HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Hasbro
Milton Bradley
Autoři: Craig Van Ness
Rob Daviau
Stephen Baker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obecny pokec

hlavně brzo něco nafoť :-)
6.4.2009 16:42:51

rbx

Bluda
me se na to libi to, ze to podporuje kreativitu protoze si to bojiste musis vytvorit a ty hexy se daji kupit na sebe a vytvaris kopce, propasti atp. Na strance heroscape.cz je super aplikace, kde si zadas pocet boxu, ktere vlastnis a ono ti to vyplivne scenare, ktere si z toho muzes postavit a hrat. Samozrejme ze vlastni kreativite se meze nekladou :-)

Muj kluk si stavi teren a pak na to dava ty vojacky, treba cimburi celeho hradu obestavi takovou divnou smeskou, kde je elf, agent, vojak, trpaslik... ale je fakt, ze nejradeji ma vikingy, protoze se nejvic podobaji rytirum. V jednom z rozsireni jsou i templarsti rytiri, tak jsem si rikal, ze az se naskytne nejaka prilezitost tak mu pristane darecek :-)

4.3.2010 20:35:02

děti
Taky přemejšlím že koupím základ mlašímu klukovi,bude mít v srpnu 6 ,ukazoval jsem mu to na netu a líbilo se mu to.

4.3.2010 21:36:15

Nakup
rbx, bluda.. Jen že jsem ted objevil na netu v Německu ocbchod na tehle adrese http://www.fantasy-in.de/shop a maji tam v nabidce jak jungle tak forest.. už je tam odsud mam:-) je to trocha drazsi,ale ja to vzal pres znamyho, ktery tam chvili byl, takze se neprodrazilo postovne.. Jednoznacne ale nejlepsi ceny jsou u Toma:-)

7.3.2010 14:07:26

rbx

Divisek
Forest se ještě semo tamo sehnat dá, ale k jungli ti gratuluju. Už to mas doma? Já byl jungli úplne unesen, ty palmy jsou fakt parádní!

7.3.2010 14:43:33

rbx
Jeste ji ma ten kamos,ale ma mi ji co nejdrive dovezt.. Tak to se mam na co tesit:-) Forest uz mi dorazil.. Jsem si holt udelal radost.. A u Toma koupil Ormś return.. Holt opozdene vanoce:-)

7.3.2010 18:23:42

No nevypada to zle, ...
ale kdyz jsem na to koukal, tak bych si tam vybral vecicky tak za 5000 (vsechno RARE + Valkyrie) bez postovnyho, na coz ted vazne nemam, takze asi zustanu u povodniho planu koupit Swarm of Marro a pak se uvidi. Ale skoda (predevsim) te jungle :S. Navic jakozto clovek nesprechtici si na tom shopu neskrtam, takze ani nevim, jak je to treba s tim postovnym :S.

8.3.2010 08:40:00

Bluda
Swarm of the Maro vypadá taky dobře, takže bych taky zůstal u původního plánu:-) Jinak doporučuju ted nakouknout k Tomovi, maj zas novou nabídku figurkových rozšíření a je to fakt paráda. Kousky jako Templáři na koních (HeroScape Expansion Set: Fields of Valor - Templar Knights) jsou těžko sehnatelné i na ebay a kdyžtak za draho.. Já neodolal a objednal další balíček a dnes objednám asi další.. Je tam fakt pár pěkných kousků.. Ty mě zrujnujou:-) Obohatí to ale ten základní set.. Jinak já jsem spíš nadšenec než hráč, to třeba rbx je určitě v této hře zkušenějším hráčem a lepším poradcem.. Jo kdyby zmínka o Tomovi byla problém, tak se omlouvám a klido to vymažte. Když mě ale udělali radost:-)

12.3.2010 10:36:44

rbx

divisek
ja jsem take spis nadsenec nez hrac. Cekam az mi na hru dorostou synove, do te doby jim kupuju vybavu :-)

12.3.2010 10:46:34

rbx
Tak to jsme na tom podobně:-) Je fakt,že u deskovky ta kombinace 3D materiálu, barevných postav a docela dobré hratelnosti je smrtící pro peněženku.. :-)

12.3.2010 10:59:56

HS:MS2+MS3
Tak jsem dnes nejak jeste zabloudil na BGG. Ta jungle, tundra apod je super, o tom vim davno, takze jsem myslel, ze poridim MS2 a neco maleho k tomu. MS3 jsem hned zavrhl kvuli malemu poctu figurek a omezeni na 2 hrace. Ale jelikoz se ze mne asi nestane nejaky HS sberatel, ktery by musel mit vsechno, a prave protoze jsem ted zabloudil na par fotek z MS3, tak premyslim o jine veci: Je rozumne koupit jako zaklad MS2 a pozdeji k tomu klukum dat MS3 misto rozsireni?

Za ne uplne silenou cenu by bylo dalsich 10 figurek (vcetne draka a obra) a hlavne hafo dalsiho terenu (vcetne par kamenu). Skoro se mi to zda lepsi, nez koupit za tytez penize 3 male sety s figurkama (podotykam, ze to neberu - aspon zatim - jako sberatel, ale jako hrac vitajici vetsi variabilitu). Na MS3 se mi libi, ze jsou narozdil od MS2 ty figurky ze stejneho prostredi a pokud se nepletu, se znackami pro 6 hracu by nemel byt problem zahrat si i v 5 ci 6 hracich (u nas doma je 5 potencionalnich hracu).

Vymluvi mi to nekdo rozumny, at usetrim penize, nebo je to vazne dobry napad?

Mimochodem, rbx, myslis, ze by synkove nezvladli ani tu lehci variantu? Taky nepredpokladam, ze ty svoje pozenu hned do zvlastnich schopnosti apod. Myslim, ze dlouho pojedem tu lehkou, pak otocime karty a podle obdobnych pravidel budeme hrat na "zivoty" a teprve nakonec prejdem k plnym pravidlum.

17.3.2010 11:47:23

Master Sety
Mel jsem na mysli tyto master sety:
MS2 = Swarm Of The Marro
MS3 = Battle For The Underdark

17.3.2010 12:25:53

Bluda
Určitě, já bych se toho nebál. U Heroscape (ostatně stejně jako u Lega a spousty dalších věcí :-) platí čím víc, tím líp. Já mám MS1, MS2 a 2x pevnost a furt je toho málo ... Jelikož mě fascinuje ten 3D terén a hra v podstatě až jako druhá, tak mě taky víc lákaj sety s terénem...

Na www.heroscape.cz je dokonce vyhledávač map, kam zadáš počet setů a rozšíření a on ti najde všechny mapy, který z toho můžeš postavit ... Třeba pro to, co mám já, mi to teď našlo 97 map :-)

17.3.2010 18:45:05

rbx

Bluda
Já soudím podle svého kluka, který na to ještě není. On nemá tu trpělivost u toho sedět a házet kostkama. Ale třeba to s nim zkusím a půjde to :-)

17.3.2010 19:46:32

Bluda
Já mam hru pár dní odehráli jsme ze synama ( 5 a 8 let)jen tři hry.Hráli jsme to bez speciálních vlastností a starší to zvládá bez problému a hra se mu líbí ale mladší u toho nevydrží do konce spíš ho baví stavět terén.Ale je jasaný že zakladní set nestačí,zítra už jdu kupovat další figurky a časem asi i další terén.

17.3.2010 20:30:12

Merlin, rbx
Rbx, tema synkama jsem myslel prave ty Tvoje, ale asi jsem to spatne formuloval, svoje kluky k tomu asi nebudu muset dlouho premlouvat, kdyz uvidi takovouhle peknou stavebnici/hru ;).

Ten konfigurator znam, ale zatim tam nemaji ten posledni master set, takze to jeste neni uplne ono. Zel, nejvic map je s tim prvnim setem. O tech hradbach premyslim taky, ale vzal bych asi jen jedny a pak se uvidi, snad se i s tim bude dat trosku vyblbnout.

Mimochodem, zkousel jste to nekdo hrat treba v sesti?

17.3.2010 20:38:10

Bluda
Já myslim,že je to dobrý nápad, koupit MS2 a pak MS3.. Zvlášt když MS1 už je skoro nesehnatelný. Ten terén je základ a je to asi největší deviza tehle hry.. Já taky takhle začal.. Postaviček je tam taky dost.. Ale pak jsem zjistil,že některé postavičky tam nejsou a já bych je chtěl..:) a tak už mam doma asi i 7 figurkových rozšížení..

17.3.2010 22:09:15

Mapy
Ta databáze map na heroscape.cz je bohužel už dlouho neaktualizovaná, holt nejsou lidi - ta indexace se musí dělat ručně. Takže mapy s novými mastersety tam moc nenajdete.

Kdyby se našel nějaký nadšenec, který by byl ochotný tomu věnovat trošku úsilí, určitě bychom se nějak domluvili :)

18.3.2010 11:08:12

heroScape
Premyslim o teto hre, neb se mi libi moc obrazky s jungli a lesy, ....
Pochopil jsem dobre ze uz tyhle rozsireni nesezenu? Neb bych zacal kupovat pouze s tim (pokud se daji sehnat: kolik jich je treba tak? vase zkusenosti). Diky

19.3.2010 08:21:19

Koupe
koukam ze cas od casu nekdo koupi Heroscape. Ja o tom uvazoval taky, ale absolutne nemam paru kterym setem zacit, co dokoupit za dalsi sety abysme z toho poskladali neco, co je plnohodnotne hratelne. Nemate nekdo nejake tipy?

23.3.2010 11:57:53

Ringo
nejlépe všechny tři mastersety a pak tak 2-3 kusy od každého rozšíření :D

Tady jsou video recenze od Vasela:

http://www.youtube.com/watch?v=NEiMKaXanI0
http://www.youtube.com/watch?v=kpyJSKtPmnE
http://www.youtube.com/watch?v=2Tk7lp0aQFs
http://www.youtube.com/watch?v=rOke3f-fCs8
http://www.youtube.com/watch?v=1nd-Cj2NyYo

23.3.2010 12:08:50

1.set
Zdravím, nevíte někdo, kde pořídit první master set do 1200,-. Začínám mít pocit, že se mi ho nepodaří sehnat. Škoda, s jiným setem se mi nechce začínat.

26.3.2010 18:58:05

stepan
1. se jmenuje jak? na tomovejch hrach neco maj...ale nevim co je prvni...
http://www.tomovyhry.cz/kategorie/HeroScape/?pg=2

26.3.2010 20:24:21

Elenistar
Děkuji za odpověď,u Toma bohůžel 1. set (Rise of the Valkyrie) nemají. Hasbro nejspíš úplně ukončilo výrobu tohoto setu. Heroscape je bohůžel více sběratelská hra než klasická deskovka. A tím může i trošku trpět. No, snad se na ebayi objeví nějaká zajímavá nabídka.

26.3.2010 21:53:28

Stepan
Kdyby jsi nahodou nekde neco objevil (2 kusy) ... nemecko,nebo ja nevim kde :) tak se rad podelim o pripadne postovne. Taky premyslim o heroscape, ale chci zacit pouze s Valkyrou a pokracovat lesy a dzungli (ach jo, proc to neni u nas v hrackarstvi ... :(

27.3.2010 13:36:53

rbx

Karas
Ještě do své cesty zahrn Tundru a témeř nesplnitelné se stane absolutne nesplnitelnym:-)

27.3.2010 14:52:09

Charitativní aukce

Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Akt. cena: 1500
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Food Chain Magnate
Food Chain Magnate
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas