Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

to Parxel
Třetí frame odshora vlevo: Odehráno - Zápisy a statistiky

16.9.2010 14:19:22

kren a zluda
Dík, mám to pořád před očima a hledám to 5 minut.

Teď teprve chápu co myslel můj učitel na střední tím
"jsi blbej, slepej, máš 4 oči a ještě na to nevidíš".
:)

16.9.2010 14:27:23

Statistika
Ehm, co se stane se statistikou, když pět registrovaných (tedy hráčů...) bude mastit půl dne nějakou hardkór věc, třeba Diplomacii, a pak si ji všichni napíšou do deníku? Ocitne se po jedné partii v čele hodin?

27.9.2010 21:12:40

myslim ze toto ma Zeus osetrene
ze pri tychto zapisoch sa berie do statistik iba jeden hraci cas, ved predsa ten zapis urobi len jeden hrac, ale keby si kazdy urobil svoj vlastny zapis, tak potom by to asi zaratalo 5x tolko casu

27.9.2010 21:53:08

acedrac
No to jsem právě myslel, že by se to započítalo 5x. Ale každý z těch hráčů má právo si započítat svoji partii, za sebe...

27.9.2010 22:08:52

Bacil
Ale pokud si každý udělá vlastní zápis a správně v něm uvede ostatní registrované hráče, tak bude mít každý z nich 5 zápisů, protože se v jeho herním deníku objeví i zápisy, které vytvořil někdo jiný, ale uvedl ho jako spoluhráče - takže opravdu stačí, aby zápis vytvořil pouze jeden z hráčů.

28.9.2010 08:44:59

Započítávání partií a časů
Skutečně se pak taková hra může dostat do čela. Ta statistika totiž udává, kolik hodin byli hráči ochotni s hrou strávit. Do jisté míry chápu čas věnovaný jedním hráčem hře jako jisté "platidlo" za poskytnutou zábavu. A pak logicky hra dostane "zaplaceno" od každého hráče, který se jedné partie zůčastní.

A pokud se vezme pak delší časový horizont a hodně hráčů, tak lze toto "platidlo" využít pro vyhodnocení oblíbenosti hry.

28.9.2010 08:46:32

1 partie s 5ti hráči = 1 zápis
přesně jak píše Vlad. Jeden z hráčů to sepíše a do zápisu přidá ostatní hráče. A těm se to pak v herním deníku také objeví (i v případě, že autor ten zápis nastavil jako soukromý - soukromý = zobrazí se pouze účastníkům partie).

28.9.2010 08:48:27

čas
Jasně, díky za vysvětlení.

28.9.2010 10:16:38

Podrobnější...
Včera jsem rozbalil Vysoké napětí a dnes se chystáme hrát. Ovšem jsme omezeni časem.
Díky tomu jsem zjistil, že mi chybí v herním deníku podrobnější statistika. Když se na deník podívám, tak sice vidím, jak dlouhé asi partie jsou, ale nic nevím o tom, v kolika hráčích byly hry odehrány.
Proto se ptám, zda je do budoucna plánováno něco takového. Třeba po kliknutí na graf by se zobrazil podrobnější výpis, jak jsou dlouhé partie v různých počtech hráčů.

7.11.2010 09:25:29

to Deth
Normálně jsi mě předběhl, zrovna včera večer jsem nad tím uvažoval, že ten graf délky hry je celkem nepřesný, protože jsou v něm všechny hry v různých počtech hráčů. Přimlouvám se tedy k tomu, jestli by nebylo nějak možné udělat do grafu více různobarevných sloupců, přičemž každý by byl pro hru v určitém počtu hráčů, případně to nějak prolínat. Zrovna třeba u 51st State jsou ty rozdíly značné (ve dvou jsme hráli první hru 1,5 h, ve čtyřech 2,5 h).

7.11.2010 10:31:35

to Kadaver ad vylepšování statistiky
A nepřeháníte to s tou statistikou. Myslím, že by tady na Trolovi byly k vylepšení jiné věci než pořád vypilovávat statistiku horem dolem.

7.11.2010 12:35:46

Křen
Toto není o vedení statistik, ale o pomocném ukazateli pro hráče, kteří hru neznají. Podle současného grafu nedokáži odhadnout, jak asi dlouho může hra trvat v tom kterém počtu hráčů. A vzhledem k tomu, že mi dává za pravdu Kadaver, tak v tom nejsem sám.
Vím, že nemáš rád statistiky, ale ony vypovídací hodnotu mají.

7.11.2010 12:59:46

Různé počty hráčů...
Ahoj, přesně tohle vylepšení je jedno z prvních, které těm statistikám věnuji. Mělo by jít v tom grafu porovnat, jak různé počty hráčů ovlivňují délku hry (a stejně tak, jak která rozšíření ovlivňují délku hry).

Jen holt tento víkend věnuji příprava moderačního rozhraní v diskusích, aby moderátoři mohli mazat nevhodně příspěvky a hříšníci viděli, že se s přibývajícími hříchy blíží trest, tak aby se nad sebou zamysleli...

7.11.2010 14:03:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Dík za info, jsem rád, že je to v plánu.

7.11.2010 14:18:40

Zašktátko nedokončená hra
Nešlo by přidat do hráčova deníku tuto možnost? S tím, že by se výsledný čas nezapočítal do statistiky jednotlivé hry, ale do celkové ano. Několikrát se nám už stalo, že jsme museli několikahodinovou hru v jejím průběhu přerušit, ale zapsané to mít chceme. Poté to zbytečně zkresluje statistiku doby hraní.

16.12.2010 22:18:46

Oddělení zápisů od statistiky
Měl bych prosbu za oddělení zápisů her od grafu, tabulky a formuláře pro vklad. Jelikož si deník vedu, mám tam za poslední půlrok 200+ zápisů a než se načte celá fronta, tak to trvá a posuvník vpravo je miniaturní (což se bude dále zhoršovat). Líbilo by se mi, kdyby na stránce bylo cca 5-10 posledních zápisů a zbytek měl svůj vlastní odklik, tak jako v nejhranějších nebo nejdéle hraných hrách.

EDIT: (podíval jsem se na pojmy) Tedy oddělení Herního deníku od Zápisů z hraní.

10.3.2011 09:17:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Stránkování seznamu hraní v profilu hráče
Bacile, mrkni na to, stačí takto? Udělal jsem do herního deníku hráče stránkování po 40 zápisech.

Podobnou věc plánuji i na seznam hraní u her...

15.3.2011 21:29:11

Nedokončení hry...
To zaškrtávátko asi taky již brzy udělám :-)

15.3.2011 21:29:32

Rok 2010
A mám tu další dotaz k deníku (protože to je přece naprosto bezcenná statistika, tak mě to baví): šlo by zachovat i údaje za 2010? Místo v oknu je, pokud to teda nehatí nedostatek místa v paměti...

2.1.2012 20:20:56

Zpřístupnění zápisu z hraní skupině lidí
Momentálně je možnost zápis zveřejnít jen pro účastníky a nebo úplně všem.
Velmi bych ocenil kdyby se přidala možnost zpřístupnění nějakému vybranému okruhu lidí.
a) všem přátelům
b) všem členům mého herního klubu (herní skupiny)
Důvod je jasný, když to zpřístupním jen hráčům tak se ostatní lidé, kteří se mnou pravidelně hrají nedozvědí "jaké to bylo". A abych to zveřejňoval úplně všem tak to nejsem dost dobrý spisovatel a třeba by s danou verzí popisu nemuseli souhlasit spoluhráči (musel bych se jich zeptat na souhlas se zveřejněním), navíc zápis je často osobní (např. Franta utopil flotilu v kofole) a to jaksi celý svět nemusí zajímat.

11.3.2012 11:37:04 | Upraveno autorem (porovnej)

pořadí zápisů
Právě jsem zjistila, že mám mírný chaos v pořadí zápisů v herním deníku. Vždy byly řazeny chronologicky s tím, že poslední nejnovější zápis byl hned pod tabulkou (pokud jich bylo v jeden den víc,tak se řadily shora dolů). Ted koukám, mám tam zápis z roku 2011, pak 2012, pak zase 2011 vypadá to, že je to seřazeno podle počtu palců. Nejnovější zápis je až pod těmi opalcovanými. Což mě osovně tak úplně nevyhovuje.

Pokud by to bylo možné, přivítala bych původní stav(aby byly zápisy podle data) či nějakou možnost vlastního řazení. Stalo se to zřejmě v rámci nějakých úprav, které ted v profilech probíhají? Např. stále tam není vidět avatar.

Jinak to že se objevila souhrnná tabulka z roku 2011 je prima.

1.2.2013 15:04:34

súhlas s robkin
oživím starú tému. Neviem ako moc je používaný herný denník, ale v hernej skupine to používame a tiež by som bral, ak by som si mohol priamo prečítať čo sa hralo v mojej neprítomnosti.
A ešte jedna vec - hrali sme mimo ČR/SR, tak mi ako obec samozrejme nič nenašlo... Dalo by sa uviesť aspoň krajinu miesto názvu daného zahraničného mesta?

3.9.2018 09:23:00

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas