Too Many Bones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Adam Carlson
Josh J. Carlson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Too Many Bonec CZ (FOX)

Přátelé, 

nemožné možná bude brzy možné a naše peněženky budeme moci brzy potěšit nákupem této legendární hry a možná dokonce i s expanzemi.

Dnes vyšel první článek s náznakem této lokalizace.

Velké díky Foxíkům a Davidovi, že se pouští i do takto starších her a zpětně tak vnáší na trh hry v jejichž lokalizaci by ještě před rokem nikdo nevěřil

https://www.zestolu.cz/deskovky/dockame-se-pocesteneho-rozsireni-kaskadie-i-too-many-bones-vysla-zahradni-rise-project-art-a-dalsi-566961

19.10.2023 15:37:28

Tak ona to taky není hra pro každého. Přestože je ta hra asi dobrá….za mě je to jak kupovat v dnešní době Gloomhaven. 

Třeba mě vyvedete v omyl, ale už ten let´s play s Petrem z Deskofobie mě nijak moc nenadchnul. Je to neustálý management vlastního hrdiny a pohyb žetonky po malinké čtverečkové mapě. Svět je fiktivní fantasy a to vše s velmi vysokou cenovkou. 

A je zbytečná argumentace ohledně neoprenu, plastových kartách, pokerových čipech…..je to velký luxus, který ale mnoho lidí nechce zaplatit, protože je zbytečný. 

Timing před Vánoci je za mě taky nešťastný….i lidé, co pustí nějaký ten peníz chtějí spíše něco hned pod stromeček. Takže rozhodně bych nepanikařil z toho, že se již nevybralo dost. Ale možná bych kampaň ještě pak prodloužil, protože po Vánocích bývají lidé finančně vyčerpaní a Matrix jim velí ještě vyšetřit peníze na lyže :D

Já osobně počkám na TES, na který se neuvěřitelně těším úplně maximálně a ta hra jde pak hned na stůl. A třeba zjistím, že se pletu a že všechny ty přeprodukované věcičky potřebuji a naskočím do vlaku, kdy bude David dělat už druhý print spolu s další expanzí :D

14.12.2023 21:15:28

Musím říct, že velmi oceňuji, že FitB natočili unboxing i playthrough. Mohl jsem si díky tomu udělat o hře dobrou představu a finálně se rozhodnout, že tohle zřejmě není hra, která by mě bavila (rozhodně ne dlouhodobě). Pokud si nejste jistí, fakt se na ten gameplay podívejte, získáte dobrou představu. Jinak jsem velkým fanouškem Lišky, mám od nich už osm her (jedenáct, když počítám i všechna velká rozšíření k Rootu) a počítám, že jich v budoucnu bude víc. Spíš ale asi od Leder Games, než od Chip Theory.

15.12.2023 09:40:00

Já taky cením snahu a odvahu FitB, že vydává hry jaké vydává, ale nemůžu souhlasit s tím, že si člověk podle toho videa udělá dobrou představu o hře. Na oba dva se rád a často dívám, ale nehráli to vůbec dobře. Rozvoje postav byly dost random, bez nějakého lepšího rozmyslu a herní rozhodnutí v průběhu boje byla tragédie (nic ve zlém). Ta hra opravdu nabízí relativně velkou hloubku v těch strategiích, a odměňuje hráče co jí hrají. Nebo se to taky dá hrát tak, jak kluci v gameplay, a pak je to random dice fest :)

15.12.2023 16:37:37

Jen pro ty kdo ještě váhají - Liška zavedla možnost splátek na 3 měsíce pro jakoukoliv objednávku :)

15.12.2023 17:40:31

Z toho, co jsem že hry viděl, působí na mě moc dobře a příjemně. Takže kdo ji nechcete, tak mě nezajímá, že si ji nekoupíte. Já budu rád, pokud vyjde.

15.12.2023 18:54:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Já naskočím po vánocích, uvidíme co se naježilo a kolik místa zbývá na deskovky 😉 Takže zatím sleduji a koumám, co vzít. Rozhodnu se v lednu 

15.12.2023 20:25:28

MN

Přiznavam, ten gameplay se mi vyslovene nelibil… vypadalo to dost nudně.

Ale stejne jsem si objednal… ja su asi ztracenej případ… nemužu si pomoct, nějak mně to prostě láká… 

Navíc vysloveně kostkovou hru nemám… 🤔

15.12.2023 20:35:55

Přesně po týdnu kampaně tu máme 200 rezervací. Takže těch zbývajících 150 se snad za další čtyři týdny podaří dát a to i díky dnes spuštěné možnosti splátek.

15.12.2023 22:40:09

Chce se to pochlapit a další objednávky :)

Kde vidíš možnost splátek?

16.12.2023 14:09:40 | Upraveno autorem (porovnej)

@turbo68 :D :D :D tak to mě pobavilo, je pravda, že když poslední dobou koukám kam až se naše záliba kartónu a plastu vyšplhala finančně tak vidím ten potenciál brát si deskovky na splátky jako třeba ledničku  :D :D 

-------------------------------------------------------------
*** Being supportive can go a long way to making an individual’s day a much better one.

16.12.2023 14:24:12

@xDante1986 https://foxinthebox.cz/crowdfunding druhý odstavec: Možnost splátkového prodeje

16.12.2023 14:55:57

@bounty Když si čtu zpětně ten svůj příspěvek, tak se ani nedivím, že tě to tak pobavilo. :)

Ale s tou ledničkou bych to tak nesrovnával. Když zůstaneme u té ledničky, tak tu si vezmeš domů, užíváš jí a postupně splácíš. Tady jde pořád o předplatné, které zaplatíš v tomto případě na 3x a stejně budeš čekat dalšího půl roku, než hra přijde. Nebýt stretch pay na GF, tak si myslím, že by plno lidí ani do TES nešlo. Což bude platit i nyní u TMB. Ty cenovky se prostě ženou do závratných výšin.

Od začátku jsem šel do TMB s tím, že tu částku uhradím jednorázově. Ale když se naskytla tato možnost, tak toho rád využiji, protože v Lednu podpořím Lišku ještě v allinu na Duchy ostrova. A to už je dalších 6000. Takže si tímto rozložím své cashflow. Místo 12000 v Lednu dám jenom 8000 a potom další dva měsíce po 2000.

Hergot, když se nad tím zamyslím, tak to začíná být trochu drahý koníček. A to se nebavím o dalších hrách, které nutně potřebuji a vyjdou začátkem příštího roku. :)

16.12.2023 18:10:04

@turbo68 Deskovky na splátky nejsou nic špatného - je to vhodné pro celkový cashflow - rodiny i jednotlivce. Možnost rozložit finanční zátěž je rozhodně vhodnější než jednorázová platba. Je to stejný, jako platit hypotéku - akorát s tím rozdílem, že deskovky nepřeplatíš 2x.. Nevím, proč s tím lidi mají takový problém.. 

TMB taky rád podpořím, a když tam bude splátková možnost, není o čem přemýšlet..

16.12.2023 22:22:11

@GamingDad tak u těhle splátek od Lišky (a jiných nebankovních prodejců) hlavně neplatíš žádné poplatky ani úroky takže jen odložíš platbu, pro zákazníka samá pozitiva. To ty bankovní a nebo ještě hůře půjčky úvěrových společností jsou minimálně s úrokem a tam je využití na zbytné věci obecně nevhodné. 

16.12.2023 23:32:23

@GamingDad Jak se to vezme, mám ted tak na Gamefoundu asi 15 her … a další přibývají ted jen nějak točím at je to v “rozumné míře”.

17.12.2023 00:01:13

Dneska to pěkně skočilo. Včera tam bylo 230 a najednou 270. Měl jsem obavy, teď už to vypadá nadějně. 

20.12.2023 16:32:58

Nepřipsal tam náhodou David nějaké krabice navíc? Aby to vypadalo že už to skoro bude? Běžně denně 4 krabice, dneska 40… :-). Každopádně je to super a ještě je času dost tak jsem zvědavý, na jakém čísle se to zastaví.

20.12.2023 16:47:02

ono to vyjde dovolim si tvrdit na 100% 

TLAMA spustila predobjednávky, takže tych 40 krabic asi zobrala TLAMA,

Fox zoberie typujem daľšie

 

20.12.2023 16:51:44

IN

Rozeslali jsme i nabídku do obchodů na tvz. “Retail pledge” a pomalu nám chodí zpět zájem obchodů. Proto to skáče po více kusech.

 

TLAMA nemá zatím nic. 

----------------------
Majitel liščí krabice

20.12.2023 16:52:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Jo teď jsem si taky všiml že se na Tlamě objevili předobjednávky. Tak pokud to bude i na dalších eshopech tak si toho všimne určitě více lidí. Jsem si právě myslel, že ta kampaň bude probíhat jen na liščích stránkách. Tak to vysvětluje ten náhlý nárůst. Ale třeba na Planetě to zatím nevidím. Uvidíme kde se to všude objeví.

20.12.2023 17:17:37

IN

upřímně… divím se, že to Tlama Games vyvěsili veřejně, když není jasné, zda hra vyjde. Podle mě by to měli pustit až po zafinancování…

----------------------
Majitel liščí krabice

20.12.2023 17:41:27

Asi ve vydání věří… kdyžtak by rozeslali omluvné emaily… nebo by to vydali sami :-)

20.12.2023 17:52:03

ZTK

Zajímalo by mě, jak je možné, že po přihlášení na Tlama games mám cenu 5.828,- Kč  za all in a u předobjednávky na Fox in the Box mám cenu 5.999,- Kč? Myslela jsem si, že tato kampaň bude jenom na Fox in the Box a teda nechápu, proč to můžu koupit jinde a ještě levněji. 

Samozřejmě jsem udělala objednávku na Foxech, abych hlavně podpořila vydavatelství, protože ty mají největší zásluhu na tom, aby Too Many Bones bylo česky. 

21.12.2023 22:13:57

Mne na Tlame ukazuje 6200.

21.12.2023 22:24:04

@ZTK to je věrnostní sleva, bez zalogování mi Tlama ukazuje 6.200 a 3.700. Po zalogování se dá dostat na 5.828 a 3.478

Už jsem takhle na Tlamě koupil pár stavebnic lego bezkonkurenčně nejlevnějších široko daleko

21.12.2023 22:29:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Wulfsburg
Zombicide: Wulfsburg
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas