Zombie Teenz Evoluce

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Zombie Teenz Evoluce - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Annick Lobet
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

chyby v preklade (pozor, spoiler)

Včera sme otvorili obálku A a nejak sme nerozumeli tomu, čo máme robiť. Nedávalo to zmysel, tak som sa pustil do hľadania anglickej verzie a našiel som to. 

Upozorňujem, ďalej bude SPOILER, teda čítajte, len ak ste už tiež otvorili obálku A a nejde Vám to do hlavy :)

V obálke je nálepka so všeobecnými pravidlami pre Výzvy. Píše sa tam: "Každý z nových hrdinů přichází s výzvou, kterou je třeba nejprve splnit, než je možné tohoto hrdinu použít.”

Na konkrétnom novom hrdinovi, ktorý prišiel v tej istej obálke (má schopnosť “Záblesk minulosti”), začína konkrétna výzva takto: “Použijte hrdinu se schopnosti “Záblesk minulosti”.

Neviem, možno mám problém porozumieť Češtine (doteraz som si to nemyslel), ale nejak mi to hlava neberie. Aby som mohol použiť nového hrdinu, musím najprv splniť misiu, v ktorej mám použiť toho istého hrdinu. ???

No a v anglickej verzii je všeobecne o Výzvach toto: “Each new Hero comes with a Challenge that must be resolved using that Hero.” Preložím: Každý nový hrdina prichádza s výzvou, ktorá musí byť splnená použitím tohto hrdinu"

Celkom pekná chyba, nie?

9.1.2022 21:46:18

Moc diky, prave sme otvorili obalku A, uz 10 minut debatujeme prave o tomto, nez ma napadlo pozriet sa sem na zatrolenky.

D

13.2.2022 19:21:00

Taky jsem bádal, až jsem nalezl na anglických stránkách originál. K tomu se ale přidal problém s tím, že v obálce chyběl standie nové postavičky. Snad mi ho z Blackfire pošlou. 

Btw. taky je špatně přeložena ta nová super schopnost Flashback - její konec

29.4.2022 21:37:09

Vybíráme z Bazaru

Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas