Too Many Bones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Adam Carlson
Josh J. Carlson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Too Many Bonec CZ (FOX)

Přátelé, 

nemožné možná bude brzy možné a naše peněženky budeme moci brzy potěšit nákupem této legendární hry a možná dokonce i s expanzemi.

Dnes vyšel první článek s náznakem této lokalizace.

Velké díky Foxíkům a Davidovi, že se pouští i do takto starších her a zpětně tak vnáší na trh hry v jejichž lokalizaci by ještě před rokem nikdo nevěřil

https://www.zestolu.cz/deskovky/dockame-se-pocesteneho-rozsireni-kaskadie-i-too-many-bones-vysla-zahradni-rise-project-art-a-dalsi-566961

19.10.2023 15:37:28

Vždyť peníze odejdou stejně jen za předpokladu, že se dosáhne cíle. Moc nerozumím těmto rozpočtovým počtům, když jde momentálně o podporu a příslib peněz. Jestli do toho člověk chce jít, nezáleží na aktuálním stavu účtu.

13.12.2023 10:48:17

To je vlastně taky fakt. Zakliknu to tedy už teď. Nicméně přijde mi, že se o tom bavili skoro všude: Deskofobie, Bartyx i další podcasty a hodně to skáče tady na fb. Podle mě se to dostalo k hodně lidem. 

13.12.2023 10:55:02

mě přijde, že jsem to na fb moc nevidel .. 

13.12.2023 11:15:53

No já si myslím, že to není o napjatém rozpočtu kvůli Vánocům, protože je v podstatě jedno, jestli do toho půjdeš teď, nebo až v Lednu, protože samotná platba bude probíhat až od 16. ledna 2024.

Ale souhlasím s tím, že u dost lidí je to o celkově napjatém rodinném rozpočtu. Tato hra není zrovna z nejlevnějších, co si budeme povídat. Možná by stálo za to, jestli by se v Lišce nezamysleli nad nějakou možností splátkového kalendáře. Něco ve stylu stretch pay, jako je třeba na GF.

Rozumím tomu, že dát najednou 6000 za allin je pro dost lidí věc nemožná, i když by tu hru rádi koupili. Ale když by byla možnost to dát na šest splátek po 1000, tak už by to bylo schůdnější. Ta 1000 se vždycky někde najde za kalendářní měsíc.

Je to jenom myšlenka, která chce pomoci k tomu, aby hra byla dostupná pro více lidí a aby se snadněji naplnil požadavek na 350 kusů rezervací, protože tu hru chci v češtině mít.

13.12.2023 11:31:32 | Upraveno autorem (porovnej)

O stretch pay si psalo už více lidí. David psal, že to zváží. 

13.12.2023 12:28:02

A jsme po pěti dnech kampaně v půlce. Momentálně zarezervováno 175 ks. Máme tedy přesně měsíc na to, aby jsme zvládli i zbývajících 175 ks. Tak pojďme pojďme, ať to padne.

13.12.2023 12:39:31

A nebo každý přihodíme ještě investiční krabici :-D

13.12.2023 12:49:11

Proc hned mluvit o all-in? 6000 neni fakt malo. Ale 3600 uz neni takova naloz. 

13.12.2023 12:58:48

IN

Je treba si uvedomit, a snad to kazdy docte do konce, ze platba bude az v druhe polovine ledna 2024 nikoli hned. Stretch pay zvazuji. Nemame na to technickou vychytavku, takze by to bylo o rucni praci (kazdy mesic poslat x zalohovych faktur), ale asi by to nebyl problem.

----------------------
Majitel liščí krabice

13.12.2023 14:56:19

@IN v případě, že by byla možnost Stretch pay, hned změním na All in. Myslím, že by to dost lidi přesvědčilo,aby do toho naskočili. 

13.12.2023 16:48:03

Já jsem to neviděl nikde ani na Facebooku ani na Instagramu proto si myslím že o tom spousta lidí třeba ještě neví proto jsem i dnes přidal příspěvek aby se to tady zase objevilo na vrchu diskutovaných příspěvků a na Facebooku jsem to viděl maximálně když to někdo ve skupině sdílel ale jako reklamu vůbec a to že to bylo na deskofobii to je třeba věc na kterou já vůbec nekoukám Takže si myslím že i na tom Facebooku by to chtělo zase za pár dní třeba oživit v různých skupinách desko hráčů kterým to mohlo uniknout

13.12.2023 16:57:47

Ano, já se přidávám k těm, kteří by do toho šli, v případě stretch pay.

13.12.2023 16:59:31

@IN Díky moc za snahu a ochotu nám vyjít vstříc, a to i za cenu větší zátěže pro Vás. Pokud je to jen trochu možné, tak možnost Stretch pay by byla pro mě a věřím i mnoho dalších lidí velmi vítanou volbou. V současné době je to pro mě bohužel rozhodující jazýček na vahách, zda kampaň podpořit či nepodpořit, ač bych opravdu hrozně rád. A i kdyby možnost stretch pay neklapla, tak i tak věřím, že vůbec nebudu potřeba a kampaň se podaří splnit a najde se dostatek podporovatelů, kteří toto dilema nemusí vůbec podstupovat. Moc Vám držím palce a přeji s kampaní úspěch.

13.12.2023 17:29:08

Mám anglickou verzi ale neodolal jsem a objednal cz,abych podpořil kampaň. 

13.12.2023 18:22:18

Lidi, vite, ze existuji banky? Kdyz si treba u Monety pujcite 6000, tak pri splatkach rozlozenych do jednoho roku zaplatite celkem 6292.

13.12.2023 19:42:01

Zajímalo by mě kolik lidí si půjčuje peníze na deskovky. 

13.12.2023 20:21:31

Tak se nám to nějak zastavilo na 52% dnes přibyl snad jen jeden.trochu mám obavy ze se to nenaplni protože o tom jestli je před vánoci to není když se platba má uskutečnit až 16.1. Lidi sdílejte kde můžete já nechci kupovat tu anglickou protože tahle nevyšla…

14.12.2023 16:36:24

@kumas Sorry ale brát si půjčku a to ještě na hru může vážně jen totální hňup. I když jsem nadšený backer TMB a vážně doufám že to klapne, tak od podobných nápadů bych rázně varoval. Právě kvůli tomuto přístupu je nemalá část našich spoluobčanů v exekucích a nakonec z toho viní kde koho… Přitom to začíná úplně u jednoduché rady - když na to nemáš tak na to nelez (nebo šetři).

14.12.2023 17:04:42

@IN A nemůžeme tedy rovnou platit členství přes trvalý příkaz a dostávat za to občas deskovky?

14.12.2023 17:24:16

Mě osobně taky příjde že to má minimální propagaci. Na FB jeden příspěvek, tady ani článek v novinkách. 

14.12.2023 17:51:14

Tak Deskofobie s Liškou dělala dvě videa Unboxing a Let's Play. Teď v pondělí to nikdo v ranní kávě nenadhodil ale třeba se v příštím díle o tom někdo zmíní. Jinak já to ve svém okolí ukazuju kde můžu :) 

14.12.2023 18:02:57

@Medic @GeneralX @IN 

Ano souhlasím a už jsem to psal i výše. myslím že nějaká propagace větší by tomu neškodila Ne každý kouká na YouTube a podobně pro mě jsou vždy ty videa moc dlouhé nemám na to čas . pro mě asi nejvíc by bylo kdyby se to ukazovalo na Instagramu nebo Facebooku formou reklam Vždyť se to dá personalizovat aby se to ukazovalo jen určitému okruhu lidí Nevěřím tomu že v Čechách je jen 182 lidí kteří o to mají zájem ale třeba se pletu je možné že ti co měli zájem už si to prostě dávno pořídili v originále protože nikdo nedoufal že to někdy vyjde. Každopádně na té reklamě bych zapracoval

14.12.2023 18:35:57

No, popravdě, teď před vánoci rozjíždět propagaci mi přijde mimo. Lidé fakt myslí na něco jiného, než vyhodit peníze za hru, kterou dostanu až za tři čtvrtě roku. Vzhledem k tomu náročnému termínu věřím, že to má @IN rozvržené a tuší, nebo ví, že když do Vánoc dá X, tak po vánocích to bude y a už teď může mít relativně přesnou představu, kolik objednávek nakonec bude. Část kampaně do Vánoc je pro nás hráče, kteří o hře vědí a vzali by si jí tak, jako tak. Myslím, že kampaň s jiným zásahem se rozjede po Vánocích. 

14.12.2023 18:48:24

IN

Ja bych jeste nepanikaril…

----------------------
Majitel liščí krabice

14.12.2023 19:08:55

Tak Liška určitě má podle mne ještě schované nějaké eso v rukávu. Třeba to může být i to, že si sama vezme určitý počet kusů pro retail. Dejme tomu 50 ks. V tom případě by třeba stačilo jenom 300 backerů.

14.12.2023 19:23:51

Vybíráme z Bazaru

7 divů světa: Duel
7 divů světa: Duel
Akt. cena: 340 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas