Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

to rbx
Jo to mi přijde taky málo.
Ale já nechci nikomu nic zakazovat, jen když si chci projít poslední reporty a například Odulinův report s textem:
1) já

2) brácha

3) máma

4) Mirka

vytlačí nějaký pěkný report o rozsahu recenze do propadliště dějin, tak mne to dost vadí.

Jestli by tedy nešlo jednak stránkovat a jednak umísťovat do toho přehledu nových jen příspěvky o nějakém předem pevně stanoveném počtu znaků - třeba souhrnně minimálně 3 až 4 řádky textu bez mezer a řádků (ať nejsem pes).

21.7.2010 12:28:23

ad zápisy
Tak v tomhle určitě souhlasím s křenem. Statistické zápisy téměř bez textu by si měli lidi skrýt a ty s textem, které ostatním něco sdělí (něco co k něčemu ostatním je, tedy dojmy, herní situace apod) by měly být viditelné. A nebo to nějakým způsobem udělat tak ať má člověk možnost i po týdnu dohledat starší reporty. Čili stránkování nebo tak něco

21.7.2010 12:36:34

DD

to kren
No jo jenze pak zase neuvidis ze nekdo tu hru proste hraje akorat nepise zapisy o 4 radcich. Takhle vidim ze proste nejakou hru nekdo hral, sice napsal zapis ja, bracha.... ale vidim tam ze to probehlo. Kdyz to odfiltrujes, tak budu muset proklikavat jednotlive hry jestli ji nekdo hral ale bohuzel napsal jen kratkej zapis.

21.7.2010 12:36:40

DD

prohledavani
Tohle je podle mne spis na nejake prohledavani zapisu, kde si budes moci zadat treba jen od - do, zapisy s textem delsim jak 4 radky. Tohle je proste souhrn, kde kazdemu vyhovuje neco jineho a odfiltrovat to podle toho co se zrovna jednomu libi a druhemu ne je imho hloupost.

21.7.2010 12:38:04

DD
a k čemu je dobré, že víš, že někdo hrál tu a tu hru? :)

21.7.2010 12:44:37

Beholder
No, to by mě také zajímalo :)

21.7.2010 12:47:16

to DD
No celkem mi není jasné k čemu je mi v novinkách informace, že tuhle nebo onu hru někdo vůbec hrál. Pokud mám zájem o to, vědět jak je nějaká konkrétní hra hrána, tak se podívám k té konkrétní hře a tam už mi zápisy bez textu nevadí. Vadí mi v novinkách.
Mě je celkem fuk jestli vůbec Franta z Horní Dolní hrál Osadníky, ale zajímá mne pokud ten Franta napíše k té partii něco co by mne zaujalo a mohl si to přečíst.
A informace jestli ta která hra byla hrána je silně iluzorní, protože fůra lidí, včetně mne vůbec zápisy z her nepíše, tak je možné, že nějaká hra co je ve statistice hraní pozadu se hraje mnohem víc než hra, kterou mají v oblibě statističtí geekové.

21.7.2010 12:49:43

DD

hra
No treba tedka jsem tam koukal ze nekdo hral Postovniho kuryra, kterej mi uz lezi nekolik mesicu ve skrini aniz bych ho vytahl, tak mozna mu dam zase sanci. A je spousta her u kterych mne tak nejak zajima jestli je nekdo hraje nebo proste ta hra lezi vsem ve skrini jako mne.

21.7.2010 12:50:05

DD
:)), tak to je docela úsměvné...

Nějaký XY, který hrál v XY, X hodin s X lidmi Postovního kurýra a ty si o tom na ZH přečteš, tě inspiruje k vytáhnutí tvého PK, který ti doma několik měsíců leží ve skříni.

Nic proti tobě, ale myslím, že takhle nebude uvažovat moc lidí :)

21.7.2010 12:54:41

to DD
No však o tom jsem psal, tak jdi na Poštovního Kurýra a tam se mrkni do reportů. Nemusí to přece být v Novinkách. U konkrétní hry se mrkni do reportů. Zajímavé reporty bych chtěl mít v novinkách bez ohledu na to z které hry jsou.

21.7.2010 12:55:33

ad Poštovní Kurýr
... no a shodou okolností jsem Poštovního Kurýra kvůli návštěvám a dětem hrál tenhle měsíc 4x a v reportech to nenajdeš, protože si zápisy z hraní nevedu :D.
Pokud by mne, ale nějaká partie nějak výrazně něčím zaujala, tak rád napíšu víceřádkový report klidně i z Poštovního Kurýra.

21.7.2010 12:58:22

rbx

DD
zrovinka toho Postovniho kuryra jsem ted cetl :-) Mno, jeste ze jsem ho nedavno prodal :-))

21.7.2010 12:58:31

DD

reporty
No nevim ja jsem pro nejakou moznost rychleho filtrovani, ale defaultne at jsou tam vsechny. Ale pokud jsem sam, tak samo budu akceptovat finalni stav dle prani vetsiny :o).

21.7.2010 13:00:44

problém
A to je takový problém, aby ten kdo zápis píše, měl sám tolik soudnosti, že pokud ho chce pouze do statistiky, a nemá tam nějakou super story, třeba jako Kadaver(nebo aspoň nějakou), tak ho prostě nedá veřejný pro všechny. Já to tak teda dělám.
Možná to je problém, ale nemusel by:)

21.7.2010 13:00:56

to sappho
Jo to je značka ideál, ale k takové dobrovolnosti nikoho nedonutíš :).

21.7.2010 13:02:25

sappho
Asi tak :)

21.7.2010 13:02:44

sappho
tak to je imho mega problém :)

21.7.2010 13:04:12

zveřejňování
hráčský deník využívám možná nejvíc :) ale snažím se tím neobtěžovat ostatní, a tak uveřejňuju sem tam jen některé zápisky, u kterých se rozepíšu a o kterých si myslím, že by třeba někoho mohly zajímat :), ostatní si nechávám jen pro sebe...takže tak nějak souhlasím s krenem

21.7.2010 13:04:19

zlepšení
Jinak bych uvítala možnost, si u každé hry vyfiltrovat pouze své zápisy pro tu konkrétní hru. Bo mám pocit, že po čase se v tom už trošku nevyznám.

21.7.2010 13:04:30

DD

filtr
No a uz jsme zase u filtru, a pokud bude pouze moje reporty, tak uz muze byt i od - do a kolik textu to ma obsahovat :o).

21.7.2010 13:08:44

ad prázdné reporty
Ještě je možnost aby před uložením program zkontroloval znakovou délku reportu (bez mezer) a v případě nedostatečnosti by to na člověka vybaflo: "Proč to ty truhlíku chceš zveřejňovat pro ostatní, když jsi tam pro ně nic nenapsal".
Dotyčný by se chytnul za nos a zrušil by křížek zveřejnit :D.

21.7.2010 13:08:48

sappho
taky už mě to napadlo, to bych uvítal, kdyby šly nějak vyfiltrovat vlastní zápisy...i tvůj dřívější nápad o možnosti tisku nebyl vůbec špatný :)

21.7.2010 13:17:34

Hammer
No musíme počkat co na to Zeus. Ale pokud to opravdu někdo využívá, tak po čase nemá moc přehled.

21.7.2010 13:18:51

Ještě že nejsem
statistický maniak :). Odpadají mi mnohé starosti.

21.7.2010 13:33:48

to Sappho a Hammer & to kren
Vlastní zápisy se vám zobrazují v profilu pod záložkou Herní deník, ale je pravda, že tam jsou všechny hry dohromady.
S tím truhlíkem to beru, když nemám co k té partii říct (nebo nemám zrovna čas to psát), tak si ji prostě nechám jako soukromou. Veřejné dávám jen ty, kde je co číst.

21.7.2010 13:39:28

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 6000
Končí za: 1 hodina

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG The Path to Carcosa + 6exp
Arkham Horror LCG The Path to Carcosa + 6exp
Akt. cena: 75 €
Končí za: 1 den

Offcanvas