Herní deník

Protože už je skoro hotov, nabízím další 3 přístupy do této nové sekce. Zatím tam mají přístup pouze 4 uživatelé (včetně mě :-).

Jeden z těchto 3 uživatelů by měl ideálně používat pro prohlížení stránek Operu, protože se zdá, že v ní trochu některé nové části zlobí, tak abych to měl protestované více.

Jinak sekce běží v testovacím režimu, takže prosím nezadávejte reálné údaje, protože je pak smažu (výjimka je Křenův první záznam, protože si s ním evidentně dal práci)...
21.6.2010 16:04:30

označení
Nešlo by nějak udělat, že by u zápisu v herním deníku, na stránce kde je jejich výčet byla nějaká barevná značka symbolizující, zda je zápis veřejný či ne?

11.7.2010 17:36:45

obrázky
Můžete mi někdo poradit, jak ten obrázek vložit. Asi to nevidím, ale v části pro vkládání textu, není nic, čím by se obrázek dal vložit.

11.7.2010 17:38:35

PJ

sappho
Zkoušela jsi img tag?
http://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html

11.7.2010 17:45:36

Přidání obrázku
V takovém tom menu pro formátování zápisu z hraní je skoro až napravo taková zelená ikonka, která při troše fantazie vypadá jako obrázek stromečku. Stačí na něj kliknout a otevře se okno pro vložení obrázku (pokud u sebe hra má nějaké obrázky, lze vybrat z komboboxu (2. formulářový prvek) nebo můžete vložit internetovou adresu libovolného obrázku hned do prvního formulářového prvku). V druhé záložce tohoto okna je možné obrázek formátovat (zarovnávání a obtékání textu a nějaká odsazení od textu).

11.7.2010 17:46:57

zeus
Já vím jak ta ikona vypadá. U vkládání popisků hry jsem ji měla, ale u herního deníku ne. Používám aktuální verzi Lišky od křivého dubu :)

11.7.2010 20:44:29

IE
A nemám ji tam ani v IE. Myslím že verze 7. něco. Moc to nepoužívám.

11.7.2010 20:47:39

Tak už vím, čím to je :-)
Pokud se přidávam zápis z hraní od hry, tak se tam to tlačítko zobrazovalo. Pokud ale z profilu hráče, tak se nezobrazovalo.

Upravil jsem tak, aby se zobrazovalo vždy.

11.7.2010 21:17:41

listování herními zápisy
nešlo by přidat listování zpět na starší herní zápisy? Nebo to už někde je a já jsem slep?

12.7.2010 10:12:52

Zapamatování posledních dat
Měla bych dotaz - nešlo by zařídit, aby si herní deník pamatoval třeba poslední použité město? Když máme celodenní sraz, tak musím pro každou hru zadávat všechny údaje znovu.

12.7.2010 10:34:19

Editace zápisků i pro spoluhráče
Bylo by možné zpřístupnit editaci zápisků i pro registrované spoluhráče a ne jen pro hráče, který zápisek vytvořil? Já třeba teď nemám čas nebo chuť vyplňovat texty, tak jenom nasypu základní údaje do zápisu a někdo z mých spoluhráčů by tam mohl dopsat text. Nebo případně obohatit již existující text o nové poznatky, ať to není zbytečně v komentářích.

18.7.2010 11:11:35

Nefunkční linky ze statistik
Právě jsem zjistil, že nefungují linky na zobrazení celých zápisků ze stránky Zápisy a statistiky. Když se snažím prokliknout na zápis z této stránky, jde to na adresu:
http://www.zatrolene-hry.cz/statistiky-hrani/hrani/XXX/
Tento link ale nefunguje, protože když se chci dostat na zápisek přímo ze stránky hry, tak to jde na URL:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nazev-hry-id-hry/hrani/XXX/
Asi se předělávaly URL a zapomnělo se to předělat i na stránce statistik. Předem díky za opravu.

19.7.2010 11:11:34

Odkaz na nejnovější zápisy hraní
Díky za upozornění na chybku, už jsem ji opravil. Odkazy se neměnily, měnila se struktura databáze (to jen pro zajímavost :-).

20.7.2010 07:16:31

Co se dalších nápadů týče
1) Předvyplnění obce podle posledního zápisu hráče (i toho, který nezakládal sám) by neměl být problém. Zkusím to o víkendu udělat.

2) Editace zápisu z hraní nejenom jeho autorem ale kterýmkoli hráčem, který se hraní zůčastnil by také neměl být až takový problém. Samozřejmě pouze pokud mluvíme o těch registrovaných. Ale u tohoto by mne zajímal názro více lidí. Chtěli byste to? Šlo by to udělat totiž nejjednodušeji tak, že by každý zúčastněný hráč mohl jakkoli upravovat celý zápis hraní jako teď může jeho autor. Takže nejenom celý text, ale klidně i seznam hráčů/rozšíření/dobu hraní/...

20.7.2010 07:20:39

Zeus
ad 2) jasně proč ne, stejně když s někým hraješ, tak ho znáš a ten ti nebude chtít mazat zápisy nebo něco podobného ... a tobě to ušetří práci s děláním nových práv :)

20.7.2010 07:27:30

PJ

Zeus
Oba návrhy se mi líbí. A co přidat ten checkbox "vítěz"?

20.7.2010 07:52:27

PJ
A "morální vítěz".

20.7.2010 08:22:21

checbox vítěz...
...jak navrhuje PJ by mohl být zajímavý...

Editaci všech zúčastněných na hře za sebe až tak moc nepotřebuju, vždycky se domluvíme, kdo co zapíše, nebo to píšeme společně, když surfujeme po zatrolenkách...ale když to někomu pomůže, proč ne :)

20.7.2010 08:37:24

Zeus
Editace - kidně:-)

Hned se přihlásím a změním v anekeneově komentáři k BoW větu "Prohra s Marvinem na hod dvou modrych" na větu "Totální a naprostá prohra s Marvinem, který mne předčil úplně ve všech činnostech":-D

20.7.2010 08:50:34

The Hammer
tak může se stát že to pak budeš číst a najdeš tam nějaké nesmyslné věty nebo překlepy tak proč bys to nemohl opravit taky když jsi v té hře hrál ? :)

20.7.2010 12:22:42

Zeus
Z nějakého se mi nejde připojit k serveru, když chci vložit položku do herního deníku.

21.7.2010 12:11:57

reporty
Nešlo by někde na frontpage udělat na reporty upoutávku? Takhle musím projíždět jednotlivé hry a koukat, jestli někdo nenahrál report. Málem mi unikl SSZGSAho report z ASL, kdybych nepřidával svůj, tak si ho nevšimnu.

21.7.2010 12:13:55

PJ

sydo
Na tohle jsem se už ptal asi 2*. Nové zápisy jsou V levém sloupci, v sekci Odehráno: Zápisy a statistiky.

21.7.2010 12:15:34

to sydo
Je to na kliknutí na "Zápisy a statistiky" v Odehráno. Je ovšem fakt, že jsou tam všechny zápisy z hraní, tedy i ty, které nemají žádný nebo minimální text a vzhledem k tomu, že těch zápisů je denně hodně, tak ty zajímavé, které by si člověk rád pročetl, skončí v propadlišti dějin. Protože zveřejněný report o obsahu: "hra č.1: Ivka 85 vs. 62 Pali" absolutně nikomu nic neřekne a je dobrý jenom pro statistiku. Podle mne by lidi měli zveřejňovat jen "hodnotné a delší reporty" a tyhle co jsem zmínil by měli nechat skryté jen pro statistiku.

začíná mi to připomínat recenze z Hrajeme.cz typu: Osadníci jsou fajn hra, moc se nám líbila a všem ji doporučuju :(.

21.7.2010 12:20:13

rbx

kren
obavam se, ze toto tve prani zustane pouze u prani. Komunitni web neni podle meho nazoru o tom, ze tady to zakazes, tomu neco prikazes. Proste je tu moznost psat si herni denik a kazdy toho vyuziva jinak. Potom je jen na Ondrovi, jestli hodi do vypisu poslednich zapisu vsechny, nebo jen ty, u kterych je nejaky text v popisu.

BTW: libil by se mi tam strankovac, tech poslednich 10 ci kolik jich je, mi prijde malo.

21.7.2010 12:23:28

PJ, kren
Děkuji, nějak jsem to přehlédl, teď si připadám jako blbec :)

21.7.2010 12:24:30

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 6000
Končí za: 4 hodiny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Few Acres of Snow - EN
Few Acres of Snow - EN
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 4 hodiny

Offcanvas