MERCS - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Mercs, LLC
Autoři: Brian Shotton
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Hraní MERCS v Praze

Vše okolo volného hraní v Praze, hledání případných spoluhráčů apod.
11.4.2012 18:05:20

rbx

MERCS trénink :-)
v utery 17.4. se uskutecni prvni soustredeni MERCS pred planovanym turnajem. Turnaj by mel byt v nedeli 20.5. Je to klasicky v Tomovkach od 18:00 do pulnoci. Tak se hlaste, zatim jen na trenink :-)

11.4.2012 18:09:53

rbx
Znamená to "přines si vlastní tým a hraj", nebo "přijď a vyzkoušej"?

11.4.2012 21:26:51

rbx

Havelock
znamena to prijd a vyzkousej. Az ten turnaj by asi nebylo spatne si vzit sve, ale to je za dlouho. Muze se totiz stat, ze budes mit od nekoho pujcenou frakci a budes se muset stretnout prave s nim. A proxovat figurky na turnaji mi prijde divne.

11.4.2012 22:05:20

rbx
No proxovat figurky by nemuselo být blbé, protože by to umožnilo hrát i těm, kdo čekají na nějakou frakci. Osobně si myslím, že figurky z Earth Reborn by nikoho neurážely:)

12.4.2012 16:46:24

to rbx
je nejake ofiko stanovisko k proxovani na turnaji (teda pokud jsou turnaje ofiko)? vetsina figurkovek to nejak osetrene ma

12.4.2012 19:03:53

rbx
ok to zni fer, pres tyden se pokusim dobravit figurky a tohle je vyborna motivace, vzhledem k tomu ze stejne budu doma.

12.4.2012 19:06:42

Marvin
!!! uplne ze to same mi napadlo..ERko!:D ...ides do toho teda aj Ty, nech sa tam s nimi sam pychou nenadymam? :))

..co sa cakania na istu frakci tyka..juuuj.. ;D

12.4.2012 20:26:52

rbx

marvin a spol.
Na zadnem turnaji jsem nevidel moznost, ze by nekdo hral s proxovanymi figurkami. A ja bych rad, aby to platilo i v tomto pripade. Pokud nemate vlastni, muzete se s nekym domluvit, ze vam svoji frakci na turnaj zapujci. Tim to mate vyreseno. V ramci treninku si muzete proxovat co chcete, v tom nevidim problem, ale asi zchladim vase nadseni, protoze u MERCS jde hodne o velikost podstavce a figurky z ERka jsou obecne vetsi, nez 32mm figurky MERCSu, takze tam mate pravdepodobne pech.

12.4.2012 21:04:34

proxy:)
A máte někdo k dispozici rozměry modelů - šířka podstavce a výška modelu? Jak byla řeč o proxování, že bych v případě zájmu zkusil figurky z W40k:)

12.4.2012 22:23:59

mozna budu znit jako hrozny moralista
ale co tak si tu hru koupit kdyz ji chcete hrat turnajove?

12.4.2012 22:44:40

mechapu proc proxovat tech pet/sest figurek jestli to chcete hrat ? Loser ma pravdu.
Chapu proxovani velkych armad (vlastne to taky nechapu) vzhledem k tomu ze to nejsou magicky kde muze byt tezke sehnat nejakou kartu.

12.4.2012 22:52:38

rbx

Falco
Tak já bych to chápal. Je k dispozici jen určitý počet frakci a kdyz chce počkat na jinou, tak se mu nechce dat 1200 za něco, co se mu nelíbí.
Na druhou stranu ale stejně za ty nevyšle frakce nejde hrát, nejdou naproxovat, protože nejsou známy jejich charakteristiky. Ted jsem koukal na turnajova pravidla k Malifaux a taky nejde proxovat. Takže prosím neproxovat a spíše se pro turnajové potreby domluvit s někým na zapůjčení.

12.4.2012 22:59:50

proxy:)
Aha, takže přes W40k asi cesta nepovede:

http://www.keithloweart.com/MERCS_Scale_40K.jpg

12.4.2012 23:00:37

cSf.Loser
Klidně moralizuj:) Nicméně nebudu vyhazovat 1 200 za něco, co nebudu hrát. Už takhle mám doma krámů moc. A ten turnaj jsem chápal spíš jako první oficiální ukázku hry v ČR a možnost nalákat lidi a zvětšit základnu. Pokud to už od začátku berete jako ligu, tak good luck a omlouvám se:)

13.4.2012 11:58:53

marvin
ne v poho, ja to hrat urcite nebudu jen mi proste prislo divne ze radek se snazi neco organizovat a lidi to zacnou resit takhle, ja sem to bral ze kdo si to chce zkusit tak si zajde zahrat do tomovek a tam mu to myslim radi vysvetli i mimo nejaky turnaj nebo tak, zase chapu ze to neches hned kupovat kdyz sis to nezkusil a taky chapu radkuv argument ze si nekdo chce pockat na novou frakci... me to jen prislo divne vuci nejake organizovane aktivite

13.4.2012 12:02:14

cSf.Loser
V poho:)
Já nepochopil, že je to ofiko turnaj. Teď už to chápu a žádné proxování nebude.
Jinak si myslím, že první turnaje jsou vždy spíše o zvětšení základny a nalákání lidí a až pak se to mění na opravdová klání. My to tak třeba dělali, když jsme startovali v Praze AGOTy. Tenkrát jsme prostě povolovali určité množství proxy karet (i v rozporu s FFG oficiálními pravidly). Dnesku už to tak také není a neproxuje se.

13.4.2012 12:07:55

rbx

Marvin
kdyz me to prijde takove nedustojne, aby se tu ve vysledku stretly figurky z MERCS sveta, z Earth Reborn... to pak klidne nekdo prinese Heroscape a bude z toho fraska. Proto jsem proti tomu a radeji doporucim si frakci pujcit od nekoho, kdo jich ma vic.

Ja napisu podrobnejsi informace, vcetne toho, co bude predstavovat prvni cenu za vyhru v turnaji :-)

13.4.2012 12:46:23

rbx
Jasně, to je podle pořadatele.
Půjčovat si od někoho namalované figurky je citlivá věc, člověk to odře ap...

Počkám až vyjde buď ta Evropská frakce anebo ten GCC a pak se přidám.
Dvě frakce se mi kupovat nechtějí, to si radši koupím další hru:)

13.4.2012 12:59:40

rbx

marvin
a proc se aspon nezastavis si zahrat nesoutezne?

13.4.2012 13:38:09

Turnaj
Turnaj by měl být trochu reprezentativní záležitost a taky kvůli atmosféře bych rozhodně neproxoval. Mimo soutěž mi to nevadí jak psal RBX... není problém se zastavit v Tomovkách a se hrou se seznámit, takže nikdo se nemusí cítit ukřivděný. Navíc... pokud se mi podaří nabarvit dostatek figurek, tak klidně dvě frakce někomu na turnaj půjčím. S tím problém nemám.

13.4.2012 14:07:05

Zhan Shi
Tak rychle barvi :D Nééé, náhodou, za tohle oznámení máš u mě velký respekt :)

P.S. Tím jsem chtěl trochu naznačit, že bych byl velice nadšený, kdybych mohl požádat o zapůjčení jedné frakce :)

13.4.2012 14:31:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
Bez problému :-) Co stihnu nabarvit, vezmu sebou a rád zapůjčím. Mám frakce CCC, FCC a Sefadu. Se kterou se budu turnaje sám účastnit zatím netuším. Pak se mužem domluvit přes SZ.

13.4.2012 15:02:10

Marvin, Mart a ostatní
Na vyzkoušení jsou na hraní úterky figurky můžete v úterky klidně proxovat nebo se dohodnout na půjčení. Já mohu půjčit CCC, KemVar a Keizai Waza. Jestli chcete můžu půjčit na zkoušku. A rád v úterý zahraju.

13.4.2012 18:43:00 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Určitě se zastavím ... tenhle úterek asi ne, ale snad ten další.

14.4.2012 10:00:00

tak
ja uz mam "nabarveno" a tesim se na vas :)

14.4.2012 23:20:18

Vybíráme z Bazaru

Armageddon od Queen games
Armageddon od Queen games
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas