Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak dlouho se dá hrát jen základ?

Zajímalo by mě, na jak dlouho vydrží jen zákaldní sada? Jde mi o to, zda si s tím "chvíli" vyhraju nebo zda je prakticky nutností hned se rozhlížet po adventure packach...
11.2.2013 12:57:17

Rozšírenia
Môžeš nakupovať podľa toho aké hráčske karty potrebuješ. Vyber si čo chceš hrať: trpaslíkov, elfov, rohanských a pod. Ďalšia možnosť je vybrať si rozšírenie podľa dobrodružstva, ktoré by si chcel hrať, alebo podľa jednotlivých kariet ktoré by si chcel mať.

edit: k hraniu scenárov malých rozšírení potrebuješ mať deluxe rozšírenie z toho cyklu.

7.11.2016 08:51:55 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tip na CS rozšíření
Ak máš nejak investíciu vyčlenenú, tak by som kupoval, presne tak, ako to vychádzalo – najlepšie po celých cykloch.

Ak máš vyslovene oklieštený rozpočet, tak tu je odkaz na výborného nákupného poradcu, akurát je v angličtine (https://talesfromthecards.wordpress.com/2013/09/13/new-player-buying-guide/).

7.11.2016 13:02:44

expanze
Já si myslím, že je ideální postupovat po cyklech. Pokud dokoupíš první cyklus, tak v něm budeš využívat karty střetnutí ze základní krabice - tím ze své počáteční investice vytěžíš víc. Na druhou stranu si myslím, že první cyklus nedává ty scénáře a hrací karty tak zajímavé, jako následující Khazad a Trpasluj, ale to už je spíš věc názoru. Pokud už si vybereš nějaký cyklus, jel bych popořadě (scénáře na sebe příběhově navazují a hráčské karty často v rámci cyklu dobře spolupracují, takže bych nevynechával).

Brzy bude v češtině i třetí cyklus, ale s tím opatrně, obtížnost tam šla nahoru, ten by byl jen se svými kartami a základem hodně těžký.

7.11.2016 13:27:04

Al

Ninjadorg scénáře
Nebo zatím nedokupuj nic a vytiskni si pár custom scénářů určených pro základní krabici (Ninjadorg scénáře), které lze stáhnout tady nebo na jiných fanouškovských webech (v češtině nebo angličtině). Pro hraní z toho ani nemusíš vyrábět karty, když nechceš. S tím si taky chvíli vyhraješ a časem zjistíš, jestli si budeš chtít něco dokoupit.

Oprava- doplnění: Tady ke stažení nejsou, ale třeba na deskožroutu

7.11.2016 14:00:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cacao + Chocolatl (rozšírenie)
Cacao + Chocolatl (rozšírenie)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas