Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čestina

Tady v komentářích sem se dočetl že tam byli nějaké naděje na českou lokalizaci :D..víte někdo tedy teď momentálně o nějakych bližších informacích vyjde to vůbec v Cz nebo se to zavrhlo ? =)))..a celkově u toho jazyka jak si myslíte že je to jazykově náročné pro čisté hraní =)

Děkuji všem =))
17.4.2013 16:03:14

předprodej
Takže lze očekávat že cena v "normálním" prodeji bude podobná?

4.3.2016 09:00:09

cena
klasická prodejní cena bude vyšší, ale v int. obchodem bude stejná, nebo hodně podobná

4.3.2016 09:29:25

datum vydání
Mám předobjednáno z Fantasyshopu a dnes jsem zaregistroval posun data naskladnění na 4.5. Holt co se dá dělat, kdo si počká ten se dočká :)

7.3.2016 08:40:14

Robinson Crusoe po 10 letech
Já se ptal minulý týden a psali, že vyjde na konci března. Pokud budou mít takové zpoždění, tak nejspíše mají nějaké potíže, které nám tají. Jinak to přeci není vysvětlitelné. Jsem zvědav, jesli alespoň přeloží 60 stránkové FAQ z BGG.

7.3.2016 10:37:33

celyl
Tak proto se to původně zdrželo, protože byly nové podklady s podrobnějšími vysvětleními, které se musely nanovo přeložit, předpokládám, že to bude to stejné jako u německého vydání, nevím jestli to odpovídá přímo FAQ z BBG.
A teď je asi problém s tiskovým oknem, pro cizojazyčné verze, ale to jen střílím od boku.

7.3.2016 11:02:03

Robinson Crusoe po 10 letech
Zpoždění se dá omluvit, co se nedá omluvit, že už jsme se ptali 4x na nové datum vydání a oni to nejsou schopni to vydat ani po půl roce kdy se avizoval první termín.

7.3.2016 12:05:30

celyl
A nestálo by za to, těch 10 let pilovat třeba angličtinu?

7.3.2016 12:24:24

Zpozdeni vs. oznamovani CZ verze
V jednom topicu lidi remcaji, ze se CZ verze oznamuje pozde, v druhem, ze oznamene verze maji zpozdeni. Tak co vlastne ten chudak vydavatel ma delat aby se lidem zavdecil? Mlcet a nebo riskovat posunuty terminu nebo dokonce zruseni (casto z duvodu, ktere nemuze ovlivnit)?

7.3.2016 12:28:44

#5C4RL37
Já byl kousek od toho koupit anglickou verzi, už jsem měl i objednávku a Albi ten den vydalo oznámení "Vydáme Robinsona Crusoe!". To nikdo ještě netušil co to znamená. Bohužel.

7.3.2016 14:36:43

robkin
Hlavně vydávat (e; Imho je docela zásadní, že se objevují počeštěné hry, kde počeštěním není míněna jedna stranka v multijazyčných pravidlech. Sice to nese spousty dalších úskalí, obzvláště při dnešním hype a expansion trendu, ale nějak se to naučit musíme.

7.3.2016 14:45:51

Zpoždění
Z Fantasy shopu mi minulý týden poslali informaci o zpoždění, ale tato diskuze byla rychlejší :) Hlavně aby to Albi nezvorala a dodala hru s kvalitním překladem a jasnými pravidly. Nic víc si nepřeji :)

7.3.2016 15:03:07

facebook - Albi
Takže dnešní odpověď na FB od Albi,

Dobrý den, Lenko, děláme vše pro to, aby se hra objevila v obchodech do konce tohoto měsíce. Mrzí nás, že se termín už několikrát posunul.

dává plané naděje?

7.3.2016 17:02:36

Rukavička
Robinson je asi docela proslulý tím, že skýtá velký prostor k různému uchopení a pochopení pravidel a herních situací (e;

7.3.2016 17:23:22

celyl
Moc nerozumím tomu, co se vlastně snažíš vyjádřit.

7.3.2016 17:24:05

#5C4RL37
Už radši nic, protože nikdo na světě mi neodpoví jednoduše bez kliček a hlavně pravdivě na triviální otázku:
"Kdy vyjde hra Robinson Crusoe?"

7.3.2016 17:34:20

celyl
to bude asi tým, že to nikto nevie...

určite to nebude tým, že sa všetci spikli proti tebe a nechcú ti to ako jedinému povedať.

7.3.2016 17:55:03

Celyl
Ja so pre zmenu volal tušim vo štvrtok to bolo a povedaly že hra vyjde začiatkom aprila

7.3.2016 19:33:28

#5C4RL37
Abych po pravdě přiznal, viděl jsem jen přehled kola a Kubrtovu sólovou hru. Ani žádný FAQ z BGG jsem nestahoval.

7.3.2016 21:44:53 | Upraveno autorem (porovnej)

poslední info
Dobrý den, omlouváme se, že odpovídáme s takovým zpožděním. Čekali jsme na vyjádření výrobce, aby byla naše odpověď co nejpřesnější. Bohužel pro Vás máme špatnou zprávu, kvůli špatné kvalitě jsme nuceni znovu vyrobit všechny karty a vydání hry znovu odložit. Předpokládané datum vydání je nyní druhá polovina května 2016. Další posunutí termínu nás skutečně mrzí, sami se na hru těšíme. Jako omluvu za zpoždění do každého balení hry přiložíme dárek - bonusový scénář Livingstonův příběh a ještě přehledovou kartu.

24.3.2016 19:49:16

info
No ani se u Poláků nedivím a plus pro Albi že se to snaží zachránit další scénářem navíc.

24.3.2016 20:58:59

Celyl
Na Robinsona se těším už hodně dlouho, to je fakt a díky Albi bude Robinson v češtině s bonusovým materiálem, kvalitními kartami a za příznivou cenu. To mi za to čekání stojí :) A kdybych musel něco vytknout, tak snad jen to, že takových projektů by Albi klidně mohla rozjet víc :)

24.3.2016 21:53:54

Mna to neprekvapuje ;-) ,
lebo ta hra je cursed. Aj Z-Manom to trvalo dva roky, kym dostali EN hru na CZ/SK trh. Ale palec hore za pristup vydavatela, ze sa to snazia vykompenzovat extra materialom ;-).

24.3.2016 23:03:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Celyl
Bude se aspoň jednat o tunovější verzi Robinsona ?
https://www.youtube.com/watch?v=vCH_UVcb0yY&feature=youtu.be

26.3.2016 21:25:11

novější verze
Můžeme o tom spekulovat. Vysvětlilo by se tím, co Albi celou tu dobu od Vánoc dělá. Předělává vše do nového designu... O nové verzi se začalo na BGG psát v srpnu. To by časově vycházelo. Pokud se jedná o novou verzi + 2 scénáře navíc, tak je to pěkná omluva za to nekonečné čekání.

28.3.2016 12:35:43

celyl
Spekulovat netřeba - jde o novou verzi +2 bonusní scénáře (King Kong a Livingstone) ;-)

28.3.2016 20:27:54

Vybíráme z Bazaru

Rome & Roll (ENG)
Rome & Roll (ENG)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas