World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 253x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ceska lokalizace

Na hraj.cz jsem objevil informaci, ze ma byt velky WoW kompletne v cestine, a to za 2000,-. Zajimave.
20.10.2009 12:25:11

to Michal-BF
Rozumím, že to nebude žádný med a myslím si, že překlad WoWka je dost ambiciózní projekt a asi i hodně rizikový. Každopádně kdybyste se do lokalizace prvního rozšíření pustili, tak ve mně máte jasného kupce. Ale bez rozšíření právě hodně váhám s nákupem základu, jsem příliš náročný divák :-)

6.4.2010 11:19:40

Základ+rozšíření
Jesem na to podobně. Pokud by vyšlo i rozšíření, kupuji to včetně základu, jinak nic :-)

6.4.2010 12:53:41

NAPROSTÝ SOUHLAS

6.4.2010 13:29:31

rozšíření
pokud by šly vydat rovnou všechny rozšíření v nějakém mega-packu, tak si myslím, že by to taky nebylo od věci s prodejem, osobně bych to určitě koupil(ale já bych to koupil i jednotlivě:)). Jinak by, podle mne, hodně lidí případné další datadisky (myšleno po koupi prvního datadisku) nemusely zajímat, i když kdo ví, nám se to mluví a radí :))). Každopádně držím palce s prodejem Blackfiru ;)

6.4.2010 14:12:12

to Voren
Megapack nedoporučuju, za prvé by stál strašné prachy (více než základní sada), takže by se neprodával už jen z psychologických důvodů, a za druhé jsou lidé, kteří touží jen po prvním rozšíření, protože hru zlepšuje. Druhé rozšíření nechci, protože bude zbytečně prodlužovat už tak dlouhou hru a nemyslím si, že by to bylo dostatečně kvalitní prodloužení. Navíc nepřínáší žádnou další variabilitu v silách a talentech, jen nové možnosti na šestém levelu. A šestý level je právě to prodloužení, po kterém netoužím.

6.4.2010 14:48:37

kadaver
taky bych chtěla akorát to první - jak jsem četla bez něj je hra ne úplně to pravé ořechové

7.4.2010 09:15:01

česká lokalizace rozšíření to Michal -BF
Jsem majitelem českého základu a z důvodu mého pokukování po rozšířeních ,bych se chtěl zeptat,jak to vypadá s lokalizací rozšíření.

1.11.2010 09:23:00

česká lokalizace rozšíření
Jsem taktéž spokojeným majitelem a přidávám se k jendatorovy s dotazem jak to vypadá s lokalizací rozšíření.
Máte někdo info???
Hned bych do toho šel

18.1.2011 15:24:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Kein
Zkus napsat přímo na "info" email BlackFire. Věřím, že ti odpoví.

Já je dotazoval o víkendu odeslaným emailem na jinou hru a hned v pondělí jsem dostal odpověď.

18.1.2011 15:29:21

česká lokalizace rozšíření
Tak jsem jim psal a prozatím se česká rozšíření neplánují. I z tohoto důvodu raději zůstanu u ENG verze (a také kvůli mě nepříjemnému přeložení kouzel (hrajeme občas i PC verzi a asi by nám to vadilo =) )). Přijde mi to asi 4. a už se nemohu dočkat ;), tak doufám, že hra nezklame.

26.2.2011 18:34:30

to Artemian
Rozhodně si k tomu pořiď i první rozšíření (Shadow of War), s ním to dostává úplně nový rozměr.

26.2.2011 18:49:34

to Kadaver
Děkuji za radu, už jsem o tom také přemýšlel, ale nejdřív si to chci párkrát zahrát jen tak. Včera mi to přišlo a je to ohromné =), akorát mi tedy chybí 7 karet úkolů pro allianci (a aby mě naštvali, tak 5 je šedivých), tak doufám, že se mi ozvou z FFG, kam jsem psal =)).

3.3.2011 18:41:45 | Upraveno autorem (porovnej)

to Artemian
To je pech, ale FFG jsou proslulí svým kvalitním customer servisem, takže se neboj, questy určitě brzy dorazí.

3.3.2011 21:34:08

To Kadaver
Nedorazí =))...už nemají licenci a tak je jejich sklad úplně prázdný. Už mám tedy jedinou možnost-pokusit se to reklamovat na černém rytíři...tak mi držte palce =))

4.3.2011 10:03:11

to Artemian
Tyjo, to jsem nevěděl, že jejich vypršení licence dojde tak daleko, že nebudou ani přijímat reklamace a zasílat náhradní komponenty. Dobře s tím přes noc sekli. Snad se Ti to teda podaří nějak vyřešit, protože to má na hru dost velký vlív.

4.3.2011 11:17:05

lokalizace
Zdravím Vás,
WOW v deskové podobě jsem měl možnost konečně po dlouhé době shánění po kamarádech okusit. Nechtělo se mi kupovat bez toho aniž bych hru otestoval. Totálně mě to nadchlo a blíží se mi narozeniny,tak už jsem si zajistil že mi bude zakoupen základ. Chtěl bych k tomu hned samozřejmě rozšíření,ale nejsem moc zběhlý v angličtině. Chtěl jsem se proto tedy zeptat zda by někdo neměl hpřeklad k rozšíření hotový. Vím že jej nesmíte šířit dále v hotové podobě, ale mě by pro hraní stačilo alespoň jen texty třeba ve wordu. Nenašla by se nějaká dobrá duše? Kdyby ano,tak ani neuvažuji o nějakém čekání a hru hned zakoupím. Děkuji

9.3.2011 12:26:56

Překlad rozšíření :(
Tak v Blackfire překlad rozšíření zatím neplánují :( nechápu co to je za dementní český přistup vždy přeložit jen jednu část hry a pak nic...to je marketing až do pr.... No škoda no....

1.3.2012 14:55:43

Joe

GeneralX
To sú peniaze.
Nemáme tu americký trh, ktorý pojme 3000-5000 krabíc rozšírenia Warcraftu. Dokonca možno ani tú základnú hru.

1.3.2012 15:17:31

Joe
Pokud šlo přeložit základ nevím proč by nešel přeložit zbytek..Plno lidí a já mezi nima se vykašle kupovat si něco co je přeložený z půlky...s takovým přístupem peníze opravdu nevyděláš....

1.3.2012 15:57:09

Joe
V elektronické herním průmyslu to tu také už pochopili i když to ze začátku trvalo..a to je ještě ztrátovější podnik protože nelegální třeba pc kopii hry si může každý druhý sehnat...přesto je kupují a rádi...Deskové hry bývají v mnoha případech daleko lákavější a lepší už jen z důvodu toho že nepotřebuješ pc...ať mě nikdo netvrdí že je to problém..problém je jen špatný marketing.....

1.3.2012 16:01:56

GeneralX
tady jsme v Cesku, a tady je zvykem - budto velky balik nebo nic. Vydelat mega? Beru. Vydelat sto litru? Nestoji to za to:-)

1.3.2012 16:05:23

Ringo
No právě :( přitom tohle není problém jen Warcraftu že ... Neříkám že vše překládat by mělo smysl..ale tak silný a kultovní tituly...no nevím kdo tam na těch křeslech sedí a jak přemýšlí....

1.3.2012 16:11:25

GeneralX
jasne, takhle to u nas chodi uplne ve vsem. Ja mel treba kdysi zubare, ktery byl vzdycky nastvany, ze mam jen jeden kaz a dival se na me skarede, co s takovou prkotinou k nemu lezu. Uplne jsem mu na ocich videl - az prijdete se zanetem okostice, jdu do toho, z toho je aspon penez:-)

1.3.2012 16:15:13

Joe

GeneralX
Zatiaľ je to u nás stratový biznis, resp. napr. Blackfire určite nemá voľné peniaze na to, aby zaplatil celý náklad základu + rozšírenia aj s rizikom, že sa rozšírenie nebude tak dobre predávať. Na to sme príliš malý a nerozvinutý stolno-herný trh a Blackfire je zároveň príliš malá firma oproti gigantom typu FFG alebo Heidelberger.

1.3.2012 16:19:50

Joe
A ta ztrátovost ze nezmění pokud se nezmění přístup...probůh jak chceš prosperovat pokud nejsi schopný ani reagovat na poptávku..Kdo si koupí titul u kterého ví že je neúplný? Každý druhý se na to vykašle a peníze dá do něčeho jiného... Zatím jsem třeba ani nikdy nikde neviděl nějakou reklamu na deskovku pokud jsem jí sám nehledal..taky zvláštní přístup....prostě ve všem polovičatost a bída,,,to pak není dobrý business A jak pak teda chceš aby firma jako Blackfire rostla? Pokud je argument že jsou větší jak FFG a že to nejde..v to případě asi nemá ani smysl podnikat ne? :D ....Všechno jde....ale musí se pro to taky něco dělat...

1.3.2012 16:27:28

Vybíráme z Bazaru

SW Legion: Phase 1 Clone Troopers (Unit Exp.).
SW Legion: Phase 1 Clone Troopers (Unit Exp.).
Akt. cena: 20 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas