Zoo Tycoon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Marc Dür
Samuel Luterbacher
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

V popisku hry píšete, že čeština není, ale ona je. Po skončení kampaně na kickstarteru se ji podařilo dojednat. V pledge manageru už byla možnost si ji zvolit, takže je to opravdu oficiální.

3.4.2023 15:18:18

Tak nějak nevidím tu otázku, takže přeřazuji do diskuzí. Každopádně pokud naleznete jakoukoli nesrovnalost kdekoli na ZH, tak pište do kontaktního formuláře: https://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/ (v patě webu). Tam je větší šance, že si toho všimneme.

Co se připomínky týče, tak se mi nedaří tu češtinu ověřit. Můžu poprosit o screenshot z pledge manageru, link na update, kde to bylo oznámeno, nebo nějaký jiný důkaz?

Předem díky.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

3.4.2023 16:57:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Michal Ekrt to říkal v nějakém videu a v pledge manageru češtinu taky vidím.

4.4.2023 11:01:03

Čeština určitě bude, psal jsem kvůli tomu na gamefound a už ji mám i objednanou.

4.4.2023 13:47:48

V otázkách toto vlákno bylo naschvál. Odpovídal jsem na otázku české verze každému, kdo by se chtěl zeptat, jestli bude česká verze hry. A též ještě jestli bude u nás hra k sehnání. 
Bude, když to nějaký český vydavatel překládá. Akorát je pravděpodobné, že to nebude deluxe verze, ale kdo ví…
(Jen nevím který který český vydavatel to má  na starost, to se ke mě už nedoneslo.)

4.4.2023 15:03:37

Ahojky, tak jsem pátral a můžu vám oznámit ,že hru momentálně překládá Blackfire. Pro jistotu jsem kontaktoval přímo Blackfire kde mi tu perfektní zprávu potvrdili. Tak se mužem těšit :)

5.4.2023 09:27:16

Hra má vyjít česky od BF prý začátkem října.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

29.8.2023 22:46:56

Na tohle jsem zvědavý, koukal jsem na eng pravidla na BGG. vypadá to jako těžší euro. Každopádně ta nostalgie z hodin a hodin strávených u původní PC verze…

30.8.2023 08:10:28

Prosím ta deluxe verze se od české líši jen v potisku figurek nebo ještě v něčem? Dost mě hra láka i přes složitost a prý nejednoznačnost pravidel snad se nima prokoušu. Protože tahle tématika mě dost baví.

29.1.2024 12:54:51

Ano, liší se jen v potisku zvířat.

Mám teda už od začátku svrbění tuto hru hodit na bazar. Pravidla se dají vstřebat, ale pak ten otravný mikromanagement ve hře a hlavně člověk hraje 2-3 hodiny solitér. Interakce nula.

Od myšlenky prodeje mě vždycky zarazily ty nádherné komponenty, zejména ty potisknuté zvířecí meeply.  Teď si doma tvoříme prakticky úplně jinou hru s využitím původních komponent a některých nápadů, ale jednodušší, s větším množstvím interakce, kratší a více budovatelskou. Sice to asi nebude super vyvážené, ale to téma stavby vlastní ZOO nás láká. Ale původní verzi už hrát nechci.

29.1.2024 13:13:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

3D tlac komponentov,insertov,figurok....
Akt. cena: 1 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas