch figurkách, ale spíše asi ne.

Víc mě momentálně nenapadá.

5.11.2019 12:11:52

opakování bojů s monstry
Sice je otázka, jestli to doputuje do finální verze a bude to nějak odladěné, ale tvůrci Oathswornu řekli, že zkoušejí módy, kdy budeš bojovat postupně proti jednotlivým monstrům bez vyléčení mezi boji nebo boj proti více monstrům najednou. Samozřejmě si něco podobného může člověk vymyslet sám, ale bylo by fajn, kdyby nemusel.

5.11.2019 12:27:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Eternal Dynasty Pledge
Tak jsem udělal update na Eternal Dynasty. :-)
Ještě zvažuji dokoupit kostky. A možná něco z těch menších rozšíření.
Krabice vypadá zajímavě, ale přes litr se mi za ni fakt moc dávat nechce...

5.11.2019 23:36:44

Kadylek
Tak pro co jsi se nakonec rozhodl ?

Poslední hodiny do konce.

6.11.2019 17:52:38 | Upraveno autorem (porovnej)

darkw
Ahoj, promin, ze jsem nenapsal, mel jsem posledni dva dny silenou honicku. Shrnuls to fakt paradne! Vysledkem je, ze jsem se vlivem duvodu na obou frontach rozhodnul snizit pledge na Oathsworn (vzal jsem jen standees bez cehokoli dalsiho) a ted jdu hodit pledge minimalne na Village Attacks Legacy & Dynasty (a k tomu pak prihodim Horror..., kostky, jouney a klany, asi nic dalsiho. No proste mi to zase nedalo, ale vic jsem se rozhodnul vrazit do VA. A kaslu uz na kampanovky a drzte mi palce, aby klapl i slib, ze dalsi kampan, kterou podporim, bude az Ankh.

6.11.2019 18:37:35

Vybíráme z Bazaru

Legendary: A Marvel Deck Building Game
Legendary: A Marvel Deck Building Game
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas