HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

HeroScape Master Set: Rise of the Valkyrie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Hasbro
Milton Bradley
Autoři: Craig Van Ness
Rob Daviau
Stephen Baker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obecny pokec

hlavně brzo něco nafoť :-)
6.4.2009 16:42:51

rbx

boldrick
nafotim, ale az mi prijde rozsireni. Do te doby mas heroscape.cz :-)

6.4.2009 16:47:34

fotky
Klidně sem můžu něco naházet. Většinu toho, co je na heroscape.cz, jsem nafotila já, takže je to k dispozici; ale zase to za moc nestojí, fotograf ze mě asi ještě dlouho nebude.
Jinak možná by stálo za to udělat i nějaké fotky bez rozšíření, ať případní zájemci vědí, co dostanou v základní sadě. Já v tomhle už trochu ztratila orientaci :)

6.4.2009 17:29:06

to idle
super nápady:-)

6.4.2009 17:32:27

rbx

Boldrick a Idle
OK, nafotim co je obsahem tohoto zakladniho setu.

6.4.2009 17:33:42

rbx
Já bych také rád viděl fotky, mám dvě děti tak že přemejšlím o koupi.

6.4.2009 20:50:58

rbx

kosibratr
tak spoustu fotek najdes na www.heroescapers.org a i na www.heroescape.cz je toho hodne, ale dost je jich rozmazanych :-) Idle doufam promine :-) Kazdopadne to chce vyfotit detaily postavicek, protoze ma clovek ze pred koupi pocit, ze je to sunt a ono to je fakt hezky.

6.4.2009 21:09:39

rbx
Ty už sem vyděl,ted už se jen rozhodnout.Škoda že to neprodávaj u nás.A neumím anglicky ,tak že pokud nebude někde překlad pravidel tak mám smulu.

6.4.2009 21:39:49

rbx

kosibratr
Smula je, ze je to tak velka bedna, ze to postovne odevsad je zabijacke :-( Navic to vazi asi 2,5 kila :-( Hra samotna jde sehnat vcelku levne, bohuzel by to sem muselo jet lodi a autem na plyn, aby to bylo za rozumnou cenu. Minimalne co jsem zkousel poptavat, tak to slo cca za 1500 vcetne dopravy.

7.4.2009 01:52:47

Heroscape
já jsem myslím onehdá zahlédl jednu krabici v hrasu, ale už je to déle...

7.4.2009 07:08:42

sydo
Jo, před časem někde něco bylo, ale chtěli za to asi 3000, to už se fakt vyplatí si to nechat poslat.

7.4.2009 08:17:17

rbx

Sydo
to si vzal Merlin :-) Ale ja jsem vymekl a prave odklepl koupi druheho Master setu, dvou lesu, druheho Castle a jedne sady potvor. Az z toho mam tak cerne svedomi, ze cernejsi uz byt nemuze.:-(

7.4.2009 13:20:09

rbx
co sis koupil za "sadu potvor"?

7.4.2009 14:36:50

rbx

Hlad
Bral jsem to odsud www.wargamersheadquarters.com a oni tam maji pack dvou lesu s Orm's return. Takze tu. Jeste tam maji kompletni Vawe8, ale me jde v tuto chvili o teren, pandulaku budu mit z tech dvou sad habakuk. V soucasne dobe mam Valkyrii a miri mi sem 2x Jungle, 2x Castle, 2x les a Swarm Of The Marrow Master Set. Jeste jsem nasel lavu, ale je prilis drahe postovne :-( A ani me neprijde nijak atraktivni. Nebo se mylim?

7.4.2009 14:47:18

rbx
me osobne lava bavi, obzvlaste tenhle scenar http://www.heroscapers.com/community/downloads.php?do=file&id=341

7.4.2009 15:15:41

rbx

Hlad
hmmm, tak to je hezky :-) Sakra. Ja to vzdycky videl vsude jako placku. Ze by to slo poskladat do vulkanu, me nikdy nenapadlo. to je fakt hezky. A porad mi... ciste teoreticky... ktera Vawe pajdulaku je nejlepsi? Bude devitka, pry bude reedice jednicky...

7.4.2009 15:20:06

rbx
no ktera wave je nejlepsi...to tezko rict...mame wave 1,2,6,7,8, vsechny 3 sady velkych figur a vlajkonose Jandaru a Utgaru...a vsude se najde neco zajimavyho
co urcite doporucuju za armady
(w2) 4th Massachusetts Line http://www.heroscape.cz/en/army/1
(w6) Kaemon Awa http://www.heroscape.cz/en/army/50
(w6) Zombies of Morindan http://www.heroscape.cz/en/army/134
(w7) Cyprien Esenwein http://www.heroscape.cz/en/army/21 (moje velmi olibena postava :)
ve wave 8 je docela zajimava (a smrtici) kombinace elfu

7.4.2009 15:48:06

rbx

Hlad
takze nema cenu kupovat celou Wave, ale vybirat si vzdy jednu z armad?

7.4.2009 15:55:42

krabice z hrasu
Přesně, tu jsem si s určitou slevou odnesl já :-) Každopádně já si s nákupem rozšíření asi počkám, až si to pořádně zahrajem ... protože po vyzkoušení jednoduchých pravidel mě s tím přítulkyně poslala do háje, proč jí učím tak jednoduchou hru :-)

7.4.2009 19:32:27

rbx

Merlin
Ja to kupuju svym klukum, aby si meli jak hrat s tatinkem :-)) Teda az dorostou. A vzhledem k tomu, jak je vsechno out of stock, tak jsem nucen okolnostmi.:-( Myslim, ze to slozitejsi delaji prave vlastnosti jednotlivych postav a armad. Alespon co jsem cetl od idle.

8.4.2009 12:23:10

rbx
neni nutne kupovat naraz celou wave (i kdyz ja sem to tak zatim delal:)
akorat nektere figurky maj vlastnosti ktere funguji jen s jinou figurkou. tak to je dobre si pohlidat a koupit je spolu (napr. Knights of Weston a Sir Denrick)

9.4.2009 14:19:07

rbx

Hlad
Takze si mam asi kupovat figurky podle toho, jak jsou dostupne a jak se mi libi. A brat pritom ohled na to co rikas.

9.4.2009 15:00:38

rbx

prisy mi darecky :-)
Tak dnes mi prisly BEZ CLA (uz to mam vychytany) dve jungle, dva lesy, dva hrady a druhy Master Set Swarm of Marro. Jo a jedna sada pajdulaku Orm's Return. Ta dzungle je nadherna, ten les taky, jen s tim hradem nevim, jestli jsem to neprehnal. Myslel jsem, ze je v zakladu jen jedna vezicka a par hradeb a ted muzu postavit snad cely Minas Tirith :-) Alespon me to po prvnim ohledani takto prijde :-) Ale co, tak si aspon kluci za par let vyhraji :-)

20.4.2009 16:41:35

rbx
Tak to už můžeš stavět docela monstr mapy. Sakra, to abychom začli zase indexovat mapy do databáze, abychom ji trošku rozšířili.

21.4.2009 08:34:59

rbx

idle
no tak parada...mam rad mnohaurovnove mapy s mosty a nejlepe s hradem :-) Velkym hradem, aby bylo jasno :-)))

21.4.2009 09:46:15

druhý test
Tak my jsme o víkendu konečně vyzkoušeli plnou verzi.... hned první mapu, nabrali jsme si nějakou armádu a hurá ... mě se to docela líbilo, přítulkyně zas tak odvázaná nebyla ... jinak hra je poměrně jednoduchá (myšleno z hlediska pravidel), pravidla se dají vysvětlit poměrně rychle, jsou jasná a konzistentní. Nejsložitější je asi použití zvláštních schopností postav ... to jen tak na okraj ... :-)

21.4.2009 12:17:06

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas